IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "НЕ" на шарлатанията в политиката !

    Коментар


    • Специално за демоНкраДските неграмотници - ЦИТАТ Е ВЕ

      "Манол:
      -Гледам и не вярвам, че това си ти! Какво са сторили с теб?
      Караибрахим:
      -Отвориха ми очите?
      Манол:
      - И какво видя?
      Караибрахим:
      -Видях, че както има едно слънце, така трябва да има и една истина - един Бог, за да е добре на всички.
      Манол:
      -Затова ли приготви дръвника?
      Караибрахим:
      -Дръвника приготви ТИ! А аз дойдох с протегната ръка. Исках да ти дам цялата долина, да узнаеш що е власт и сила - исках да ви спася, да ви изравня с другите, да станете хора! А вие се опитахте да ме убиете?! Не разбрахте ли, че не се боя ни от рани, ни от смърт?
      Манол:
      - Само мъртвият не се бои от нищо. Сигурно затуй не се боиш, Страхиле, защото си отдавна мъртъв - пресекли са ти корените и стърчиш изсъхнал!"
      "Време разделно" Антон Дончев
      На сегашните €ничари им викат евр()-атлантици. Аз им викам демоНкраДци
      ∆ървета без корен,
      обучени
      и възпитани
      някъде далеч от чужди хора,
      за които нашата земя,
      нашата вяра и народ....
      нямат никакво значение.
      Защото чуждите отдавана са изсмукали българската кръв и българската душа от тях.
      €ничарите, дошли да ни вкарат в "правата вяра и правия" път...
      И сега е Време Раzделно!
      €ничарите трябва да знаят,
      че тази Земя в НАША!
      И завинаги ще остане НАША!!
      На нас - Внуците на Манол!!!

      автор Славка Вълчинова
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
        И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .

        Винаги се гласува за най-малкото зло

        Не за друго, за да не дойде по-голямото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

          Левът не пречи на туризма и инвестициите.
          Така е, но Еврото помага повече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
            И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .
            Добре дошъл!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Така е, прав си- това да не им взимат такса за превалутиране на всеки изпратен паричен превод на хората работещи в Западна Европа и пращащи пари на близките си в България, да ни вдигнат кредитния рейтинг на страната, да взимаме кредити на по- ниска лихва и т.н. са " алабализми"
              Брей-ами то и при превод с долари,британски паунди и швейцарски франкове вземат такса.Това ли е големият проблем?А относно кредитният ни рейтинг той няма нищо общо с еврозоната. България има по-висок кредитен рейтинг от членката на еврозоната Гърция. Също и няма връзка какви ще са лихвите по кредитите и членството в еврозоната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Убеди ме с тезата си. Психологията наистина е много важна, а не само логиката.
                Ето това вече е АРГУМЕНТ. А не алабализми.
                Така е, прав си- това да не им взимат такса за превалутиране на всеки изпратен паричен превод на хората работещи в Западна Европа и пращащи пари на близките си в България, да ни вдигнат кредитния рейтинг на страната, да взимаме кредити на по- ниска лихва и т.н. са " алабализми"

                Коментар


                • И какво се оказва в крайна сметка, че няма нито една партия, която да ме привлече като избирател.ГЕРБ и ДПС са по-скоро мафиотски структури,БСП и Възраждане са руски подлоги,Славчо няма намерение да участва реално в управлението, ПП подписаха за закриването на тецовете, което ще е пагубно за икономиката на България, а и за обикновените хора, а ще влязат в коалиция с ДБ,които са партията на Прокопиев и прокарват затоплистка и джендърска политика.А пък не виждам и смисъл да гласувам за партия, която няма да влезе в парламента .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                    Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                    Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                    Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.
                    Левът не пречи на туризма и инвестициите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Вярвам повече на професор Стив Ханке"бащата на валутния борд ",отколкото на всички "познавачи"по темата. И според него ще е голяма грешка ако България влезе в еврозоната.и така премахне валутния борд. Защото той доказано работи.
                      И според него точно членството в еврозоната може да докара по-висока инфлация като в Естония, която от валутен борд влезе в еврозоната.
                      Така че тия опорки за Копейкин и тем подобни са несъстоятелни.
                      Стив Ханке не е никакъв баща на борда. Това пак е народно творчество.
                      Last edited by Специалист по всичко; 30.01.2023, 19:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                        Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                        Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                        Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.
                        Убеди ме с тезата си. Психологията наистина е много важна, а не само логиката.
                        Ето това вече е АРГУМЕНТ. А не алабализми.

