IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще гласувате ли в условя на пик при заразените и смъртни случаи от COVID-19 в РБ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    ако не си гласувал не пиши в темите за политика
    използвай си времето за нещо по-смислено за теб
    +100

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
      Както обикновено, отново гласувах за партия която няма да влезе.
      Чаках 40-45 минути на лек дъждец отвън на училището.
      Но ма кефят тарикати като кавръка и батпешо ( с малки букви),
      единия в СИК от страна на герб, гласува за бсп,
      другия рева наяколко години срещу ББ и гласува за герб.
      Абе, шантава работа, както и изказванията им за ковида, преди и след като се срещнаха с него.
      Смешно.
      Евала на Грую, и Матейко- последователни в идеите и действията си, макар и противоположни.
      Та за политиката- правителство тоя път няма да има. Ако някой се навие да направи компромис е аут за винаги.
      Еми Грую лае защото Ковида не го е ковнал,него или някой от близките му.Ти какво очакваш ?Ако стане обратното Грую даже няма и да чуеш за него ,както Бота изчезна защото в интензивното телефони няма,а и да има няма как да ги ползваш защото си с единия крак в оня свят....
      Толкова по тая тема.По темата за политиката виж...политиката е мръсна работа,и кой какво ти казва няма значение,защото там всички сме за пари,днес за по малко ,утре за повече ако има мегдан и така нататък...,дали ГЕРБ,БСП или който и да е трябва да си голям наивник,че да вярваш,че това са хора с различни идеи и възглвди.В България всички партии работят само в името на личния ди интерес,всичко останало е прах в очите на наивниците...Софрата е обща...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Искам да питам компетнтните може ли да ми бъде издадн някакъв документ че не съм участвал в изборите.Нека който е компетентен да каже какво трябва да направя и къде щото ми писна от разбирачи и клеветници.
        ако не си гласувал не пиши в темите за политика
        използвай си времето за нещо по-смислено за теб
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Искам да питам компетнтните може ли да ми бъде издадн някакъв документ че не съм участвал в изборите.Нека който е компетентен да каже какво трябва да направя и къде щото ми писна от разбирачи и клеветници.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
            Както обикновено, отново гласувах за партия която няма да влезе.
            Чаках 40-45 минути на лек дъждец отвън на училището.
            Но ма кефят тарикати като кавръка и батпешо ( с малки букви),
            единия в СИК от страна на герб, гласува за бсп,
            другия рева наяколко години срещу ББ и гласува за герб.
            Абе, шантава работа, както и изказванията им за ковида, преди и след като се срещнаха с него.
            Смешно.
            Евала на Грую, и Матейко- последователни в идеите и действията си, макар и противоположни.
            Та за политиката- правителство тоя път няма да има. Ако някой се навие да направи компромис е аут за винаги.
            И как реши че съм гласувал за ГЕРБ може би звездите ти говорят?Аз не зная дали може да ми се издаде документ че не съм гласувал но въпреки това ти предлагам бас заложи 20 бона че съм гласувал за ГЕРБ да хванем бас бъди мъж.Ако съм гласувал за който е да е печелиш но ако не съм гласувал губиш навит ли си..Чакам и за Ковида да разкажеш...Щото винаги съм бил против отричането и против паниката..В случая просто си клеветни и пишеш ей така на принципа звездите ми нашепват без всякакви доказателства.

            Коментар


            • В училището, в което гласувах бяха открити над 10 секции. Организация беше много добра. Имаше навалица, но хората спазваха дистанция.

              Когато в някоя от секциите нямаше хора, излизаше човек и съобщаваше къде може да се гласува без да се чака на опашката.

              В самите секции имаше дезинфектанти и ръкавици. След всяко гласуване с машината, тя се почистваше.

