IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Last edited by v_tin; 06.03.2023, 21:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      До края на войната, в Украйна, максимум ремонтни работилници да направят немците а, след това... След това, вече имат заложени огромни човешки и професионални дефицити, а енергийната и суровинна база, е направо унищожена. С како ще ги правят? КОГО ще наемат? Откъде метал, ток, ХРАНА ЗА ОСТАНАЛИТЕ?
      Накратко,
      Звучи добре, но не виждам да е изпълнимо.
      Аха, значи си признаваш, че войната ще свърши скоро ....

      Иначе за завода не се притеснявай - правят го германци, технологиите са немски, качеството - също. Единственото, което няма да е немско, ще са парите, които ще са американски. Какво са за тях едни 200 милиона долара ...

      И понеже е военно време, в което тези танкове са жизнено необходими, не изключвам за 5-6 месеца завода да се построи и да заработи. Ако си беше направил труда да прочетеш статията, щеше да разбереш, че вече всичко е премислено и планирано, включително и ПВО/ПРО защитата на завода, която ще е такава, че и птиче няма да може да прехвръкне.

      Тоест заводът се прави с переспектива да произвежда танкове за фронта дълго време, което ме навява на мисълта, че фронта ще се премести на руска територия и ще завие в посока към Москва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Rheinmetall предложил построить танковый завод в Украине
        Завода ще произвежда по 400 танка годишно от модел Пантера KF51. Това всъщност е танк, базиран на корпуса на Leopard 2A4, но натъпкан с оборудване по последния писък на модата и на военните технологии. Всъщност тази Пантера е наследник на Леопард-а, но по-добър от него във всеки един аспект.
        Не знам как ще произвежда 400 танка, при условие че в германия мина инфо че правят 250 на година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Rheinmetall предложил построить танковый завод в Украине

          https://www.svoboda.org/a/rheinmetal.../32299271.html

          Завода ще произвежда по 400 танка годишно от модел Пантера KF51. Това всъщност е танк, базиран на корпуса на Leopard 2A4, но натъпкан с оборудване по последния писък на модата и на военните технологии. Всъщност тази Пантера е наследник на Леопард-а, но по-добър от него във всеки един аспект.



          Хак му е сега на Путин с неговата демилитаризация на Украйна, с която постигна точно обратният ефект....

          Само до няколко години Украйна ще има армия, много по-могъща от Руската, а Украинските танкове ще са страшилище за всеки един руснак, който всяка сутрин ще се събужда в кошмари. Тези Пантери всъщност ще са танковете, с които за в бъдеще ще се въоръжава цяла Европа, но най-напред с тях ще се въоръжи до дупка Украйна и ВСУ ...
          До края на войната, в Украйна, максимум ремонтни работилници да направят немците а, след това... След това, вече имат заложени огромни човешки и професионални дефицити, а енергийната и суровинна база, е направо унищожена. С како ще ги правят? КОГО ще наемат? Откъде метал, ток, ХРАНА ЗА ОСТАНАЛИТЕ?
          Накратко,
          Звучи добре, но не виждам да е изпълнимо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin

            A ходиш ли при дамата с големия дирник на козяк
            Привърженик съм на републиканците и Тръмп.Не на либерастите и изкукалият дядка.

            Коментар


            • Rheinmetall предложил построить танковый завод в Украине

              https://www.svoboda.org/a/rheinmetal.../32299271.html

              Завода ще произвежда по 400 танка годишно от модел Пантера KF51. Това всъщност е танк, базиран на корпуса на Leopard 2A4, но натъпкан с оборудване по последния писък на модата и на военните технологии. Всъщност тази Пантера е наследник на Леопард-а, но по-добър от него във всеки един аспект.



              Хак му е сега на Путин с неговата демилитаризация на Украйна, с която постигна точно обратният ефект....

              Само до няколко години Украйна ще има армия, много по-могъща от Руската, а Украинските танкове ще са страшилище за всеки един руснак, който всяка сутрин ще се събужда в кошмари. Тези Пантери всъщност ще са танковете, с които за в бъдеще ще се въоръжава цяла Европа, но най-напред с тях ще се въоръжи до дупка Украйна и ВСУ ...

              Още ли Русоробите вярват, че Москва ще си остане Руска?
              Last edited by Mateev; 06.03.2023, 20:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Само да ти припомня че бях планшетист 82-84г. По него време абсолютно всичко по станциите пеперуда, венера, слоновете си беше 100% руско и си кьореше на 1600км станцията в кранево- наземна станция. А ти ми обясняваш че нямало да възстановят станцията, ай сиктир моля ти съ. Само говедарите обясняват че са загубили плановете на ракетите с които ходиха на луната
                При янките, става дума не толкова за "плановете", ами за ключови компетенции. Измениха се много концептуални положения, вкл.изискванията за сигурност и безопасност, на които, старият Сатурн-5, просто не би могъл да отговори в съвременен прочит, а дори само тялото на ракетата изпълнено по старата технология, СЕГА би струвало няколко пъти повече. Летели са, стигнали са до Луната но, ги няма хората и онова оборудване също и би се наложило да я правят наново. икономически не е изгодно, само за едната разходка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Не знам дали не си объркал нулите- украйна влиза в сво с около 300 танка , 280 самолета, другите цифри не ги помня, аз съм пускал тук таблица. Та откъде са дошли тези 1500 танка, така не е ясно
                  Аме Йовчо, нещастник такъв, само преди 2 дена публикувах клип с подробна статистика за всяка една бойна техника с точните количества, която притежава Украйна в момента. Това, че не си го гледал не означава, че не е истина. Няма заради тебе да пиша пак, защото пак няма да го прочетеш списъка и да гледаш клипа. Върви се гръмни някъде или си живей в твоята измислена розова вселена, но спри да пишеш простотии из форума.

