IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Ама представяте ли си, ако Путин реши наистина да се изгаври с русофобите в България - 1 килце Калифорний на семейство Байдън и на сенаторите от Конгреса +$$$$...
    ....и на другия ден получаваме нареждане от Вашингтон: "България незабавно да премине в състава на Руската федерация "

    Тогава какво ще правите?
    Итересно зададен въпрос. Какво ще правиТЕ? Явно ти ще си доволен да станем част от Руската федерация.
    Last edited by X_Y; 16.02.2023, 19:21.
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

      Не знам опитите ти да продадаеш родината си за някакво парче метал дали са трагични или патетични. Подсещаш ме за вица за курвата в кръчмата.
      Може ли вица?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
        Параноя -тичично за председател
        споко Волгин САЩ НЯМА да си навредят на съюзниците
        Готви се за РАЗПАДА на северната Монголия
        Бреййй! Ама гръмнаха северните потоци, вкараха ги в санкционна война...Били нямали да навредят. Пич, чак такава МАСОВА Хипократова клетва, още никъде не са полагали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          Параноя -тичично за председател
          споко Волгин САЩ НЯМА да си навредят на съюзниците
          Готви се за РАЗПАДА на северната Монголия
          ти може и да си съюзник с ТЕРОТИСТИТЕ от САТАНАТО, АЗ НЕ СЪМ
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Интересно ми е дали след като не слушаме БЪЛГАРИЯ ще ни избомбят както го направиха со Сърбия. Засега само ни ЗАПЛАШВАТ
            Параноя -тичично за председател
            споко Волгин САЩ НЯМА да си навредят на съюзниците
            Готви се за РАЗПАДА на северната Монголия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              И Калифорний, и Флоридий, и Тексасий... нищо не може да оправи вече руския бюджет. Януарския дефицит е зловещ за държава, чиято Валута никой не купува, чийто ДЦК не се търгуват и чийто тренд на приходите е низходящ. Зловещ. ​​

              Войната е скъпо удоволствие дори складовите наличности от СССР привършват.

              И нормално, войната бе разчетена за 3 дни, а не за 360 и кой знае още колко...

              ​​​​​​
              Ама представяте ли си, ако Путин реши наистина да се изгаври с русофобите в България - 1 килце Калифорний на семейство Байдън и на сенаторите от Конгреса +$$$$...
              ....и на другия ден получаваме нареждане от Вашингтон: "България незабавно да премине в състава на Руската федерация "

              Тогава какво ще правите?
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не знам дали някой от пишещите е бил в хотел заедно с руснаци, ама са страшна напаст. Нахални,арогантни, говорят шумно.Това лято бях на един хотел в Хисаря и имаше някаква руска група.И тъй като хотелът беше още от комунистическо време ,но реновиран, храната се поставяше на шублер като в закусвалня или студентски стол и хората се нареждаха на опашка да си сложат храна от шублера.И както се бях наредил една тьотка 120 кг избута жена ми и тръгна да граби храна без да се нареди на опашката. Естествено й направих забележка,ама оная изобщо не се смути и вика"Я бьйла".А тя беше напълнила таблата,изяла всичко и пак вземаше храна,но без да се реди.И аз тогава извиках силно"Тъпчете се все едно идвате от блокадата на Ленинград и не сте яли с месеци ".
                Много рядко ходя на хотели, предпочитам вили и бунгала, но ако попадна на такава свинщина си тръгвам веднага. Баси почивката...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Защото са си в губернията. Какъв по-добър начин да покажеш, че си господаря с камшика, като говориш на своя си език и смяташ, че всички поданици го знаят?
                  Не знам дали някой от пишещите е бил в хотел заедно с руснаци, ама са страшна напаст. Нахални,арогантни, говорят шумно.Това лято бях на един хотел в Хисаря и имаше някаква руска група.И тъй като хотелът беше още от комунистическо време ,но реновиран, храната се поставяше на шублер като в закусвалня или студентски стол и хората се нареждаха на опашка да си сложат храна от шублера.И както се бях наредил една тьотка 120 кг избута жена ми и тръгна да граби храна без да се нареди на опашката. Естествено й направих забележка,ама оная изобщо не се смути и вика"Я бьйла".А тя беше напълнила таблата,изяла всичко и пак вземаше храна,но без да се реди.И аз тогава извиках силно"Тъпчете се все едно идвате от блокадата на Ленинград и не сте яли с месеци ".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Защото са си в губернията. Какъв по-добър начин да покажеш, че си господаря с камшика, като говориш на своя си език и смяташ, че всички поданици го знаят?
                    Що подсказваш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      Щом е така, ще ни обясниш ли защо всички американски посланици научават и говорят приличен български, а руските винаги говорят само на руски със имперско високомерие? При положение, че реално никой под 50 не разбира руски, а поне половината разбират английски?
                      Защото са си в губернията. Какъв по-добър начин да покажеш, че си господаря с камшика, като говориш на своя си език и смяташ, че всички поданици го знаят?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                        Тебе пък кой ще те пита за нещо, след като за американците българите не съществуват. 99,99% от американците даже са чували, че съществува такова място България.
                        Истината е, че тебе Америка не те брои за жив.

