IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Ти поне си българин. Какво точно се опитваш да ми доказваш при положение, че аз написах, че снарядите от времето на СССР ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ. И руснаците не могат да използват тези снаряди,които са били в огромни количества.
    Това, което си написал е точно така и то е в потвърждение на написаното от мен.
    Няма да е зле да си подредиш понятията.
    Това, което аз написах, беше обяснение за неразбиращи. А, при способност да произвеждаш, колкото ти е нужно, нито 5, нито 15 дни са ограничение. Това, че може да ви се иска производството да е с темповете, които пишеш предполагаш, още не прави тях (темповете) такива, каквото си чул. Пропаганда и агитация, далеч от истината. Някой написал нещо, и ти вярваш, като първолак. По-сериозно, де. Не случайно, има неща, които са тайна. Отделно че, има снаряди и СНАРЯДИ. Напр.за самолетните оръдия 23 и 30 мм, се правят в...заводите за ПАТРОНИ. Където и7,62, 12,7 и т.н. Снайперските са друга бира, ама и там, изстрелите са единични бройки дневно. Та, вместо да подскачаш, се замисли. При хората, помага.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
      Разпада на РФ, изглежда е на ход :
      Декларация: Възстановяването на суверенитета на Ингушската република и излизането от състава на Русия е приоритет

      В случай на разпад или преформатиране на Русия народът на Ингушетия си запазва правото на връщане на историческите си територии

      Ахмад Оздоев
      12JAN2023 На 7 януари в Истанбул се е провел конгрес на ингушски активисти, който е провъзгласил курс към независимост на Ингушентия. Била е приета и официална декларация на привържениците на независимостта.

      Информацията за организаторите и участниците в конгреса е оскъдна от съображения за тяхната сигурност, пише kavkazcenter.com. Известно е, че за председател на Комитета за Ингушска Независимост е избран Ахмад Оздо (Ахмад Оздоев).

      В декларацията се казва, че възстановяването на суверенитета на Ингушската република и излизането от състава на Русия е приоритет за членовете на КИН.

      "Ние ще работим за международно признаване на геноцида над ингушския народ през 1944 година, а също така и на етническите чистки от 1992 година в Пригородния район. В случай на разпад или преформатиране на Русия народът на Ингушетия си запазва правото на връщане на историческите си територии, както и да поиска възмездяване на моралния и материален ущърб причинен ни през 1944-57 година и 1992 година", се казва в декларацията.

      Документът осъжда руското нахлуване в Украйна.

      https://faktor.bg/bg/articles/novini...ya-e-prioritet
      РАЗПАДАНЕТО на расийката ЗАПОЧНА!!!!!!!!Амин

      Коментар


      • Разпада на РФ, изглежда е на ход :
        Декларация: Възстановяването на суверенитета на Ингушската република и излизането от състава на Русия е приоритет

        В случай на разпад или преформатиране на Русия народът на Ингушетия си запазва правото на връщане на историческите си територии

        Ахмад Оздоев
        12JAN2023 На 7 януари в Истанбул се е провел конгрес на ингушски активисти, който е провъзгласил курс към независимост на Ингушентия. Била е приета и официална декларация на привържениците на независимостта.

        Информацията за организаторите и участниците в конгреса е оскъдна от съображения за тяхната сигурност, пише kavkazcenter.com. Известно е, че за председател на Комитета за Ингушска Независимост е избран Ахмад Оздо (Ахмад Оздоев).

        В декларацията се казва, че възстановяването на суверенитета на Ингушската република и излизането от състава на Русия е приоритет за членовете на КИН.

        "Ние ще работим за международно признаване на геноцида над ингушския народ през 1944 година, а също така и на етническите чистки от 1992 година в Пригородния район. В случай на разпад или преформатиране на Русия народът на Ингушетия си запазва правото на връщане на историческите си територии, както и да поиска възмездяване на моралния и материален ущърб причинен ни през 1944-57 година и 1992 година", се казва в декларацията.

