IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Втората чеченска война започва след взривяване на жилищни блокове в Русия ,в които загиват стотици хора. Обвинено е ръководството на Ичкерия и Путин заповядва на войските да нахлуят в Чечня. Само дето в град Рязан местните полицаи хващат двама агенти на ФСБ да слагат взрив в блок.А председателят на Думата Селезньов съобщава за взрив в един малък град няколко дни преди взрива.
    Литвиненко написа книга по тези случаи, м която доказа,че ФСБ са взривили блоковете и Путин го уби с полоний.
    Все Путин. За всичко Путин виновен. И за това, и за онова, и за онуй там третото,. Изобщо, хайли лайкли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ама верно си много зле. Аз НЕ СЪМ русофоб,а съм противник на руската имперска политика, олигарсите, начина на управление на Русия. Владея руски на много добро ниво и се ориентирам за ситуацията в Русия и войната в Украйна основно от руски източници. Естествено не от кремълската пропаганда.
      Но тъй като си промит мозък няма как да го осъзнаеш това.
      Ами може да поставям под съмнение всичко казано от теб, без това да ме прави "русороб". Не помня споменавах ли но, през 1989-та, на всесъюзна (тогава) олимпиада по руски за чужденци в Москва, взех седмо място и в руските градове и села, никак не ме отличаваха от своите (е, минаха 33 години но, някак още се разбираме с тях) съответно, аз правя разлика между "руски" и "рускоезични", ако ти лично, не правиш. Та, внимавам в нюансите и също съм наясно че, имперската политика, им е от полза, докато (пак тя), дразни западните паразити, свикнали да цоцат безплатно, докато сами плюят по страната - техен гостоприемник. Време беше Русия са изправи рамене и тя го стори. Който не е съгласен, моля да гласува. ​​​​​​
      Last edited by Pyramid; 20.01.2023, 19:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Я пак? Виж т.нар.първа и втора чеченски войни а също, как приключват и с какви договорени резултати, как и кой възроди Грозни и все в тоя дух.
        Втората чеченска война започва след взривяване на жилищни блокове в Русия ,в които загиват стотици хора. Обвинено е ръководството на Ичкерия и Путин заповядва на войските да нахлуят в Чечня. Само дето в град Рязан местните полицаи хващат двама агенти на ФСБ да слагат взрив в блок.А председателят на Думата Селезньов съобщава за взрив в един малък град няколко дни преди взрива.
        Литвиненко написа книга по тези случаи, м която доказа,че ФСБ са взривили блоковете и Путин го уби с полоний.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Я пак? Виж т.нар.първа и втора чеченски войни а също, как приключват и с какви договорени резултати, как и кой възроди Грозни и все в тоя дух.
          Абе Русия където и с когото и да воюва СЪЗДАВА държави - сега създаде донецка и луганска република. ака ДАВА СВОБОДА на угнетените народи, както даде СВОБОДА И НА БЪЛГАРИЯ
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            ха ха
            абе тез граници що нищо не значеха за сатаНАТО в Югославия?
            Щото Матейко така казва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              То и в Чечня 99 процента гласуват за Путин на изборите, а пък няма семейство, което да не е изгубило близък във войната срещу Русия, която започна Путин.
              Така че ясни са тия референдуми колко са реални .
              Я пак? Виж т.нар.първа и втора чеченски войни а също, как приключват и с какви договорени резултати, как и кой възроди Грозни и все в тоя дух.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Матеев си живее в някакъв негов изолиран свят и е пропуснал събитията случили се през последните години:
                - жителите на Крим гласуваха на референдум и избраха да се присъединят към Руската федерация
                - същото избраха и жителите на Донецк и Луганск

                То и в Чечня 99 процента гласуват за Путин на изборите, а пък няма семейство, което да не е изгубило близък във войната срещу Русия, която започна Путин.
                Така че ясни са тия референдуми колко са реални .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                  mirodes, малко пиша през куп за грош, щото толкова ви вземам насериозно, но причината не е при мен. Повредата е във вашия телевизор. Виж тази агресия не е градивна, ще доведе до разбиване на този съюз и на нато. Щом едно нещо има нужда толкова да се разширява и да нацвъка военни бази навсякъде, значи трудно хваща вяра и му е минало времето.
                  Ще се разпадне НАТО на куков ден.Не само не се разпада,ами и още държави ще станат членове заради руската агресия.Чийто граници са много-близо до Москва и Санкт Петербург отколкото украинските. Та се вижда несъстоятелността на лъжата, че Русия нападнала Украйна, за да не станела член на НАТО.Ами що не нападна Финландия и Швеция?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Ей те тази опорка да я забравите, защото според нея излиза, че целият свят принадлежи на Китай, защото огромно кличество китайци са се пръснали във всяка една страна.

