А стига ве, тва вЕрно ли е?
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Да обобщя:
V tin- преди 29 год....:
Нека каже какво е имало на мястото на това
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Сега, дали си се замислял че, човек ходи някъде, където, има работа? Имах там приятели. Някои починаха, други се разлетяха по света. А моят живот, е тук. Тук съм роден, тук израснах. Тъй че, не си ти, който да ме съди. Иначе - ама разбира се - си свободен, да си мислиш каквото щеш.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Да обобщя:
V tin- преди 29 год.
Pyramid - преди 29 год.
mikomikov - НИКОГА
Чакам включване от другите "Русофили" (ади по-смело, обещавам, че списъчето няма да отиде при Митрофанова)
- 2 Харесвания
Коментар
-
Блокирани са профилите на министерства, журналисти и хора от културата, подкрепящи инвазията
PLOSHTADSLAVEIKOV.COM
Ютюб изтри над 70 хил. видеа с руска пропаганда за войната в Украйна
Над 70 хил. ви
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнениеmikomikov не бягай и ти по тъча като в-тин, отоговори ни ако обичаш! Защо никога не си ходил в Русия?
Твоите безсмислени въпроси ме карат да мисля, че си духът на моя баща, светла му памет!
Ще ти повторя, щом за няколкото часа от снощи си забравил. Записвай си: НЕ си ти човекът, който ще ми държи сметка къде и по какви причини НЕ ходя на екскурзии. Нали го написах разбираемо?
Метафорично: все едно аз да ти се бъркам и да ти държа сметка - защо си се татуирал с пречупен кръст. Какво си татуирал върху себе си НЕ ме интересува, както и теб НЕ те интересува къде ходя или НЕ ходя, щом НЕ ползвам твои средства за това.
"Логиката" ти, с която ме свързваш с Путин също е несъстоятелна. Същата е "логиката" на съфорумката Селена, която ме нарече "товарищ" (уж на майтап, колкото да разлае кучетата)..., както и ухажорчето й, с което най-после нсмерихТЕ допирна точка тук. Получаваме потвърждение на сентенцията: "Които си приличат - се привличат!"Лошо няма!
..........
Истината е следната: чета всякакви източници на информация.и създавам мненията си, като добавям и преките ми впечатления от контакти с украинците, които контакти датират от преди повече от 10 години.
Тия украинци, които много добре познавам - НЕ са ония, срещу които воюва Путин.
(не очаквам да запаметиш написаното тук, затова.при всеки следващ твой въпрос ще ти го пействам отново тук, за да може да го осмислиш по-добре - ще ти помагам, аз съм търпелив и разбиращ състоянието ти)
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
От Паркинсон май не се мре много бързо. За рака на гърлото виж Вежди Рашидов! Да ти изглежда на умрял? Е имаме и обратния пример с Велко Кънев. Но там докторите в Германия, които направиха последен опит да го спасят, казаха че са ги потърсили много,
късно. Та човека от МИ 6, даже и да е прав, няма защо да храни големи надежди за скорошната кончина на ВВП, ами да се хваща на работа по специаноста си, а не да се прави на доктор..
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
Не се притеснявай. Много българи взимат къравави рубли за да пратят децата и себе си на Запад. То кака Корни от село Крушовица, лидер на БСП и тя го прави открито отдавна.Last edited by better; 23.05.2022, 11:25.
- 5 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Да обобщя:
V tin- преди 29 год.
Pyramid - преди 29 год.
mikomikov - НИКОГА
Чакам включване от другите "Русофили" (ади по-смело, обещавам, че списъчето няма да отиде при Митрофанова)
https://kolevn38.blog.bg/politika/20...-u-nas.1640291
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнениеПаркинсон +рак на гърлото .Според бивш шеф на МИ6 ,а със сигурност тоя знае много повече от руските във форума,другаря путин е пътник
https://videos.dailymail.co.uk/previ...0221886595.mp4
https://www.dailymail.co.uk/news/art...GFD6Uvk3Xvbk5y 7SkOO0uLeo9tLYrPe_VK5rKIf2nHhCcdbA&fs=e&s=cl
късно. Та човека от МИ 6, даже и да е прав, няма защо да храни големи надежди за скорошната кончина на ВВП, ами да се хваща на работа по специаноста си, а не да се прави на доктор..
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
Откъде този интерес у човек, регистрирал се миналата година във форума?
Защо според теб трябва да съм ходил в Русия, за да пиша в темата?
А ти кога за последно си ходил в Украйна?
.................
За да ти отговоря, в Украйна съм ходил повече от 5 пъти. Имам достатъчно познати там, които НЕ са си татуирали пречупен кръст.
В Русия не съм бил. Има дестинации, които ме привличат повече. Оказва се, че страните, които ме привличат плащат руския газ, въпреки ембаргото!
Какво ме съветваш? Да не ходя в страните, които купуват руски газ, ли? Няма да те послушам! ЩЕ ходя, където поискам и когато поискам, защото имам възможност да правя това и имам принос в тая страна, за да мога да излизам.
Живея в България и съм българофил, независимо КОЙ управлява България, т.е. - нямаш основание - ТИ да ми избираш страна, в която аз да живея. Аз също не те пращам да живееш някъде. Изборът ти е личен и не зависи от това, как тълкуваш събитията около себе си, а още по-малко зависи от това, дали се отъждествяваш или самият ти притежаваш татуировка с пречупен кръст!
Самият ти не би отишъл в САЩ, защото те купуват руски газ, нали?
Достатъчно пълно отговорих на въпроса ти. Не мисля да водя дискусия с теб, но ако нещо не ти е ясно, периодично може да се връщаш, за да си препрочиташ тоя мой отговор.
Със здраве!
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнениеАве няма ли поне един ватник да каже, че е ходил в Русия (не СССР) ?
V tin- преди 29 год.
Pyramid - преди 29 год.
mikomikov - НИКОГА
Чакам включване от другите "Русофили" (ади по-смело, обещавам, че списъчето няма да отиде при Митрофанова)
- 5 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
През 1993-та, що?
- 3 Харесвания
Коментар
Коментар