IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    .. може би за да стане по разбираемо ..[/I]
    Още не сте разбрали твърдението и въпроса

    пирамидата твърди, че в Русия имали 3% инфлация, като игнорира факта на 70% обезценена рубла.

    ква кравария, кви долари ви тресат??? - пишем за инфлацията в Русия!

    като за първокласник: на 24 фев.2022 колко рубли трябваха за купуване на лада в Русия и колко рубли ви трябват сега за същата лада?
    ще имате инфлация 3% ако второ число е с 3% по-голямо от първото. дечица.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      На същото мнение съм и аз, но не съм аз или ти главнокомандуващ.


      Вчера са закарали пригожин в москва
      Това е най-големият позор на Путин. Създаде частна армия ,а тя се обърна срещу него.Добре,че беше Лукашенко та му спаси задника.
      Между другото ако Лукашенко беше начело на Русия, то наистина Русия би била уважавана от приятели и врагове .А сега е пълна пародия.
      Путин е същият палячо като нашият Мухобойко.Създават впечатление за силни мъже,а са едни страхливци и позоьри.
      Докато Лукашенко си е сериозен мъж.
      Last edited by mirodes; 02.07.2023, 12:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        В такъв случай щом по време на война ръководителите на държавата и въоръжените сили предпочитат да загиват техни войници вместо чужди, те са за военен съд и разстрел.
        На същото мнение съм и аз, но не съм аз или ти главнокомандуващ.

        Товарищи, мы видели посты про нас, что мы ЦИПСО, МИ-6, китайская разведка и все остальное. Простите, но это не так.

        Мы можем занять позицию, что не видим сообщений от наших товарищей с линии фронта, сказать, что не время их публиковать или ещё какую лицемерную "мудрость".

        Увы, сделать это не имеем право, так как там воюют и гибнут солдаты и офицеры. Наши солдаты и офицеры.

        Будем рады узнать, что нас они обманули с перепоя, или просто напридумывали.

        Мы не имеем цели дискредитировать нашу Армию или ее командиров, так что субъективную сторону деяния хрен докажете.

        Цель публикации - донести мнение "с земли" до тех самых высших офицеров для наиболее полной оценки обстановки и принятия верных решений.

        Мы будем рады узнать, что здесь есть какой-то хитрый план и мы просто его не поняли в силу нашего скудоумия.

        Прямая речь с мест:

        "ВСУ переправились на остров у Антоновского моста достаточно давно, закрепились там, наметили сектора огня и пристреляли реперы. Основная функция наблюдение и корректровка огня с другого берега, плюс обеспечение.

        Спасибо, что наконец жахнул Искандер, ждали 2 недели, воюя ногами. Сейчас хохлы сидят на дачах и продолжают корректировать огонь с того берега. Никто им не отрезал пути переправы, не подавил огневые позиции за рекой. Арта ВС работает через раз, по позициям хохлов за рекой не работает вообще. Основной огонь оттуда.

        На дачи ведёт одна пристрелянная украми дорога. Все что вокруг, заминированно и заболочено. Наше командование уже неделю гонит по ней людей и технику. "Планирование операции" идёт из Ростова, новой восходящей звездой МО - Макаревичем, по устаревшим картам с незамутненным рассудком. Есть потери. Боевые подразделения постепенно приходят в злое, но слабо боевое состояние.

        Раненых не могут эвакуировать: в небе коптеры ВСУ, по всему что движется работают танки, минометы, стволка.

        Раненые не выживают. Командование продолжает гнать толпы без связи, взаимодействия, артподдержки и эвакуации. Они остаются там. Тех, кто пытается сказать что-то поперек - НСС и угрозы увольнения с позором.

        Кто нибудь! Поговорите с Макаревичем или дайте ему пиздюлей. Дайте снаряды 8 арт. полку - они умеют и знают куда стрелять. Отправте нового "полководца" возглавить атаку лично, пусть оценивает свои таланты сам. Обеспечте удары по позициям хохлов за рекой. Да сделайте вы наконец блядь, что нибудь разумно адекватное!!!"

