IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    ...
    Старшинка, твойте клипчета в YouTube не оставят място за съмнение.
    Жалък плъх комуне от дълбокия прованс, който си живее във форума щото другия живот му е тегав.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

      Сериозно? Оплакваш се, че нямаш свобода, защото си решил да напсуваш на майка някой съфорумец, както обикновено правиш и си бил изтрит? Дори не знаеш какво е свобода, старшинка. Що не си се пробвал по комунизЪма да разкажеш виц за бай Тошо на полит комисаря? Що не се окичеш с едно плакатче "Нет войне" на пъпа на Москва? Имаш пълната свобода да плещиш глупости в този форум и пак си недоволен. Имаш пълната свобода да емигрираш в Русия, но не искаш. А навремето и да искаш на Запад, следва разстрел на границата. Имаш пълната свобода да се развиваш, учиш и работиш каквото искаш, където искаш (а не по разпределение), но си стоиш у гарата в Горна. Имаш пълната свобода да гласуваш за Съюз на Българските Комунисти. Разбира се без да се сърдиш, че не вземат 99.97% от гласовете. Имаш свободата да живееш в ЕС и да просперираш МИРНО в него. Просперитетът обаче не е даденост, старшинка. Трябва да си го заслужиш, комунизмът свърши. Т.е. постоянно да работиш, да се развиваш и учиш едновременно. Разбира се имаш свободата и да не го правиш и да мрънкаш по цял ден във форума.
      Като спреш за месец бЕлото и дойдеш на себе си, тогава говорИ. Когато бях войник, партийният секретар на поделението, беше старшина от нашата рота и заедно си разказвахме вицовете. За Тато - по Татово време. Даже той ми казваше :
      - Момче, нещата не са такива, каквито изглеждат!
      . И имаше принос да НЕ стана член на БКП. Разубеди ме. Партийният секретар. Тъй че, разказвай ги на такива като себе си подобни глупости. Там, гледам, хващат декиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
        Дори европейските левичари погнаха Радев за неадекватната позиция:

        https://www.politico.eu/article/ukra...rming-ukraine/

        Чак е странно колко силно се опитва този иначе отличен летец да бъде последния български президент.
        То левичари е едно, а леваци - друго. Дай да не ги мешаме.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

          Тоа па...
          Не били прости. А те бързат да го опровергаят
          Ти пък за какъв се имаш? Помълчи и рискувай да те вземат за не толкова умен, вместо да зинеш и да разсееш всички съмнения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
            Каролина отново е във вихъра си!
            Путин забранявал със закон бедността и щял да намира работа на всеки безработен... по телефона.


            Може да не съм съгласен с тях, но пирамидата и вутина поне ми изглеждат далеч от това състояние.
            Тоа па...
            Не били прости. А те бързат да го опровергаят
            Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            +100.
            Макар че, БПЦ нещо ми се вижда в летаргия. Което си е срам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Ами например, ако напиша свободно, какво мисля за някои тук, току ме изтриват правоверните, че ме и банят...
              Сериозно? Оплакваш се, че нямаш свобода, защото си решил да напсуваш на майка някой съфорумец, както обикновено правиш и си бил изтрит? Дори не знаеш какво е свобода, старшинка. Що не си се пробвал по комунизЪма да разкажеш виц за бай Тошо на полит комисаря? Що не се окичеш с едно плакатче "Нет войне" на пъпа на Москва? Имаш пълната свобода да плещиш глупости в този форум и пак си недоволен. Имаш пълната свобода да емигрираш в Русия, но не искаш. А навремето и да искаш на Запад, следва разстрел на границата. Имаш пълната свобода да се развиваш, учиш и работиш каквото искаш, където искаш (а не по разпределение), но си стоиш у гарата в Горна. Имаш пълната свобода да гласуваш за Съюз на Българските Комунисти. Разбира се без да се сърдиш, че не вземат 99.97% от гласовете. Имаш свободата да живееш в ЕС и да просперираш МИРНО в него. Просперитетът обаче не е даденост, старшинка. Трябва да си го заслужиш, комунизмът свърши. Т.е. постоянно да работиш, да се развиваш и учиш едновременно. Разбира се имаш свободата и да не го правиш и да мрънкаш по цял ден във форума.
              Last edited by GiRo; 07.07.2023, 15:58.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Дори европейските левичари погнаха Радев за неадекватната позиция:

                https://www.politico.eu/article/ukra...rming-ukraine/

                Чак е странно колко силно се опитва този иначе отличен летец да бъде последния български президент.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                  Мда. Силно!

                  "След края на събитието в НИМ се върнах и пуснах запис на срещата Зеленски - Радев. Оказа се, че сторонниците на позора и на националното унижение, в лицето на Румен Радев и неговата свита, не са си губили времето. Дали са всичко от себе си да спрат надеждата и да удържат Републиката в зоната на мрака. Да съобщят на носителя на надеждата, че тук у нас надежда не щем. Че си искаме робството.