                        Капитализъм в действие - срещу 1 кило Калифорний подарък от Путин - американските ни пратньори сами ще ти наредят България незабавно да се присъедини към Руската федерация. Няма не искам...
                        Ако не слушкаш и не искаш - демократично ще те избомбят и ще те демократизират насила.
                        И Калифорний, и Флоридий, и Тексасий... нищо не може да оправи вече руския бюджет. Януарския дефицит е зловещ за държава, чиято Валута никой не купува, чийто ДЦК не се търгуват и чийто тренд на приходите е низходящ. Зловещ. ​​

                        Войната е скъпо удоволствие, а елитът на Единна Русия наби приходите от газ и нефт от златните мирни години във вили, яхти и кюлчета, до които вече няма достъп. Знаем, че руснаците могат да живеят и още по-бедно и вероятно няма от социално напрежение да дойде проблема - просто дори складовите наличности от СССР привършват.

                        И нормално, войната бе разчетена за 3 дни, а не за 360 и кой знае още колко...

                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                          Тебе пък кой ще те пита за нещо, след като за американците българите не съществуват. 99,99% от американците даже са чували, че съществува такова място България.
                          Истината е, че тебе Америка не те брои за жив.

                          Капитализъм в действие - срещу 1 кило Калифорний подарък от Путин - американските ни пратньори сами ще ти наредят България незабавно да се присъедини към Руската федерация. Няма не искам...
                          Ако не слушкаш и не искаш - демократично ще те избомбят и ще те демократизират насила.
                          Щом е така, ще ни обясниш ли защо всички американски посланици научават и говорят приличен български, а руските винаги говорят само на руски със имперско високомерие? При положение, че реално никой под 50 не разбира руски, а поне половината разбират английски?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                            Тебе пък кой ще те пита за нещо, след като за американците българите не съществуват. 99,99% от американците даже са чували, че съществува такова място България.
                            Истината е, че тебе Америка не те брои за жив.

                            Капитализъм в действие - срещу 1 кило Калифорний подарък от Путин - американските ни пратньори сами ще ти наредят България незабавно да се присъедини към Руската федерация. Няма не искам...
                            Ако не слушкаш и не искаш - демократично ще те избомбят и ще те демократизират насила.
                            Ами много прост бил тоя Путин-вместо да продаде 10 кила калифорний и да си оправи бюджета, Русия има бюджетен дефицит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                              Не знам опитите ти да продадаеш родината си за някакво парче метал дали са трагични или патетични.

                              Тебе пък кой ще те пита за нещо, след като за американците българите не съществуват. 99,99% от американците даже не са чували, че съществува такова място България.
                              Истината е, че тебе Америка не те брои за жив.

                              Капитализъм в действие - срещу 1 кило Калифорний подарък от Путин - американските ни пратньори сами ще ти наредят България незабавно да се присъедини към Руската федерация. Няма не искам...
                              Ако не слушкаш и не искаш - демократично ще те избомбят и ще те демократизират насила.
                              Last edited by Frosty; 16.02.2023, 17:45.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Не знам опитите ти да продадаеш родината си за някакво парче метал дали са трагични или патетични. Подсещаш ме за вица за курвата в кръчмата.
                                Русороби бол.
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X