        ⭐️Надеемся, наш пост будет расценен лишь как попытка помочь ситуации и донести мнение с земли до старшего комсостава.

        Два майора (https://t.me/dva_majors)


        Вчера са закарали пригожин в москва
        Last edited by v_tin; 02.07.2023, 12:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Не знам кой се е осрал , но виждам че руснаците водят много странна война- не удрят мостове, електроцентрали, язовири- удрят техника която може да се ремонтира от днес за утре. Предпочитат те да дадат жертви, отколкото да ги обвинят в жестокост
          В такъв случай щом по време на война ръководителите на държавата и въоръжените сили предпочитат да загиват техни войници вместо чужди, те са за военен съд и разстрел.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            Какви малки загуби-дотук 220 хиляди жертви плюс други стотици хиляди тежко ранени. Включително елитните войски ВДВ,морска пехота и спецчастите към ГРУ и ФСБ.
            Путин много добре разбира ,че се е осрал и дава мило и драго да приключи войната. Но украинците не щат.
            Между другото той добре си беше направил сметката и ако Киев беше паднал западните либерасти щяха да си затворят очите както ги затвориха,когато нападна Грузия и окупира Крим. Ама украинците не се предадоха и ония нямаше как вече да си затварят очите.
            Та в случаят армията, по-скоро въоръжените сили на Русия се осраха.Ако бяха превзели Украйна Путин щеше да е национален герой докато съществуват руснаци.А сега ще е човекът затрил Русия.
            Така че уж най-голямата им сила се оказа най-голямата им слабост.
            Ама Путин сам си е виновен, щото назначи корумпирана и негодна шайка начело на въоръжените сили .Ако тоя режим не беше толкова корумпиран и негоден руската армия наистина щеше да е страховита.
            Не знам кой се е осрал , но виждам че руснаците водят много странна война- не удрят мостове, електроцентрали, язовири- удрят техника която може да се ремонтира от днес за утре. Предпочитат те да дадат жертви, отколкото да ги обвинят в жестокост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Усмихваш ме тудей. Ако не си разбрал, забавянето е изкуствено. Решението е стратегическо и е взето с цел Европа да се изведе сама от играта, пък к самите руски сили, да понесат в крайна сметка, по-малки щети. После, не си оценил (ама явно, толкова можеш) човешкия ресурс на страната, нейната култура и т.н. Казано е че, с такива няма смисъл да се спори, ама понеже съм несъвършен, още опитвам, с плаха надежда, дано осъзнаеш за какво иде реч.

              Ама разбира се, колкото-толкова.
              Какви малки загуби-дотук 220 хиляди жертви плюс други стотици хиляди тежко ранени. Включително елитните войски ВДВ,морска пехота и спецчастите към ГРУ и ФСБ.
              Путин много добре разбира ,че се е осрал и дава мило и драго да приключи войната. Но украинците не щат.
              Между другото той добре си беше направил сметката и ако Киев беше паднал западните либерасти щяха да си затворят очите както ги затвориха,когато нападна Грузия и окупира Крим. Ама украинците не се предадоха и ония нямаше как вече да си затварят очите.
              Та в случаят армията, по-скоро въоръжените сили на Русия се осраха.Ако бяха превзели Украйна Путин щеше да е национален герой докато съществуват руснаци.А сега ще е човекът затрил Русия.
              Така че уж най-голямата им сила се оказа най-голямата им слабост.
              Ама Путин сам си е виновен, щото назначи корумпирана и негодна шайка начело на въоръжените сили .Ако тоя режим не беше толкова корумпиран и негоден руската армия наистина щеше да е страховита.
              Та даже и като диктатор не предизвиква уважение.Сталин е пратил и двамата си сина на фронта и единият дори отказва да го замени за немски генерали и той умира в плен.Което си е достойно за уважение. А Путин изгради корумпирана шуробаджанашка държавица,която при първата сериозна криза се огъна.
              Last edited by mirodes; 02.07.2023, 12:22.

              Коментар


              • Нощес пак е имало шахидиране и рязане с ланцет. Удрят ли дипломатическия квартал или го пропускат??
                Last edited by v_tin; 02.07.2023, 12:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                  Тъй де,
                  ама разкажете повече как гледате и какво виждате. Разкази на виждащи изкривена реалност са интересни още от ван Гог насам.