                        Коментар


                        • Ето ви нещо от некоцето. А да видим как ще го намерите.
                          И съм напълно съгласен с него - на демоНкраДските боклуци са им платили да прокарат т.нар стамбулска конвенция а иначе ДЖЕНДЪРИЗМА, против КОНСТИТУЦИЯТА НА БГ

                          Да започнем така, Закон за защита от домашно насилие има още от 2005 г.!
                          https://lex.bg/bg/laws/ldoc/2135501151
                          По абсолютно тарикатски и измамнически начин го продават на обществото като чисто нов закон, какъвто до сега е нямало.
                          Това на ДБ и Белобрадова е екстремистко - подлярско домогване за въвеждане на изменения със ситен шрифт. Нито едно изменение не води до подобряване на средствата и подготовката на компетентните органи.
                          На абсолютно нелогични места в дефиниции и допълнителни разпоредби се промъкват понятия като интимна двойка, финансиране на НПО-та, които да определят учебните програми, жалба от току-що проговорили, насилие чрез бездействие (злепоставяне инкриминирано от НК по начало), насилие в интимни двойки (гаджета от три дни), отнемане на деца, удължаване на срокове и т.н. и т.н. занимават се с образованието, ще се създават нови видове НПО-та по този закон и т.н. до безкрайност.
                          Лунатици и екстремисти!
                          Най-важното, е че закон отдавна има! Мерки за подобряване на прилагането му няма и няма и да има. Това води до избирателност, доноси и произвол. С две думи болшевишки терор!
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Вярвам повече на професор Стив Ханке"бащата на валутния борд ",отколкото на всички "познавачи"по темата. И според него ще е голяма грешка ако България влезе в еврозоната.и така премахне валутния борд. Защото той доказано работи.
                            Единствения смислен аргумент, който съм чул от Ханке е, че като влезем в ЕЗ правителството ще може да се финансира на по-ниски лихви и съответно много бързо ще задлъжнеем. Другото са само приказки от негова страна колко хубаво е в борда и колко лошо в ЕЗ.

                            Реално в средносрочен и дългосрочен план си е плюс да влизаме.

                            Най-малкото ще доведе до повече туризъм и инвестиции - или може би най-много.

                            Чужденците не зная че сме в борд и с фиксиран курс. Но като им кажеш, че сме с Евро чисто психологично почват да гледат по друг начин, а иначе там някаква местна валута дето никой не знае какъв курс има.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              ха ха
                              ко моехте да четете НЯМАШЕ се излагате толкоз.
                              Сложил съм КОМЕНТАР естествено кратък и съм
                              ЦИТИРАЛ КОПЕЙКИН.

                              И вие още не сте разбрали ..... ама нормално за демоНкраДски неграмотници
                              Ти пък къде се буташ, кой те коментира тебе....не виждаш ли, че коментара ми е за Копейкин. За твоето споделяне коментара ми е по долу е пределно ясен: like a натегач комсомолец в края на 80-те.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ха ха
                                ко моехте да четете НЯМАШЕ се излагате толкоз.
                                Сложил съм КОМЕНТАР естествено кратък и съм
                                ЦИТИРАЛ КОПЕЙКИН.

                                И вие още не сте разбрали ..... ама нормално за демоНкраДски неграмотници
                                Сега видях, че си споменал име коцето, не става много ясно дали копейкин се има предвид, но да кажем че си прав в случая

                                Коментар

                                Working...
                                X