                    Има си международно признати граници, и всеки един опит от някой агресор за тяхната промяна трябва да се наказва. Това че някъде било имало или нямало руснаци е поредната простотия, измислена от болните мозъци на руската пропаганда и русоробите по света. Тези русороби вече са се превърнали в терористи и садисти, само и само да си измислят оправдание, че имат божественото право да прекрояват световните граници посредством убийства, терор и леене на невинна кръв.

                    Твоето оправдание ми прилича за оправданието на един сериен убиец, който в съда се защитава с тезата "ама те жертвите ми ме гледаха накриво".
                    ха ха
                    абе тез граници що нищо не значеха за сатаНАТО в Югославия?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Вече е руски. То, това, те може и да не го харесват но, срещу фактите, може само да зеят. Имаше РЕФЕРЕНДУМ. 97:3% "ЗА". Каквото нямаше за Косово, ако помниш.
                      Матеев си живее в някакъв негов изолиран свят и е пропуснал събитията случили се през последните години:
                      - жителите на Крим гласуваха на референдум и избраха да се присъединят към Руската федерация
                      - същото избраха и жителите на Донецк и Луганск

                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • mirodes, малко пиша през куп за грош, щото толкова ви вземам насериозно, но причината не е при мен. Повредата е във вашия телевизор. Виж тази агресия не е градивна, ще доведе до разбиване на този съюз и на нато. Щом едно нещо има нужда толкова да се разширява и да нацвъка военни бази навсякъде, значи трудно хваща вяра и му е минало времето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Как да ти кажа, миродесчо копира трендово, (че излезе на мода русофобията) и за аобстено мнение би могло да стане дума, ако си го е купил отнейде. Ама иначе да, сражава се като УъФ.
                          Ама верно си много зле. Аз НЕ СЪМ русофоб,а съм противник на руската имперска политика, олигарсите, начина на управление на Русия. Владея руски на много добро ниво и се ориентирам за ситуацията в Русия и войната в Украйна основно от руски източници. Естествено не от кремълската пропаганда.
                          Но тъй като си промит мозък няма как да го осъзнаеш това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                            Толкова много фенове на украинците има е тоя форум, а доброволци няма

                            Може би затова :
                            " МС пита КС дали може да се въвежда задължителна военна подготовка

                            От правителството натъртват, че това може да засегне запасните и че целта не е връщане на наборната служба
                            "
                            ...с тази разлика че, запасните, основно, имат такава подготовка, а редица списващи тук - не. Не ги коря за това, иде реч за година на раждане но, все пак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                              Ха-ха-ха.....Ще ме прощаваш,ама "супертрейдър"-чето,това е никнейма му отпреди инвесторското "обновление",пиши в тоя форум 20 години....Във всякакви горещи теми - с изключение на такива,като твоята "любима" - за жените и още нещооо...
                              И една сериозна част от мненията му са будили - в мен,а в други участници,меко казано - недоумение....
                              Така че....,свиквай и не влизай в параноидни теории на конспирацията....
                              Пиша ти това,защото си много колоритен участник във форума,със силно изразено собствено мнение,а такива участници са вече екзотика...

                              Иииии.....Наздраве!-както бе казала ТНМ....

                              Видно е,че е чужденец. Просто начинът му на изразяване не е български.
                              Може и ентусиаст да е,а не трол,но със сигурност не е българин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                                Ха-ха-ха.....Ще ме прощаваш,ама "супертрейдър"-чето,това е никнейма му отпреди инвесторското "обновление",пиши в тоя форум 20 години....Във всякакви горещи теми - с изключение на такива,като твоята "любима" - за жените и още нещооо...
                                И една сериозна част от мненията му са будили - в мен,а в други участници,меко казано - недоумение....
                                Така че....,свиквай и не влизай в параноидни теории на конспирацията....
                                Пиша ти това,защото си много колоритен участник във форума,със силно изразено собствено мнение,а такива участници са вече екзотика...

                                Иииии.....Наздраве!-както бе казала ТНМ....
                                Как да ти кажа, миродесчо копира трендово, (че излезе на мода русофобията) и за аобстено мнение би могло да стане дума, ако си го е купил отнейде. Ама иначе да, сражава се като УъФ.

                                Коментар

                                Working...
                                X