IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение


    Явно не можеш да четеш на БЪЛГАРСКИ , македодонско лане Написал съм , какво е казал Антъни Блинкин и Вашингтон . Някъде да видя да цитирам Москва или Президента ПУТИН
    Абе , ама вие вярно сънувате ПУТИН и РУСИЯ .
    Споко , РУСИЯ ще ПОБЕДИ и без вашите сънища и мисли
    Как ще победи?
    ЦЯЛАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ сме срещу кочината
    СвиквайТЕ че вероятно ще се разпаднеТЕ
    АМИН

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

      Слава богу, че сороститутките са малко . Това е важното
      99% сме
      СвиквайТЕ

      Коментар



      • И какво е това нещо по-сериозно?

        Ще ги ръсиш от въздуха с някакво химично/биологично оръжие ли?

        Да не си направил някакъв спрей-концентрат от пчелна отрова, който може да неутрализира врага за секунди ?
        Last edited by X_Y; 16.02.2023, 19:25.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Кой е тръгнал на война по бели гащи ще се разбере съвсем скоро. ...
          Да цитираме един от кумирите му: Пригожин: Няма да превземем Бахмут преди март или април 2023

          и тукашен спешалист:
          Първоначално изпратено от v_tin Септ.2022 Разгледай мнение

          Ами бахмут си го върнаха, спокойно и другите ще вземат


          Last edited by satz; 16.02.2023, 19:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение


            Явно не можеш да четеш на БЪЛГАРСКИ , македодонско лане Написал съм , какво е казал Антъни Блинкин и Вашингтон . Някъде да видя да цитирам Москва или Президента ПУТИН
            Абе , ама вие вярно сънувате ПУТИН и РУСИЯ .
            Споко , РУСИЯ ще ПОБЕДИ и без вашите сънища и мисли
            Блинкин лъже. Краварска му работа. Вяра нямай.

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                До "Крим не сдадим" ли стигнахте вече? А какво стана с плановете за "денацификация и демилитаризация"?

                Явно не можеш да четеш на БЪЛГАРСКИ , македодонско лане Написал съм , какво е казал Антъни Блинкин и Вашингтон . Някъде да видя да цитирам Москва или Президента ПУТИН
                Абе , ама вие вярно сънувате ПУТИН и РУСИЯ .
                Споко , РУСИЯ ще ПОБЕДИ и без вашите сънища и мисли

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Ама представяте ли си, ако Путин реши наистина да се изгаври с русофобите в България - 1 килце Калифорний ..
                  Хубаво е дечица да имате развинтена фантазия,
                  добре е да проверите колко е цялото количество наличен Cf на планетата Земя,
                  а после да проверите как се превозва един единствен грам от това вещество и защо


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                    До "Крим не сдадим" ли стигнахте вече? А какво стана с плановете за "денацификация и демилитаризация"?
                    Само веднъж да превземат тая скапана мелница в Бахмут и да направят чувал при будката на охранителя на портала, ще видим ние!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                      Вашингтон не насърчава опитите на Украйна да си върне контрола над Крим, това би било пресичане на "червената линия" за Русия, пише Politico. Според източници на изданието това е станало ясно от държавния секретар на САЩ Антъни Блинкен по време на разговор с експерти


                      До "Крим не сдадим" ли стигнахте вече? А какво стана с плановете за "денацификация и демилитаризация"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Ама представяте ли си, ако Путин реши наистина да се изгаври с русофобите в България - 1 килце Калифорний на семейство Байдън и на сенаторите от Конгреса +$$$$...
                        ....и на другия ден получаваме нареждане от Вашингтон: "България незабавно да премине в състава на Руската федерация "

                        Тогава какво ще правите?
                        Аз нищо особено няма да правя. Професията ми е конвертируема в целия свят, имам чудесно образование, знам английски и малко немски, видял съм свят - вярвам, че ще се оправя. Вие какво ще правите с руски заплати е тежкия въпрос...
                        Last edited by X_Y; 16.02.2023, 19:23.

                        Коментар


                        • Вашингтон не насърчава опитите на Украйна да си върне контрола над Крим, това би било пресичане на "червената линия" за Русия, пише Politico. Според източници на изданието това е станало ясно от държавния секретар на САЩ Антъни Блинкен по време на разговор с експерти


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не знам дали някой от пишещите е бил в хотел заедно с руснаци, ама са страшна напаст. Нахални,арогантни, говорят шумно.Това лято бях на един хотел в Хисаря и имаше някаква руска група.И тъй като хотелът беше още от комунистическо време ,но реновиран, храната се поставяше на шублер като в закусвалня или студентски стол и хората се нареждаха на опашка да си сложат храна от шублера.И както се бях наредил една тьотка 120 кг избута жена ми и тръгна да граби храна без да се нареди на опашката. Естествено й направих забележка,ама оная изобщо не се смути и вика"Я бьйла".А тя беше напълнила таблата,изяла всичко и пак вземаше храна,но без да се реди.И аз тогава извиках силно"Тъпчете се все едно идвате от блокадата на Ленинград и не сте яли с месеци ".
                            Разказвах вече веднъж за руската група в Хургада, чието основно забавление беше пеенето с китара със свалено бельо в лоби бара на хотела в 23.30. Не знам за щастие или съжаление, но бяха в гръб..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                              Итересно зададен въпрос. Какво ще правиТЕ? Явно ти ще си доволен да станем част от Руската федерация.
                              Ама разбира се! Аз съм путинист и ми плащат от Кремъл. Чак сега ли го разбираш?
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Може ли вица?
                                Седи си някаква мацка на бара и си пийва. Идва един, сяда и директно - ще спиш ли с мен за $10 000?
                                - Хм, ами може и да стане...
                                - А за $100?
                                - Ама за каква ме вземате???
                                - За каква, вече се разбрахме, сега уточняваме цената.

                                За русоробите във форума числата са в рубли, по-дъртите и за 100 рубли са готови, като гледам.

                                Коментар

                                Working...
                                X