        Документът осъжда руското нахлуване в Украйна.

        https://faktor.bg/bg/articles/novini...ya-e-prioritet

        Коментар


        • Руски дрон спря ток в руския Белгород... родшмоци зяпат опулено За шо???
          https://t.me/belgorod_informant/2769

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

            Ако произвеждаха по 300к, щяха да са натрупали такива които да са в срок на годност само за един месец. Никога няма да свършат снарядите, сега не използват по 60к на ден, защото нямат противник, ВСУ са шпиц команда, не са армия.
            Така е-ВСУ не са армия. Затова и Украйна вече е денацифицирана и демилитаризирана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Произвеждат по 300 хиляди на година. А лятото са използвани по 60 хиляди на ден.Ще им стигнат за 5 дни.И за 15 дни ако използват по 20 хиляди на ден както сега.Опразнили са всички военновременни резерви. Единствената им надежда е и ВСУ да свършат боеприпасите. Ама тях ги снабдяват други държави.
              Ако произвеждаха по 300к, щяха да са натрупали такива които да са в срок на годност само за един месец. Никога няма да свършат снарядите, сега не използват по 60к на ден, защото нямат противник, ВСУ са шпиц команда, не са армия.

              Коментар


              • Тези глупости които пишете, за Русия, в тях няма нищо вярно. Русия постоянно е във войни защото Запада не я оставя на мира. Това е било и по времето на руските царе, и след революцията. Русия е помогнала да се случат много държави и да се обединят отделните техни части, западните монарси още винаги са имали едно желание - всички да се раздробят, да са изолирани и слаби, дори всеки от тях това се е стремил да причини на другия, но срещу Русия каквото и да направи винаги са били заедно и винаги са гледали да я погребат. Руснаците превъзхождат много от народите интелектуално и са добри като хора. България да не ползва руски суровини е лудост, това са и нашите суровини на които може да разчитаме, дори да няма с какво да платим в някой момент, те няма да ни оставят без суровини. Кой друг би го направил това за нас - никой ! Спряха със санкции руските суровини за Европа и сега Китай и Индия се къпят в суровини на ниски цени. Нямало е доверие като се преговаря между Русия и САЩ, сега вече всичко е готово и може да се преговаря и няма да има лъжи. Ако САЩ не го направят, ще съжаляват жестоко. Те нямат проблем с Русия, а със собствения си федерален резерв, той ще ги унищожи. И с Китай проблеми нямат, няма нужда от въоръжаване и всички тези военни бази.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                  Плащам си сам, не съм некадърен като повечето от вас с две леви ръце.
                  Сигурно. Затова денонощно висиш в тая тема
                  И в други, в които можеш да тролиш руска пропаганда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                    Това означава че ги произвеждат в момента. Как ще ги свършат точно.
                    Произвеждат по 300 хиляди на година. А лятото са използвани по 60 хиляди на ден.Ще им стигнат за 5 дни.И за 15 дни ако използват по 20 хиляди на ден както сега.Опразнили са всички военновременни резерви. Единствената им надежда е и ВСУ да свършат боеприпасите. Ама тях ги снабдяват други държави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Дано поне ти плащат подходящо,а не само копейки.
                      Плащам си сам, не съм некадърен като повечето от вас с две леви ръце.

                      Коментар


                      • Това означава че ги произвеждат в момента. Как ще ги свършат точно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                          Vergil1975, аз съм руски трол и въобще трол като вас тука, точно толкова колкото ти си Нил Армстронг.
                          Дано поне ти плащат подходящо,а не само копейки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Не личи сам/а да разбираш: ПРЕКАЛЕНО СТАРИ са. Стареят и барут, и капсул, и гилза, и съставките на взривателя. И МНОГО СИЛНО спада процентът годни за стрелба, като останалите, стават високо опасни за хората, които боравят с тях. Срокът за съхранение, НЕ СЕ ОГРАНИЧАВА "ПРОСТО ТАКА".
                            Ти поне си българин. Какво точно се опитваш да ми доказваш при положение, че аз написах, че снарядите от времето на СССР ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ. И руснаците не могат да използват тези снаряди,които са били в огромни количества.
                            Това, което си написал е точно така и то е в потвърждение на написаното от мен.

                            Коментар


                            • Vergil1975, аз съм руски трол и въобще трол като вас тука, точно толкова колкото ти си Нил Армстронг.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Аз не съм виновен, че си руски трол и не разбираш български език .
                                Не личи сам/а да разбираш: ПРЕКАЛЕНО СТАРИ са. Стареят и барут, и капсул, и гилза, и съставките на взривателя. И МНОГО СИЛНО спада процентът годни за стрелба, като останалите, стават високо опасни за хората, които боравят с тях. Срокът за съхранение, НЕ СЕ ОГРАНИЧАВА "ПРОСТО ТАКА".

                                Коментар

                                Working...
                                X