IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Мнозинството на Генералната асамблея на ООН казва точно обратното, ноооо Група путлеристи за вас са по-важни?
    Няколко милиона души? Я пак?

    Коментар


    • Матеев превзехте ли Москва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Донецка и луганска област не са украински, така че руснаците имат право да трепят укропите
        Занзибарски ли са?
        Ти верно не си със всичкия си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          При войната във Виетнам имаме противостояние на двата идеологически лагера - Комунистически и Западно общество. Както едните, така и другите защитаваха тази част от населението, което идеологически беше на тяхна страна. Не е имало обаче бомпардировки на цивилни цели и от двете страни. Не е имало унищожаване на цивилни инфраструктурни обекти, болници, училища и детски градини.

          Вийната в Ирак е плод на имперските амбиции на диктатора Садам Хюсеин, който също като Путин си въобрази, че може да нападне Кувейт и да остане ненаказан. Е сами видяхте какво се случи. Същото ще се случи и с Путин.

          Не всички диктатори по света са смъртожадни терористи като Садам и Путин. Повечето се ограничават само в това да тормозят собствения си народ, а във външната политика се ограничават само с приказки и закани. Такива свободният и демократичен свят ги търпи. Ако обаче им се появят имперски амбиции и започнат война в съседни държави, повече от ясно е, че свободния свят трябва да се намеси и да ги ги завре в кучи г.з (рабирай да ги унищожи физически). С терористи няма как да се постъпва по друг начин.
          ...добре де, остави ги, пусти странни гъби, поне малко да пораснат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Донецка и луганска област не са украински, така че руснаците имат право да трепят укропите
            Мнозинството на Генералната асамблея на ООН казва точно обратното, ноооо Група путлеристи за вас са по-важни?

            Коментар


            • При войната във Виетнам имаме противостояние на двата идеологически лагера - Комунистически и Западно общество. Както едните, така и другите защитаваха тази част от населението, което идеологически беше на тяхна страна. Не е имало обаче бомбардировки на цивилни цели и от двете страни. Не е имало унищожаване на цивилни инфраструктурни обекти, болници, училища и детски градини.

              Вийната в Ирак е плод на имперските амбиции на диктатора Садам Хюсеин, който също като Путин си въобрази, че може да нападне Кувейт и да остане ненаказан. Е сами видяхте какво се случи. Същото ще се случи и с Путин.

              Не всички диктатори по света са смъртожадни терористи като Садам и Путин. Повечето се ограничават само в това да тормозят собствения си народ, а във външната политика се ограничават само с приказки и закани. Такива свободният и демократичен свят ги търпи. Ако обаче им се появят имперски амбиции и започнат война в съседни държави, повече от ясно е, че свободния свят трябва да се намеси и да ги ги завре в кучи г.з (рабирай да ги унищожи физически). С терористи няма как да се постъпва по друг начин.
              Last edited by Mateev; 18.11.2022, 14:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Не го знам кой е , ако ти го знаеш- напсувай го и от мен
                Ще оставя тази чест на теб.
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                  Тинче, вчера един от вашите ни убеждаваше, колко хубаво било турското робство. Зависело от гледната точка. И за злобата не съм съгласен. Бая неуравновесени личности има в рос тролей отборчето.
                  Не го знам кой е , ако ти го знаеш- напсувай го и от мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Тъй като чета в този форум- ти и бургаския гьотверен сте най злобни. Попитах и теб и всички във форума кой как щеше да се казва ако не бяха руснаците да ни освободят от турско робство. До момента съм получил 2 отговора- единия от селена , другия от импотента. И двата бяха общо взето еднакви - че са щели да се казват какво се казват сега. Ако и твоят отговор е такъв може ли да ми кажеш турско име росомир дали съществува. Защото валентин определено не съществува
                    Тинче, вчера един от вашите ни убеждаваше, колко хубаво било турското робство. Зависело от гледната точка. И за злобата не съм съгласен. Бая неуравновесени личности има в рос тролей отборчето.
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Не е така - Украинците имат правото да изтребват орките, дошли непоканени в чужда държава с оръжие в ръка. Обратното не е вярно.
                      Донецка и луганска област не са украински, така че руснаците имат право да трепят укропите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Изроди има във всяка една държава, включително и нашата. Това обаче не означава, че цялата държава е такава. Нещо ти куцат опорките ...

                        Търсиш си оправдание за злобата и агресията, която извира от тебе, ама няма да те огрее.
                        Попитах и теб и всички във форума кой как щеше да се казва ако не бяха руснаците да ни освободят от турско робство. До момента съм получил 2 отговора- единия от селена , другия от импотента. И двата бяха общо взето еднакви - че са щели да се казват какво се казват сега. Ако и твоят отговор е такъв може ли да ми кажеш турско име росомир дали съществува. Защото валентин определено не съществува
                        Last edited by Andi11; 18.11.2022, 14:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Да ядат, да ядат - колко да изядат - но, Киев е без ток. И голяма част от останалата Украйна - също.
                          То като няма с какво друго да се похвалите 8 месеца, нека да е тока. Тъкмо украинците на тъмно ги ..., старшинка
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Да ядат, да ядат - колко да изядат - но, Киев е без ток. И голяма част от останалата Украйна - също.
                            Отново изпадане в екстаз от чуждото нещастие. Не разбра ли, че това е признак за зомбиран мозък, в който липсват най-елементарните човешки ценности. Не можеш да се поправиш, но поне се сдържай малко и недей да тръбиш на всеослушание психичните си проблеми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Не е така - Украинците имат правото да изтребват орките, дошли непоканени в чужда държава с оръжие в ръка. Обратното не е вярно.
                              Ох. Все неразбрал.

                              Коментар


                              • И аз мисля че това са фейкове, които правят и едните и другите. В действителност се надявам да не се държат като нечовеци. Основния мотив там е бедността, заради нея стават войници.

                                Коментар

                                Working...
                                X