              На мен упражняването право на глас ми отне около 15 минути в час пик - отидох към 11:30 и в 11:45 вече си обменях новости със съседите
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Както обикновено, отново гласувах за партия която няма да влезе.
                Чаках 40-45 минути на лек дъждец отвън на училището.
                Но ма кефят тарикати като кавръка и батпешо ( с малки букви),
                единия в СИК от страна на герб, гласува за бсп,
                другия рева наяколко години срещу ББ и гласува за герб.
                Абе, шантава работа, както и изказванията им за ковида, преди и след като се срещнаха с него.
                Смешно.
                Евала на Грую, и Матейко- последователни в идеите и действията си, макар и противоположни.
                Та за политиката- правителство тоя път няма да има. Ако някой се навие да направи компромис е аут за винаги.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                  Не бързайте със заключенията. Тези екзит-полове не са равносилни на резултати. Говорил съм с хора от тия агенции - нямат яснота за вота в малките населени места, а и не правят анкети в чужбина. Аз мисля, че БСП ще си повиши малко крайният резултат, също и ДПС. ВМРО - зависи колко цигански глас са им договорили в края на деня, може и да изгорят. Ще е любопитно да се види резултатът на ИТН в чужбина, според мен ще е доста висок, близък до този на ДБ.

                  За справка в моята секция също беше напрегнато - около 35-40 мин. ми отне, като гласуването беше съпроводено с дишане във врата със свалена маска и други екстри в тези пандемични времена.
                  Искрено се надявам, така подреден, новият парламент да приеме, най-сетне (в стремеж за привличане гласове отвън ) на едно по-достойно изборно законодателство а, оттам, и промяната да се случи.

                  Коментар


                  • Не бързайте със заключенията. Тези екзит-полове не са равносилни на резултати. Говорил съм с хора от тия агенции - нямат яснота за вота в малките населени места, а и не правят анкети в чужбина. Аз мисля, че БСП ще си повиши малко крайният резултат, също и ДПС. ВМРО - зависи колко цигански глас са им договорили в края на деня, може и да изгорят. Ще е любопитно да се види резултатът на ИТН в чужбина, според мен ще е доста висок, близък до този на ДБ.

                    За справка в моята секция също беше напрегнато - около 35-40 мин. ми отне, като гласуването беше съпроводено с дишане във врата със свалена маска и други екстри в тези пандемични времена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Хихихи... аз ви дадох 50 депутата, пък те ще са по-близо до 40... Ше требе пак да дигаш револуциа, иначе власт нема да видите никогиш....
                      Ти си ги дал, ама или някой ги е нещял, или е изтървал неколцина по пътя...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Хайде честито - ГЕРБ пак е първа политическа сила.
                        И стените са омазани, и "ароматът" подходящ, и творчеството на текУщите "поети" - по стените...КЛОАКА. Твоите "хора" я докараха. В нея ",процъфряваш"/дебелееш....
                        Last edited by X_Y; 04.04.2021, 20:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          И в петте секции в училището в Шумен, където гласувам, всички са с маски. Дезинфекцират химикалките и машината след всеки гласувал, почти. Струпване няма. По-безопасно е отколкото в магазина. Там никой не дезинфекцира дръжките на количките.
                          Аз гласувах с машина, два пъти е по-бързо и комисията ще брои по-малко бюлетини. Трудността ще е само в сумирането на данните от машината и ръчно преброените хартии. Тъпаните, които приеха това отчитане пак ще са начело в резултатите. Ние българите явно сме идиоти.

                          А пък колко хартия се хаби напразно, щяла гора.
                          При мен беше кербала - опашка от 15 човека, г*з до г*з. Някакъв пазач на строеж беше зад мен - 3 пъти му казах да не ми се навира, файда - йок. Дори номера с кашлянето не мина...но пък резултата ме радва - София 30%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Основата на ГЕРБ,къде е родена ?
                            Бойко Борисов на кой разтриваше ушите ?
                            Защо БСП винаги има пари,и дори да не е на власт,не си дава зор ?
                            Касата е обща,цветовете само са различни...Глупак е онзи който вярва ,че има алтернатива в различните цветове...В държава с население колкото един по голям град от Западна Европа....
                            Хихихи... аз ви дадох 50 депутата, пък те ще са по-близо до 40... Ше требе пак да дигаш револуциа, иначе власт нема да видите никогиш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Хайде честито - ГЕРБ пак е първа политическа сила.
                              Другарите гроб копаеха ама паднаха в него ха ха ха

                              Коментар


                              • Хайде честито - ГЕРБ пак е първа политическа сила.

                                Коментар

                                Working...
                                X