IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid

    Аха. Ти и каза, нали.
    Бъди честен-тоя българин ли е според теб?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

      Тогава отиваме оше по назад във времето, в Украйна са чисто полски територии които тя е заграбила слез Втората световна война, както тя иска да си върне загубените 2014 година, така трябва да върне тези които Полша е загубила. Кажи го на украинците или аз да го направя.
      На Украйна, територии, И ПОДАРЯВАТ:
      - Ленин В.И.,
      - Сталин Й.В.,
      - Хрущев, Н.С. И като са рекли някои "декомунизация", Украйна се разделя с всичко, свързвало я с комунизма:
      - Територии,
      - Индустрия,
      - Енергетика,
      - Образование и т.н.

      Уникална, светла "Перспектива".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Напротив-искам мир.Но мир,при който се освободят всички окупирани територии.Условието за мир е едно-изтеглят се руснаците от Украйна и ще има преговори за мир.
        САЩ да напусне Сирия, Ирак, Япония, Западна европа и т.н.
        Е, знаеш ли какво?
        - ДОБРЕ ЗВУЧИШ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
          И докато орките живеят в Средновековието и най-вече мислят средновековно ...

          Произведената при експеримента енергия е било 120% от използваната за задвижването на процеса.
          ...наш юнак GiRo, ходи да глаголи. Великият разбирател от "средновековно мислене".
          - ААААЛИЛУЯЯЯЯ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Напротив-искам мир.Но мир,при който се освободят всички окупирани територии.Условието за мир е едно-изтеглят се руснаците от Украйна и ще има преговори за мир.
            Тогава отиваме оше по назад във времето, в Украйна са чисто полски територии които тя е заграбила слез Втората световна война, както тя иска да си върне загубените 2014 година, така трябва да върне тези които Полша е загубила. Кажи го на украинците или аз да го направя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
              Никой не ми е давал опорки, виж сега ако не искаш мир, има много войни просто участвай в тях..вместо да ме нервиш.
              Напротив-искам мир.Но мир,при който се освободят всички окупирани територии.Условието за мир е едно-изтеглят се руснаците от Украйна и ще има преговори за мир.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                Руснаците да дадат опорка на някой, че Путин отдавна го няма ? Напротив това е тяхна тайна очевидно. Но понеже не сте наблюдателни и сте сред вързалите се, дори се надявате да паднел от власт..е как ще падне като не е. Пък и тезата че там е диктатура и Путин коли и беси, ами явно е грешна. Заминават опорките в калта. Да ви кажа, който не е зомби това нещо няма как да не го е забелязал.
                Дори и шестгодишната ми дъщеря като прочете този коментар ще разбере,че не е писан от българин.
                Last edited by mirodes; 12.12.2022, 19:26.

                Коментар


                • Как солдатам РФ сдаться в плен дрону ВСУ: инструкция



                  Явно се увеличава на броя на руски войници, които искат да се предадат в плен на някой дрон, и затова се е наложило да се направи специална инструкция КАК ПРАВИЛНО ДА СЕ ПРЕДАДАТ НА ДРОН !!!

                  Коментар


                  • На ватите са раздали някакви молитвиници с молитви за техния велик вожд-сатрап, да се молят за неговото здраве. А междувременно 12 годишно дете е получило повиквателна за мобилизация. Просто риский мир.
                    https://segabg.com/node/234357

                    Коментар


                    • Руснаците да дадат опорка на някой, че Путин отдавна го няма ? Напротив това е тяхна тайна очевидно. Но понеже не сте наблюдателни и сте сред вързалите се, дори се надявате да паднел от власт..е как ще падне като не е. Пък и тезата че там е диктатура и Путин коли и беси, ами явно е грешна. Заминават опорките в калта. Да ви кажа, който не е зомби това нещо няма как да не го е забелязал.

                      Коментар


                      • Никой не ми е давал опорки, виж сега ако не искаш мир, има много войни просто участвай в тях..вместо да ме нервиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                          , изказа ми не е български ? Тогава какъв е ? Не знам да е руски, не владея този език за повече от някаква ниска оценка.
                          Дори и най-убедените мурзилки във форума ще потвърдят това,което казвам.
                          Но пък като се направи анализ на написаното от теб, ти постоянно внушаваш тезата,че трябва да се сключи мир.Явно такива опорки са ти дали.Което пък показва колко са се осрали руснаците и търсят начин да се измъкнат от войната в Украйна.

                          Коментар


                          • Значи английския ми е почти толкова добър, но британец не знам да съм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Стига глупости. Видно е, че изказът ти не е български. За разлика от Пирамидата или Впутин,които са си български мурзилки.
                              , изказа ми не е български ? Тогава какъв е ? Не знам да е руски, не владея този език за повече от някаква ниска оценка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                mirodes, не съм руснак, това което знам е че съм българин. Да ползвам гугъл преводач, всички го ползват, иначе нямаше да го има.
                                Стига глупости. Видно е, че изказът ти не е български. За разлика от Пирамидата или Впутин,които са си български мурзилки.
                                Контактувал съм с рускини в Интернет, които ползват Гутъл преводач и имаха сходен изказ с твоя.

                                Коментар

                                Working...
                                X