IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    ей това нет-а е голяма сила
    Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
    Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
    Сега Стойчо Кацаров разправя ужасяващи неща за Пирогов....Лежал ноември с ковид а през януари отчели нова негова хоспитализация този път му сложили диагноза чернодробна цироза...Човека вади документи от Здравната каса и твърди че няма такова заболяване и не е лежал през януари в болница...Страшно е хора навсякъде кражби далавери подлости.Навсякъде едни настървени зли хора меракслии за директори.Ужас това не са хора....

    Коментар




    • .











      19min.bg
      Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години:Борисов
      Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години Бойко Борисов



















      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        Новото мнозинство ще се види при гласуването на кабинет, ако се стигне дотам.
        Иначе аз след април написах, че е по-добре от избори до дупка - до 121 депутата за някоя формация...
        Такова нещо посмъртно не може да се случи...

        Коментар


        • Стефан Гамизов: Борисов е продукт на руските служби, не се е ”самопроизвел”

          https://frognews.bg/novini/stefan-ga...oproizvel.html

          Коментар


          • СЛАВИ ТРИФОНОВ:
            За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината.
            Въпреки това, аз разбирам, че страната няма нужда от нестабилност и нови избори. За мен не е толкова важно какви лъжи изрекоха част от партиите, които не са от статуквото. За мен е много по-важно да се „изчегърта“ моделът ГЕРБ от обществения и политически живот на страната.

















            lentata.com
            Слави Трифонов: Реших да оттегля кандидатурата на един достоен човек като Николай Василев, защото никой не е по-важен от проблемите пред
            За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него ...










            Коментар


            • Какво ново из чалга-тв. Разправяйте че нямам време за гледане.
              МА и неща да ги гледам де. Нали знаете - за народа хляб и зрелища.
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...
                ей това нет-а е голяма сила
                Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
                Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
                Last edited by bota156; 15.07.2021, 17:36.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Славчо дал леко назаден

                  https://www.facebook.com/STTrifonov/


                  В деня след изборите аз предложих проектокабинет, съставен само от високообразовани професионалисти и с ясни приоритети. За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината.
                  Въпреки това, аз разбирам, че страната няма нужда от нестабилност и нови избори. За мен не е толкова важно какви лъжи изрекоха част от партиите, които не са от статуквото. За мен е много по-важно да се „изчегърта“ моделът ГЕРБ от обществения и политически живот на страната. Защото това е основният враг на държавността и демокрацията. Аз го разбирам, за разлика от някои други. Затова реших да оттегля кандидатурата на един достоен човек като Николай Василев, защото никой не е по-важен от проблемите пред нас като общество. Ние, като партия спечелила изминалите избори, ще предложим съвсем скоро нов министър-председател с ревизиран състав на Министерски съвет.
                  И понеже вярвам, че всичко трябва да се случва публично пред вашите очи, утре в БТА, точно в 13 часа, част от политическото ръководство на „Има такъв народ“, заедно с г-н Николай Василев, ще дадат пресконференция, на която ще отговорят на всички въпроси на всички журналисти.
                  Силата е в истината.


                  Дотука точно като Баце - предлага нещо, вдига се рев - дава назад.


                  п.п. Само дето Баце се кооперираше като му трябваха гласове. Тука Славчо иска да си налага мнението.
                  Last edited by mathematician; 15.07.2021, 17:33.

                  Коментар


                  • Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.
                      Тоя ако знаеш един мой съученик как го млатеше на тупан ама където го види...Съжалявам че му спестих много бой.Имало е защо да го бият и не трябваше да се меся.Гадно копеле излезе добре го беше натирил Костов и добре Бойко го махна от битиви...Един примитив нито може да свири нито може да пее.Цар на простотията и простаците в България.Ама ми е кеф как тия дето ни обиждаха са вият от яд....Ако Хаяско мине юе наблюдаваме умопомрачителни кражби с Гешев Главен прокурор

                      Коментар


                      • Поп
                        Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                        Ако останалите партии отхвърлят предложението на Слави за правителство е много вероятно да обърнат хората срещу тях самите и Слави да ги отвее на следващите избори. Всички опозиционни партии искаха промяна и я получават от партията с най-голяма подкрепа, сега не могат да тръгват назад. А оправдания като "друг реди кабинета", "този е работил еди-къде си", "онзи е завършил еди-къде си" не са много сериозни.
                        Ако обаче го подкрепят и след това чакат първата грешна стъпка, за да го свалят с вот на недоверие, това е по-хитро. Защото тогава на следващите избори Слави ще е от позицията на неуспешен управляващ.
                        Слави вече е труп политически труп.Папурковец който се направи баровец няколко месеца.На следващите избори ....попа ще му опее партията.
                        Last edited by national power; 15.07.2021, 17:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.После ебанье нема каенье
                          Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            И моля да не ме пришиваТЕ към политическите формации.
                            Аз съм обикновен гласоподавател и "няма да го отнесемЕ".
                            Вече казах, че мненията ми са лични и не ме обвързват с никого. Също не ме обвързват и със Слави и другите (Ники....)
                            Много неща са трудно разбираеми в тая страна, май...
                            Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.
                            Last edited by X_Y; 15.07.2021, 17:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Проблема не е в модела а в хората.Ние сме една дива орда за която подходящ модел няма.Само тояга оправя нещата.
                              Най-добре ще е да говориш за себе си. Ти към добрата орда ли се числиш?
                              Ти ли ще раздаваш "правосъдието"? Сигурно и ти ще решаваш кого - с тоягата?
                              Ако някой друг реши да изземе твоите функции и те почне, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Тия неговите, може да са експерти, ама нямат политико-управленски опит.
                                А Н.Василев е закърмен от Царя.
                                Просто кабинета му е ялов.На теория обаче, Герб и ДПС могат да го подкрепят и да имаме Борисов-4.
                                А, просто може да е измиване на ръцете от отговорност, представяйки сбъркан кабинет, който няма да бъде подкрепен.
                                Нито дума за подоходния данък и премахването на търг.дружества от болниците (това са малкото неща за които лаеха от 78 ТВ).
                                Няма такава държава, Дългуча мълчейки спечели изборите, спрямо много-говорещия Падишах.
                                Апропо, нали Б.Рашков пресече изборните измами и купения вот, защо Герб ПАК има подобни резултати ???
                                Тия пенсионери, нали изнемогват, поне във София са 400 000 и не ходят на почивки сега, мързеше ги да гласуват ли ?
                                Аз не подкрепих никой от Новите Мутри Вътре, Рашков е добре засега, чакаме по-добри предложения, ако ще и годинИ да отнеме.
                                Белгия и Шотлaндия преди време откараха над година със служебно правителство.
                                Kорни при този ултра слаб резултат, трябваше да си тръгне, ама надали.
                                С две думи, цирка е пълен, а и идва нова Ковид вълна.

                                Че той чалгаря нали обяви нема такъв вирус всичко е измама.....

                                Коментар

                                Working...
                                X