IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


















  • segabg.com
    туш-06-16-2021
    Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист, специализиран в политическата сатира.





    Плачете некадърни мутрокомунисти бай Ставри Ви очаква с нетърпение..



    Коментар


    • Колко ласкаво ще посрещнат троловете на мутрокомунистите в ЦСЗ ..Там ще разказват на обожателите си как са служили на Решетников , агент Сава и агент Буда от ДС..Полуграмотните мутрокомунистически калинки рубладжии ще научат занаят..


      НРС за Доган: Агент "САВА" поддържа конспиративна връзка с официалните представители на Турция у нас


      https://offnews.bg/analizi/nrs-za-do...ni-613912.html
      Last edited by Kiro; 16.06.2021, 21:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        На мен ми дреме на х.я за Боко и калинките му...Интересно ми е как наискачахте откак не е на власт.Преди това се бяхте изпокрили и като го псувах тука 20г ми викахте комунист.Сега станах негов защитник..Ха ха ха къде бяхте 20г бе смелчаци...
        Ха-ха-хаааа!
        Всички мишлета в атака! Сега като се осерат за два-три месеца, пак ще се изпокрият по дупките.
        То му казах преди няколко дена на това мишле че преди десет години едни мутри изхвърлиха едни други мутри, и през цялото това време виеха на умрело.
        Сега си мислят че е дошъл техният час, но само си мислят. То за да мислиш с нещо, трябва да го имаш. А то бройлера има повече от тея.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Докато доносниците на мутрокомунистите крадци пишат за Решетников Те и околните им креатури служат на Москва, то отзад прозират връзките им с ДПС И МОСКВА..ЗА ДРЕБНИ КОПЕЙКИ ПРОДАВАТ РОДИНАТА НИ..Мекерето Факи доносник на Доган агент Сава от ДС И АГЕНТ БУДА от ДС се продава за жълти копейки и ще лежи в затвора с господарите си..




          Това е същноста на плана Решетников, към който Борисов се придържа



          https://avantage.bg/2017/11/%D1%82%D...-%D0%BA%D1%8A/

          Страх тресе мутрокомунистиеската кочина..Мутренските тролове ще лежат в затвора с Господарите си крадци..

          Не плачете идиоти в зат
          вора ще ви посрещнат ласкаво..
          Last edited by Kiro; 16.06.2021, 21:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Пребоядисаните комундели наричащи се сега евроатлантици ли визираш? Тия дето плюят протия Русия но защитават боко и кражбите му в полза на руски олигарси. Големи сте борци.... за копейки
            Ако имаш нещо смислено да ни казваш ще те изслушам с интерес...Политически лозунги пропаганда и простотия не ми се слушат...Визирам вас дето от един месец сте големи смелчаци срещу Бойко...Леле ако спечели изборите как ще се наврете по мишите си дупки от които изпълзяхте миналият месец.20г му лизахте задника и му се подмазвахте са правите метани на новата власт да ви забележи колко много мразите Бойко.Ха ха ха едномесечни борци за народни правдини..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Вие ще плачете след тако боко получи червен картон от САЩ! Разкриха го че той и калинките му са слуги на Путин и олигарсите му. Осъществяваха кражби в полза на руските политически инжинери от ГДР и масква. Подхвърляха фалшиви имена на шпиони само и само да не закачат истинските. Остана само да се молите на Путин и слугите му да натиснат БСП и ДПС за някви компромиси към гроб.

              Иначе комунделите до сега управляваха 12 години чрез БСП, ДПС и ГЕРБ. Последните са пребоядисани комундели, синчета и дъщери на агенти на ДС.

              Разкрити сте!!!
              На мен ми дреме на х.я за Боко и калинките му...Интересно ми е как наискачахте откак не е на власт.Преди това се бяхте изпокрили и като го псувах тука 20г ми викахте комунист.Сега станах негов защитник..Ха ха ха къде бяхте 20г бе смелчаци...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ти пък на какви обръщаш внимание, че те тези са много, много близо до природата така да се каже.
                Не ги ли научи вече?

                Пребоядисаните комундели наричащи се сега евроатлантици ли визираш? Тия дето плюят протия Русия но защитават боко и кражбите му в полза на руски олигарси. Големи сте борци.... за копейки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Чиче какво пушиш бе човек?Притесних се за тебе...Ей тва почерненото ме хвърли в джаза онемях.Още съм в нокаут не моа се освестя....И президента и левите и десните са комунисти а тях мое ги обедини само кражбата...Изпаднал си в еуфория да не плачеш след някой друг месец
                  Вие ще плачете след тако боко получи червен картон от САЩ! Разкриха го че той и калинките му са слуги на Путин и олигарсите му. Осъществяваха кражби в полза на руските политически инжинери от ГДР и масква. Подхвърляха фалшиви имена на шпиони само и само да не закачат истинските. Остана само да се молите на Путин и слугите му да натиснат БСП и ДПС за някви компромиси към гроб.

                  Иначе комунделите до сега управляваха 12 години чрез БСП, ДПС и ГЕРБ. Последните са пребоядисани комундели, синчета и дъщери на агенти на ДС.