                  е обяснете 3%-ната инфлация в Русия с пирамидалния, през цената на ладата там примерно,
                  да ви светна, че дори през цената на бензина в рубли пак няма да я докарате,
                  ама обяснете, ще е забавно.
                  Na теб дори да ти втъкнат нещо пак няма да разбереш- така че заеби. Хайде от мен да мине- може би за да стане по разбираемо за такива като теб- колко % е инфлацията в говедария и колко е количеството напечатани долари? Ако се върнат изведнъж всички долари в държавата каква би била инфлацията


                  Профицит торгового баланса РФ за 2022 год достиг рекордных 332,377 миллиарда долларов, следует из опубликованных данных Федеральной таможенной службы России! (IMG:style_emoticons/default/a050.gif) (IMG:style_emoticons/default/a050.gif)

                  Москва, 10 марта - АиФ-Москва. Объем профицита за прошедшие месяцы 2023-го составил 15,3 млрд долларов!
                  Last edited by v_tin; 02.07.2023, 12:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Единственото ценно, което смятах,че притежава Русия, без природните богатства естествено, това беше армията й.
                    Оказа се,че и силна армия няма, щом не можа да превземе слабата военно Украйна .Такова насиране не съм очаквал.
                    Но като се замисля нищо учудващо няма, щото през ВСВ осирането е било по-голямо,ама заради лендлийза и благоприятно стечение на обстоятелствата са спечелили войната.
                    Усмихваш ме тудей. Ако не си разбрал, забавянето е изкуствено. Решението е стратегическо и е взето с цел Европа да се изведе сама от играта, пък к самите руски сили, да понесат в крайна сметка, по-малки щети. После, не си оценил (ама явно, толкова можеш) човешкия ресурс на страната, нейната култура и т.н. Казано е че, с такива няма смисъл да се спори, ама понеже съм несъвършен, още опитвам, с плаха надежда, дано осъзнаеш за какво иде реч.

                    Ама разбира се, колкото-толкова.
                    Last edited by Pyramid; 02.07.2023, 12:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Имаш моментално харесване от мен за тази позиция. Ако някой си мисли, че вниманието ми пропуска селективно негативите И на Русия, греши но, и тя, е като всеки голям, жив организъм и има своите основания, които аз уважавам. До ТОВА опира.
                      Единственото ценно, което смятах,че притежава Русия, без природните богатства естествено, това беше армията й.
                      Оказа се,че и силна армия няма, щом не можа да превземе слабата военно Украйна .Такова насиране не съм очаквал.
                      Но като се замисля нищо учудващо няма, щото през ВСВ осирането е било по-голямо,ама заради лендлийза и благоприятно стечение на обстоятелствата са спечелили войната.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        Имаме си расистче във форума
                        Дали ви е известно при какви условия рязко нарастват генетичните заболявания и при какви рязко намаляват?
                        Е, нали теб не те закача.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          ... каза Нане Вуте и си върза цървулите със стария канап
                          Нане и Вуте са различни персони. Толкова и до всичките ти напъни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Ясно е, че не си на договор и никой не ти дава пари за да пишеш тук. Правиш го заради твои, искрени подбуди и наистина вярваш, че си прав. Да претеглиш фактите и да излезеш от някакви убе дения на всеки единчовек му е трудно, така, че не осъждам теб или деугите, но се замисли.
                            Имаш моментално харесване от мен за тази позиция. Ако някой си мисли, че вниманието ми пропуска селективно негативите И на Русия, греши но, и тя, е като всеки голям, жив организъм и има своите основания, които аз уважавам. До ТОВА опира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Голям праз.
                              ... каза Нане Вуте и си върза цървулите със стария канап

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                                ... Вече измислиха в ЕС как да напълнят насила с ***всички държави, няма не искам.
                                Дали ви е известно при какви условия рязко нарастват генетичните заболявания и при какви рязко намаляват?
                                Last edited by X_Y; 02.07.2023, 11:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X