                  ПП: Само от Руския лендлийз украинците са получили повече от 570 танка.

                  Коментар


                  • Май има бунт на кораба DR Congo President Completely Embarrases French President During Press Conference

                    https://www.youtube.com/watch?v=CG8DRuzjXtQ&t=1s - направо му го навира в носа

                    Коментар


                    • Tweet

                      See new Tweets Conversation


                      Li Jingjing 李菁菁
                      @Jingjing_Li

                      China state-affiliated media
                      German official warns Namibian President about the rising Chinese population in his country. Namibian President lectured the German: Every time a Westerner comes, it's about the Chinese! We know how to handle our country. Video by
                      @Doug_rooney

                      8:17 AM · Mar 3, 2023
                      ·
                      520.8K
                      Views
                      1,503
                      Retweets
                      300
                      Quote Tweets
                      4,681
                      Likes
                      Chen Weihua (陈卫华)

                      @chenweihua
                      ·
                      Mar 3

                      China state-affiliated media
                      Replying to
                      @Jingjing_Li
                      and
                      @Doug_rooney
                      This is a must watch for all Europeans and Africans. The Europe colonial garden clearly thinks it still owns African jungle, to quote an EU official.
                      14
                      46
                      483

                      17.4K
                      Trucker Melissa, Teleiophile

                      @NoostyDriver
                      ·
                      Mar 3
                      Replying to
                      @chenweihua
                      @Jingjing_Li
                      and
                      @Doug_rooney
                      The effects of colonialism are no less brutal just because the 2nd most powerful state in the world does it. I don't expect you to admit this as criticism of the Dengist State is a no-no.
                      8
                      1
                      6

                      3,278
                      Show replies
                      Chen Weihua (陈卫华)

                      @chenweihua
                      ·
                      Mar 3

                      China state-affiliated media
                      Replying to
                      @Jingjing_Li
                      and
                      @Doug_rooney
                      This German official is not just biased but totally ignorant. There are actually too many Germans there given China’s population is more than 20 times Germany’s. Not proportional.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Не знам дали не си объркал нулите- украйна влиза в сво с около 300 танка , 280 самолета, другите цифри не ги помня, аз съм пускал тук таблица. Та откъде са дошли тези 1500 танка, така не е ясно
                        Гледах преди време едни статистики за въоръженията и, според тях, към 2021-ва, в Украйна, е имало около 2600÷3000 танка. За самолетите съм съгласен но, тежка бронирана техника, са имали достатъчно яне срещу която и да е армия от НАТО. Да, ама...СВЪРШИ. НЯМА. ТЮ-ТЮ. И току им докарват по нещо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          При пряка видимост - до 1000 километра. Електрониката в самолета е 90% от неговата стойност (около 500 милиона долара). Повредата на кабината е тра-ла-ла - ще си я оправят. Повредата на чинията обаче, заедно с електрониката в нея, е повечче от трагедия. 99% от оборудването в нея е западно, и сега с това ембарго въобще не става ясно ще успеят ли да си я поправят в разумни срокове (преди да свърши войната).
                          Само да ти припомня че бях планшетист 82-84г. По него време абсолютно всичко по станциите пеперуда, венера, слоновете си беше 100% руско и си кьореше на 1600км станцията в кранево- наземна станция. А ти ми обясняваш че нямало да възстановят станцията, ай сиктир моля ти съ. Само говедарите обясняват че са загубили плановете на ракетите с които ходиха на луната

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Хахаха-смешник отново се издаваш, че не си никакъв българин.Българските войски стигат само до Унгария. Изобщо не са участвали в обсадата на Берлин.Нито са били на територията на Германия. Моят дядо е бил част от тези български войски .А ти си един лъжец и руски трол.
                            Сус бре "разбирач". Ти така и не каза, какво си завършил. Срамуваш се, явно, че си се издънил.

                            Коментар


                            • Матеев, остарял си и оглупяваш да ме извиняваш. Такова нещо не може да се случи, защото руснаците няма да допуснат да бъдат превзети с танкове при положение че имат водородни бомби и могат докато се отбраняват дори да произведат няколко десетки. Много са мощни, има голяма разлика дали ще се взривят във въздуха или във вода. Въздуха е като гориво когато му се вкара такова голямо количество енергия и взривната вълна може да стигне на стотици километри и да е разрушителна.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Това е писано в темата преди 2-3 дена. Към днешна дата Украйна има около 1500 танка и до 2-3 месеца ще получи още 500-600. Всички се надпреварват да дават повече танкове, отколкото са обещали. Модата я отвори Полша, след нея Германия, Щатите а вчера и Англичаните. В общия случай дават 2 пъти повече от обещаното.
                                Не знам дали не си объркал нулите- украйна влиза в сво с около 300 танка , 280 самолета, другите цифри не ги помня, аз съм пускал тук таблица. Та откъде са дошли тези 1500 танка, така не е ясно

                                Коментар

                                Working...
                                X