IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще гласувате ли в условя на пик при заразените и смъртни случаи от COVID-19 в РБ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гласуването в условия на пандеия мина. Темата се заключва. Има други теми за политика в момента, ако имате желание, насочете се към тях.
    रादोस्त

    Коментар


    • Добре, а партията на Слави колко е стабилна като формация? Няма ли да се разпадне бързо-бързо?

      Коментар


      • Освен туй, тия пари ако са от платени ДДС, дали наистина ти ги вкарваш или крайният потребител...? Познавам доста добре един бизнесмен, с който като седнем на маса все повтаря какви суми вкарва в хазната (никак не малки), ама те са от ДДС и всъщност идват от джобовете на "маргиналите"

        Коментар


        • Някой върна ли се от изборите заразЕн? Или зарАзен?

          В условя на пик при заразените и смъртни случаи от COVID-19 в РБ?

          Аз не.Минал съм между капките, между вирусите.

          Коментар


          • Ама всички имат право да критикуват

            Ако се замислиш, твоята логика, Ретро, докарана до край, води до управление на олигархията

            Ето ти вкарваш 10-20-30К в хазната и някой дето вкарва 1К ти се вижда маргинал. Някой Гошко, който вкарва 300К в хазната пък може да каже, че ти си маргинал, а други някакви "бизнес кръгове" дето вкарват 50-60 млн. в хазната може да видят Гошко като маргинал


            Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            Берти,не очаквах от тебе такъв коментар...Подобно на глупостта ,че видите ли,който не гласувал ,нямал право да критикува властта...Т.е. маргиналът,дето е на социални,ама е гласувал имал повече право да кртикува повече от един безнесмен ,дето ,под формата на данъци и осигуровки вкарва в хазната по 10-20 -30 или прочее хиляди лева месечно....Че, какво право има да кртикува маргиналът,как се разпределят едни пари,при условие,че той няма никакво участие в "добавнето" към тия пари...Айде по сериозно....
            Лайкнах ти поста, защото не съм съгласен и с Берти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius

              За 150 лева ли? Жената си изкина жилите да ходи, още не се е прибрала.През дупето и ще и излязат парите.
              Жена ти е била един от тримата,или секретар,или председател,или зам.председател на комисия.Те ходят в арена Армеец.При мен беше друго,член съм на СИК,след преброяването на гласовете,останах до около 22.15,и си тръгнах.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                а теб защо те притеснява, че някой си губи времето? ... това си е негов избор...
                принципно ако е само пешо с мед да го намажеш, но проблемът идва, че в крайна сметка докато ги кове тук неграмотния хасан от село мечка фърля бю'лтина за който му даде някой лев, айшето и то и накрая на пешо шефа в аеца го назначават партийни дейци избрани с гласовете на хасан и айшето (образно казано)

                примерно ако русенския македонец и джендъразки успеят да минат бариерата ще бъде само на мобилизацията на хасан и айше от днес и оставането вкъщи на пешо и сие.

                и на мен няма някой дето да кажа, че ми харесва на 100%, че и на 70% даже, но алтернативата утре да ме управляват някакви избрани от хасан и айше не ме устройва.

                хубава вечер
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  имам предвид, че не може да си супер запален като пешо в политиката, да имаш стотици , хиляди мнения с подобна тематика и накрая като дойдат избори " аа всички са маскари" и дай във форума.... не мога да го разбера. на мен не ми пречи, но той си губи времето според мен.
                  а теб защо те притеснява, че някой си губи времето? ... това си е негов избор...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Берти,не очаквах от тебе такъв коментар...Подобно на глупостта ,че видите ли,който не гласувал ,нямал право да критикува властта...Т.е. маргиналът,дето е на социални,ама е гласувал имал повече право да кртикува повече от един безнесмен ,дето ,под формата на данъци и осигуровки вкарва в хазната по 10-20 -30 или прочее хиляди лева месечно....Че, какво право има да кртикува маргиналът,как се разпределят едни пари,при условие,че той няма никакво участие в "добавнето" към тия пари...Айде по сериозно....
                    имам предвид, че не може да си супер запален като пешо в политиката, да имаш стотици , хиляди мнения с подобна тематика и накрая като дойдат избори " аа всички са маскари" и дай във форума.... не мога да го разбера. на мен не ми пречи, но той си губи времето според мен.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ако не си гласувал не пиши в темите за политика
                      използвай си времето за нещо по-смислено за теб
                      Защо да не пиша в тема политика.След като плащам данъци и то не малко ще коментирам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ако не си гласувал не пиши в темите за политика
                        използвай си времето за нещо по-смислено за теб
                        Берти,не очаквах от тебе такъв коментар...Подобно на глупостта ,че видите ли,който не гласувал ,нямал право да критикува властта...Т.е. маргиналът,дето е на социални,ама е гласувал имал повече право да кртикува повече от един безнесмен ,дето ,под формата на данъци и осигуровки вкарва в хазната по 10-20 -30 или прочее хиляди лева месечно....Че, какво право има да кртикува маргиналът,как се разпределят едни пари,при условие,че той няма никакво участие в "добавнето" към тия пари...Айде по сериозно....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

                          Извеняеам се на батпешо, да се чете подкрепя, а не гласувал.
                          Извода ми е на база коментарите му в последно време, може и да бъркам
                          Това все пак е достойно.Аз не подкрепям ГЕРБ и не знам защо така разбирате това което пиша.Ако ги подкрепях щях да гласувам за тях.никога не съм гласувал за тях а ти си свидетел колко години ги плюх.Казах че другарката Нинова другарката Татяна другарката Мая Ицо Наско и Славчо не са алтернативата и че ще има много разочаровани които сега са в еуфория...Научаваме че Славчо имал симптоми на Ковид.Да му пожелаем леко и безсимптомно преминаване на болестта.Казах че на Слави както и на останалите калинките са същите че дори и по калпави от Бойковите в което ще се убедите съвсем скоро....Ако ГЕРБ и БСП и ВМРО се гушнат от Слави няма да зависи нищо.И двете големи партии имат изгода от коалиция защото си отиват и не искат Правителство на Радев.Така мисля може и да не позная.

                          Коментар


                          • Изборите приключиха.Утрешния ден ще е същия както предишните,с повече мизерии,от преди.Ако някой се е надявал за промяна,ще си остане с надеждите.

                            ПП Надявам се от банка ДСК,по бързо да ни направят платежните и да си вземем парите..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Искам да питам компетнтните може ли да ми бъде издадн някакъв документ че не съм участвал в изборите.Нека който е компетентен да каже какво трябва да направя и къде щото ми писна от разбирачи и клеветници.
                              Ако не са ти давали удостоверение за кандидат нагоден представител, значи, не си гласувал. ТОВА Е да (не) си участвал. Не страдай, никой и не мисли, че си участвал. То и сега, е мазало...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Искам да питам компетнтните може ли да ми бъде издадн някакъв документ че не съм участвал в изборите.Нека който е компетентен да каже какво трябва да направя и къде щото ми писна от разбирачи и клеветници.
                                Извеняеам се на батпешо, да се чете подкрепя, а не гласувал.
                                Извода ми е на база коментарите му в последно време, може и да бъркам

                                Коментар

                                Working...
                                X