IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имхотеп, Радев въобще не изглежда като човек който иска България да се конфронтира с външни сили. На всичко отгоре конфронтацията между Русия и САЩ въобще не е на дневен ред.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      я виж на радев екипа? Я виж правителството? Тези са хора добре познати още от тогава, те ли ще гонят руските шпиони, след като самият радев е назначение на Решетников?
      И по този повод - за да стане това, основна вина има
      БХ, той е причината сега това да се случва.

      По-притеснителното съм споменавал, но ето пак, че
      много не виждат по-далеч от носа си:
      ИТН е създадена като структура по подобие на сегашното ДПС.
      В момента се прави опит ДПС да се "привлече" в евентуално бъдещо правителство.
      Като ви разправям че ще ви извъртят, вие не вервате.
      Не мога да те позная
      Няма смисъл да им обясняваш,
      те 30 години не разбраха кой кой е, та сега ли?
      От Искаро по-дълбоко нема, от
      българина по-глупав нема
      Last edited by barbaron; 18.06.2021, 23:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Я стига глупости. Трябва да изгоним руските шпиони и мутро слуги. България само на думи е към САЩ, но на действия последните 12 години на боковото управление се превърнахме в руска губерня
        То хубаво но ти на колко години си?
        Не да се заяждам, питам за да знам дали помниш кой кой е бил в ония времена та до сега?
        Щото я виж на радев екипа? Я виж правителството? Тези са хора добре познати още от тогава, те ли ще гонят руските шпиони, след като самият радев е назначение на Решетников?
        И по този повод - за да стане това, основна вина има БХ, той е причината сега това да се случва.

        По-притеснителното съм споменавал, но ето пак, че много не виждат по-далеч от носа си:
        ИТН е създадена като структура по подобие на сегашното ДПС.
        В момента се прави опит ДПС да се "привлече" в евентуално бъдещо правителство.
        Като ви разправям че ще ви извъртят, вие не вервате.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Я стига глупости. Трябва да изгоним руските шпиони и мутро слуги. България само на думи е към САЩ, но на действия последните 12 години на боковото управление се превърнахме в руска губерня
          България чрез така наречените политиквеници е СЛУГА на треторазряден чиновник на сащ. Част от тез некадърници са слуги И НА руските шпиони освен на американските чиновници. И магистралките имат по голям морал и себеуважение
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Не се радвай на нов началник, че се не знае каква свиня ще излезе.
            При нас со сигурност ще е куца или недъгава учиндолска. Че ще е ЗЛЕ зле ще е. Колко точно грам не се наемам да прогнозирам. Ама да си кажа - когато ИЗГОНИМ хамериканския посланик тогава ще дръпнем.
            Може да направим БЪЛГАРСКИ СПИСЪК (по магнитски) - всички дето имат нещо общо с УСА запор на сметките
            Я стига глупости. Трябва да изгоним руските шпиони и мутро слуги. България само на думи е към САЩ, но на действия последните 12 години на боковото управление се превърнахме в руска губерня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

              Защо да се смеем?По скоро кажи дали да се радваме на това първо място?
              Не се радвай на нов началник, че се не знае каква свиня ще излезе.
              При нас со сигурност ще е куца или недъгава учиндолска. Че ще е ЗЛЕ зле ще е. Колко точно грам не се наемам да прогнозирам. Ама да си кажа - когато ИЗГОНИМ хамериканския посланик тогава ще дръпнем.
              Може да направим БЪЛГАРСКИ СПИСЪК (по магнитски) - всички дето имат нещо общо с УСА запор на сметките
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Нали имаше такива - юпитата на Царя подигравателно им викаха. Що не ги харесваха хората не знам.
                еми щом не ти харесват гласувай си за гербавите калинки с купените дипломи от шуменския свободен юристите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Най добре е образовани и почтени хора които обичат България.Хора които няма да крадат..
                  Ива Митева и Мика Зайкова не са образовани, не са почтени и не обичат България ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                    Защо да се смеем?По скоро кажи дали да се радваме на това първо място?
                    ами ако се радвате повече на канибала от банкя ще ви е тъжно за това първо място..