                  Разкрити сте!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ма вярваш ли че Тиквун и Дебелия ще бъдат вкарани в панделата.Аз не...За разните му калинки разяснявам пиша какво ще стане а не какво искам да стане.Тука някои объркаха желаното с възможното и реалното.
                    Дебеля го чакат тежки дни. Има да връща много пари и тоя бой му е само предупреждението. Ще видим втора стъпка каква ще е спрямо него. Боко открадна много пари, бизнеси и жени. И на него са му набрали но все оше е някой. След 2-3 години ще е забравен и тежко му и на него. А с толкова пари призовавам престъпнците от целя свят да заповядат в България и да гепят пачките на боко и шиши. Добре дошли в Булгаристан! Елате и си вземете от паричките на лойко и шиши! Никой няма да ви гони и преследва. Тук няма служби няма нищо... има само калинки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Изводът е очеваден..
                      Най - после в новата история на България, имаме президент, който успя да обедени ляво и дясно с една единствена цел -
                      просперитет и добруване на страната и народа ѝ ....

                      Винаги ще има слуги и гниди като теб, които за 5 лв на ден са готови да очернят всяко позитивно действие ...
                      Герб са в киреча, ДПС и те са се запътили натам.....Дано двете да нямат повече от 25 % ....
                      Чиче какво пушиш бе човек?Притесних се за тебе...Ей тва почерненото ме хвърли в джаза онемях.Още съм в нокаут не моа се освестя....И президента и левите и десните са комунисти а тях мое ги обедини само кражбата...Изпаднал си в еуфория да не плачеш след някой друг месец

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Нека първо идат в Белене па тогава изпадай в еуфория...Някои пак са объркали желанията с реалностите....
                        Ти пък на какви обръщаш внимание, че те тези са много, много близо до природата така да се каже.
                        Не ги ли научи вече?


                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          гербавите откачиха.. искали импийчмнът на генерал-полковник Румен Радев.. откъде ще го гласувате бе от белене ли
                          Нека първо идат в Белене па тогава изпадай в еуфория...Някои пак са объркали желанията с реалностите....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Изводът е очеваден..
                            Най - после в новата история на България, имаме президент, който успя да обедени ляво и дясно с една единствена цел -
                            просперитет и добруване на страната и народа ѝ ....
                            Винаги ще има слуги и гниди като теб, които за 5 лв на ден са готови да очернят всяко позитивно действие ...
                            Герб са в киреча, ДПС и те са се запътили натам.....Дано двете да нямат повече от 25 % ....
                            Те твоите изводи чиче ги знам още от дървените като ги спонсорира. Все същия гьотверен. Но знаеш ли защо е така?
                            Ето защо:

                            до един сте тук, като първи разбира се е агент-доносник Елника.



                            Last edited by Имхотеп; 16.06.2021, 20:53.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Не се шегувай....
                              Най - важните и дейни министри са от дай - дай България...
                              Кирил, Асен и младежа ( все не мога да му запомня името ) за еврофондовете са от десни, по-десни...

                              пп Хич не ме интересува какви са и каква им е е политическата ориентация.....Вярвам им, подкрепям ги и с цялото си съществуване ги подкрепям ...
                              Само за 5-6 месеца съм бил от така наречените демократични сили ( щот в СУ, на 18.12.89г ми станаха ясни и винаги се кефя на това свое прозрение..Още като ми дадоха един лист да напиша - какъв съм, какво съм завършил и в какви ръководни постове мога да участвам им теглих една ...)
                              Успех на Правителството !
                              Мутрата в киреча !!!
                              Не се шегувам, почти половината в министерствата са сегашни и бивши комунисти, да не говорим за агенциите
                              И за съжаление, се съмнявам, че моделът, а и мутрата са в киреча. Силно се съмнявам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                Супер странно ми е, че нормалните десни мълчат, но не съм в политиката.
                                Според мен се сложиха прекаленно "червени" на важни постове, а десните мълчат. Ще им/ни излезе скъпо това.
                                Предполагам мълчат, защото са правили сметка, че гробаджиите ще ревнат още повече и ще изкарат някой % в плюс на изборите.
                                Аз лично съм за нормална гласност пък, каквото стане. То се видя отдавна, че народът си заслужава управляващите. Толкова мандати Оправници...
                                Лошото за умни и остри е, че не всеки може да си оправи самичък, а животът си върви
                                Не се шегувай....
                                Най - важните и дейни министри са от дай - дай България...
                                Кирил, Асен и младежа ( все не мога да му запомня името ) за еврофондовете са от десни, по-десни...

                                пп Хич не ме интересува какви са и каква им е е политическата ориентация.....Вярвам им, подкрепям ги и с цялото си съществуване ги подкрепям ...
                                Само за 5-6 месеца съм бил от така наречените демократични сили ( щот в СУ, на 18.12.89г ми станаха ясни и винаги се кефя на това свое прозрение..Още като ми дадоха един лист да напиша - какъв съм, какво съм завършил и в какви ръководни постове мога да участвам им теглих една ...)
                                Успех на Правителството !
                                Мутрата в киреча !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X