IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Ясно е, че не си на договор и никой не ти дава пари за да пишеш тук. Правиш го заради твои, искрени подбуди и наистина вярваш, че си прав. Да претеглиш фактите и да излезеш от някакви убе дения на всеки единчовек му е трудно, така, че не осъждам теб или деугите, но се замисли.
    Имаш моментално харесване от мен за тази позиция. Ако някой си мисли, че вниманието ми пропуска селективно негативите И на Русия, греши но, и тя, е като всеки голям, жив организъм и има своите основания, които аз уважавам. До ТОВА опира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Голям праз.
      ... каза Нане Вуте и си върза цървулите със стария канап

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        ... Вече измислиха в ЕС как да напълнят насила с ***всички държави, няма не искам.
        Дали ви е известно при какви условия рязко нарастват генетичните заболявания и при какви рязко намаляват?
        Last edited by X_Y; 02.07.2023, 11:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

          През 2017 г. най-популярните международни туристически дестинации бяха:
          .
          No Държава Туристи (млн)
          1 Франция 86.9
          2 Испания 81.8
          3 САЩ 76.9
          4 Китай 60.7
          5 Италия 58.3
          6 Мексико 39.3
          7 Великобритания 37.7
          8 Турция 37.6
          9 Германия 37.5
          10 Таиланд 35.4
          .
          Чудна работа, защо не виждам Русия в таблицата ? ?
          Голям праз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Полша и Унгария са значително по-добре от повечето останали в ЕС, само че са посред развиващата се инфекция. Може последни да загният, но изходът е предизвестен. Вече измислиха в ЕС как да напълнят насила с ***всички държави, няма не искам.
            Ами в Русия да не е по-различно.Само в Москва има над 2 милиона мюсюлмани от Кавказ и Централна Азия. Процентът на етническите руснаци все повече намалява ,а се увеличава този на малцинствата.
            Докато в Полша имигрантите са основно украинци-бели европейци и християни.
            Last edited by X_Y; 02.07.2023, 11:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Споделям до голяма степен убежденията ти,но няма как прогнилата и корумпирана руска империя да ни е за пример.Путин даде цялата власт в Чечня на главният мюфтия на непризнатата република Ичкерия Ахмат Кадиров, който е призовавал за смъртта на руснаци и неговите части са убивали руснаци .А след смъртта му по наследство тая власт премина в сина му Рамзан,който лично е убил руски войници. Да не говорим, че в офшорните сметки на виончелиста Ролдугин и любовник на Путин се откриха 2 милиарда долара. А и цялата държава е проядена от корупция.
              За пример може да са ни Полша и Унгария-държави, които си защитават националните интереси и не се поддават на либерастката пропаганда. Пазят си традициите и консервативните ценности.
              Полша и Унгария са значително по-добре от повечето останали в ЕС, само че са посред развиващата се инфекция. Може последни да загният, но изходът е предизвестен. Вече измислиха в ЕС как да напълнят насила с *****всички държави, няма не искам.
              Last edited by X_Y; 02.07.2023, 11:35. Причина: Моля, без подобни определения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Зависи към къде гледаш тази обезценка, ..
                Тъй де,
                ама разкажете повече как гледате и какво виждате. Разкази на виждащи изкривена реалност са интересни още от ван Гог насам.

                е обяснете 3%-ната инфлация в Русия с пирамидалния, през цената на ладата там примерно,
                да ви светна, че дори през цената на бензина в рубли пак няма да я докарате,
                ама обяснете, ще е забавно.

                Коментар


                • След 5-6 години разликата между ЕС и Северна Корея ще бъде че там няма толкова травестити и кафяви хора. Другото ще бъде еднакво. Такъв е планът, който дори не е тайна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                    Москва изглежда доста добре в момента...
                    През 2017 г. най-популярните международни туристически дестинации бяха:
                    .
                    No Държава Туристи (млн)
                    1 Франция 86.9
                    2 Испания 81.8
                    3 САЩ 76.9
                    4 Китай 60.7
                    5 Италия 58.3
                    6 Мексико 39.3
                    7 Великобритания 37.7
                    8 Турция 37.6
                    9 Германия 37.5
                    10 Таиланд 35.4
                    .
                    Чудна работа, защо не виждам Русия в таблицата ? ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                      ... За мен да живея в преобладаващо бяло, патриархално общество с традиционни семейни ценности е толкова силно за предпочитане пред икономически придобивки, че не знам как бихме могле да се разберем един друг...
                      Северна Корея?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Не съм Експерт, че да ми "вярвате". За мен да живея в преобладаващо бяло, патриархално общество с традиционни семейни ценности е толкова силно за предпочитане пред икономически придобивки, че не знам как бихме могле да се разберем един друг. Дори преди да стигнем до настъпващите античовешки "мерки" срещу съчинените климатичнопромени, които се задават в ЕС.
                        Споделям до голяма степен убежденията ти,но няма как прогнилата и корумпирана руска империя да ни е за пример.Путин даде цялата власт в Чечня на главният мюфтия на непризнатата република Ичкерия Ахмат Кадиров, който е призовавал за смъртта на руснаци и неговите части са убивали руснаци .А след смъртта му по наследство тая власт премина в сина му Рамзан,който лично е убил руски войници. Да не говорим, че в офшорните сметки на виончелиста Ролдугин и любовник на Путин се откриха 2 милиарда долара. А и цялата държава е проядена от корупция.
                        За пример може да са ни Полша и Унгария-държави, които си защитават националните интереси и не се поддават на либерастката пропаганда. Пазят си традициите и консервативните ценности.

                        Коментар


                        • И ние се гордеем!
                          Властите в Киев отдават особено значение на помощта, която България им изпраща, както днес, така и в първите дни на войната, заяви пред Нова телевизия съветникът на украинския президент Володимир Зеле
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Да ве, да, вЕрваме ти.
                            Не съм Експерт, че да ми "вярвате". За мен да живея в преобладаващо бяло, патриархално общество с традиционни семейни ценности е толкова силно за предпочитане пред икономически придобивки, че не знам как бихме могле да се разберем един друг. Дори преди да стигнем до настъпващите античовешки "мерки" срещу съчинените климатичнопромени, които се задават в ЕС.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Е как каква, валят копейки, нале.
                              А , сериозно, въпросът е глупав.
                              Ясно е, че не си на договор и никой не ти дава пари за да пишеш тук. Правиш го заради твои, искрени подбуди и наистина вярваш, че си прав. Да претеглиш фактите и да излезеш от някакви убе дения на всеки единчовек му е трудно, така, че не осъждам теб или деугите, но се замисли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Демек един френски арап е по-скъп от 200 000 рашиста - това ни показа бръснаря без да се усети
                                Зацко, излагаш се.
                                ...ама няма надежда да се усетиш тъй че...

                                Коментар

                                Working...
                                X