                  Разбира се, на тази среща се опозориха не украинците, а българите. "Стига", каза Радев на човека - олицетворение на съпротивата срещу поробването, "с тази дума - Победа. Искам да чувам думата "мир""... Нямам думи, наистина.

                  Все едно някой англичанин, да речем, да бе цъфнал на Шипка в средата на август 1877 г. и да беше казал на нашите опълченци: "Стига сте повтаряли "победа", "победа"... Борете се за мир!"."

                  Коментар


                  • https://www.dnevnik.bg/analizi/2023/...ozora/?ref=rss

                    Коментар


                    • 24.02.2022 г. — Руският президент обяви още, че ще се стреми към „демилитаризация“ и денацификация“ на Украйна

                      и резултата до момента 7.7.2023:
                      (само по фото и видео доказателства)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Ами това не е ли свобода на изразяване? В Русия ще можеш ли да пишеш свободно срещу властта?
                        Да/Не?
                        Не ми се е налагало още. Това - за властта
                        Аз писах -ама кой да чете? - "за някои тук". ТУК, не са хора от властта, ами всякаква.публика. ТУК, И ТОВА забраняват. И човек не се допуска да изрази, каквото мисли, ами само "приемливото". ГРАН МЕРСИ за такава "свобода", нале.
                        Last edited by Pyramid; 07.07.2023, 11:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better
                          Аве модератори, ватниците могат да качват цели плакати а ние една снимка не можем да качим в смотания ви форум.
                          Какъв БОКЛУК е тоя "форум" не е истина. Ето това не мога да кога като пост защо бе?
                          Снимки, свалени от Фейсбук, не могат да се качват или поне аз не мога. Все тая, след онова чудо с новите регистрации съм благодарен, когато успея да си вляза в профила...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ами например, ако напиша свободно, какво мисля за някои тук, току не изтриват правоверните, че ме и банят...
                            Ами това не е ли свобода на изразяване? В Русия ще можеш ли да пишеш свободно срещу властта?
                            Да/Не?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                              ''Националният интерес е изяждан тези дни с часове, не с дни и години, както сме свикнали. И както беше при други правителства.
                              Все едно извънземното, което смучеше български сокове премина в турбо режим. Понеже е забранено да наричаме този процес със стари названия, време е да го наречем “българофагия”.
                              Изведнъж, за часове решиха, че няма да се прави АЕЦ Белене и ще продават до месец оборудване, което може да произвежда енергия. Нямат друга работа, пак борят комунизма. Оборудването е стигматизирано, то е руско, и се продава защото е руско, не е защото имаме друго, примерно ескимоско. Никой не пита българофагите - като го продадете туй оборудване - какво ще си купите с тия пари?
                              Ще си купят още българофаги.
                              Изведнъж, за часове - започва да се говори за отказ от конвенцията от Монтрьо и създаване на аванпост на чужди войски у нас. Горните неща бяха казани обидно сложно от Тагарев. Той разчита, че няма да го разберете, защото сте прости. И явно е прав. Не го забелязахте даже, освен дежурните конспиратори.
                              Дежурните конспиратори предсказаха доста от случващото се. Но вие сте умно-прости, разчитате, че нещо, в което не вярвате, няма как да се случи.
                              На Народното събрание трябва да пише великата мисъл от една песен на Криско, тя е:
                              “Нема кво да стане…”
                              За секунди някой каза, май пак Тагарев, че искаме да видим и допълнителните искания на Украйна, когато Зеленски дойде утре у нас.
                              Да не би да сме пропуснали някакъв нов Ньойски договор, непрекъснато някой има искания от нас и ние хъката-мъката ги изпълняваме?!
                              Не е това, просто българофагите са в кръвта ни, те ни изяждат издигайки лозунги, на които пише нещо за здравословно хранене.
                              За дни се разбра, че референдум няма да има, няма среща даже на лидерите на управляващото Нещо, което не е коалиция. Ние сме в смъртоносен виц - идва чумата, но всички са на море. Идва катастрофа, но всички са на море. Идва армия от дяволи - селото пусто, всички са на море.
                              Внимавайте дали ще има къде да се върнете, когато се връщате от Гърция - българофагите може да не са изяли цяла България, но вече щракат челюсти, размятат глави като крокодили, завличат я в дълбокото и я разпарчетосват.
                              Българите не усещат налазилите ги българофаги. Те, българите са още в оня филмов момент, когато вече няма решетка между тях и чудовището, но още никой не мърда и никой не е издал звук. Писъците са в следващия кадър.
                              Българите не познават психологията на българофагите - тя е като на крокодилите - ако ги храниш редовно, един ден ще изядат ръката ти.
                              Иначе българофагите са тихи и официални животни. Но не се заблуждавайте.
                              Започнете да крещите. Поне това''

                              М. Карбовски




                              Ей го и .... народа:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                                Определено да. Ти какви ограничения имаш? Сподели на аудиторията
                                Ами например, ако напиша свободно, какво мисля за някои тук, току ме изтриват правоверните, че ме и банят...
                                Last edited by Pyramid; 07.07.2023, 11:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X