                    Коментар


                    • Трябва да бъдем снизходителни, защото ГЕРБ преживяват преход като този от 1989-а и не им е лесно. Но контраатаките на доскоро управлявалата партия достигат нови нива на нелепост, пише в коментара си Ивайло Дичев. https://p.dw.com/p/3v8an

                      DW.COM
                      Новата пропаганда на ГЕРБ | DW | 18.06.2021
                      Трябва да бъдем снизходителни, защото ГЕРБ преживяват преход като този от 1989-а и не

                      Най-нелеп беше случаят с язовирите, в които потънали едни пари - контранападението на ГЕРБ гласеше, че служебното правителство било източило тези язовири, за да може да се снима на техен фон министър Петков. Пропагандистите добре знаят, че нашите журналисти ще дават думата и на едните, и на другите, и пак на едните, и пак на другите, наместо бързо да проучат въпроса и да ни информират кое е истината (примерно като кликнат върху снимките от сателита). Безкритичното представяне на "всички гледни точки" се е превърнало в една морална норма и ако дадена медия реши да се ангажира с това да обясни кой лъже, нео-пропагандата ще има прекрасен повод да вдигне врява до небето за пристрастност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                        АЗ ПРЕДИ 3 МЕСЕЦА КАЗАХ ЛИ ВИ, ЧЕ ИТН ЩЕ СЕ ПЪРВИ БЕЕЕ

                        смяхте ми се тогава.. айде смейте ми се сега
                        Защо да се смеем?По скоро кажи дали да се радваме на това първо място?

                        Коментар


                        • Г-н Каракачанов ме обвини, че съм бил подведен. Не, не съм. Аз не съм политик, аз съм професионалист и поднасям фактите такива, каквито са.
                          99% от обществените поръчки са с посочване на изпълнител.
                          80% при обществените поръчки е била плащана 100% авансово.

                          FROGNEWS.BG
                          Военният министър: 99 процента от обществените поръчки в МО са били с посочване на изпълнител
                          99 процента от обществените поръчки в М

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                            по-добре престижно образовани министри и депутати, отколкото гербави калинки с купени дипломи от юридическия в монтанския свободен...
                            Нали имаше такива - юпитата на Царя подигравателно им викаха. Що не ги харесваха хората не знам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Ми смеем ти се беееееееееееее.Кога Цръвен Кольо е познал резултатите.Нека минат изборите па тогава се репчи...Но да допуснем че Слави е първи и има два депутата повече това с какво променя ситуацията....Пак няма да може без БСП...или ДПС...и отекоа принципите у Витъ
                              МИ ПАК ЩЕ ИМА ИЗБОРИ БЕ.. ДОКАТО РАДЕВ ИЗЧЕГЪРКВА ГЕРБАВИТЕ КАНИБАЛИ!

                              Коментар


                              • ИЛИЯН ВАСИЛЕВ



                                Та пак да питам транспортния министър Георги Тодоров, който очевидно няма желание да се разрови в авгиевите обори на транспорта и в корупционните сделки - въз основа на какъв икономически и правен анализ и разчет, предишния министър даде 10 години гратис на концесионера на летище София, "заради пандемията"!?
                                Защото зная че такъв няма, а е станало въз основа на искане на банките, които не са одобрили схемата на концесионера, зад който се крият български олигарси, за получаане на кредит за първоначалната вноска.
                                За да улесня в разкриването на вече очевидното и ясното.
                                Тази вноска от 660 милиона лева е от собствени и привлечени средства, и тъй като собстените средства са недостатъчни, банките са поискали да се подобряват финансовите показатели на приходите в първите години. И така концесионерите са получили преместваме на концесионната такса сумарно от 240 милиона лева от първите 10 години за годините след 25 годината и така нанесена вреда на бюджета с близо 240 милиона лева /виждате каква точно е врътката/. Всеки с компютър в ръка и ексел може да сметне разликата между нетната текуща стойност на получени 240 милиона през първите и последните десет години на 35 годишна концесия.
                                Да припомния, че поне две от компаниите, участвали в търга дадоха по-добри условия от спечелила София конект и като инвестиции и като размера на годишната такса.
                                Разровиш ли го, ще мирише.....на грандкорупция.
                                Няма как да не лъсне очевидната разлика в разкриването на корупционните мрежи в едни и други министерства, навеждащи на мисълта че министрите и екипите не са равно ангажирани в тази битка.

                                Коментар

                                Working...
                                X