IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен е интересно бай асен и бай кирил да кажат защо не искат да работят с другото лево-десно обединение в парламента, а именно Демократична България?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Не съм от ГЕРБ и никога не съм бил !!!.. пишеш глупости нищо не е спрял, а е направил и поразии от тъпотия.. сещаш се за прословутите лимити от 5 мил.. а представи си, че съм голяма фирма и имам банкова гаранция от ББР и сега трябва да я предоговарям и хоп изненада, не мога а другата банка ме натиска например... знаеш ли колко такива фирми са закъсали заради тази недомислица... и т.н и т.н.. А знаеш ли колко съветнички / разбирай манекенки любовници на бившите/ за 8-10 хил заплата се разхождат в ББР без никой да ги уволнява.. дано и това стане... Пич вие сте малоумни! то затова никой не може да ви помогне. и все сте от трънта на глог.
      Идеално всички такива ИЗКУСТВЕНИ фирми че и голяяяяями под ножа
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Магистрати със скандално решение за убиеца на Милен Цветков!

        Софийският апелативен съд пусна от ареста Кристиян Николов

        Магистрати със скандално решение за убиеца на Милен Цветков! (blitz.bg)


        За какво говорим !!!!!
        баси съда и прокуратурата ..
        Както "разказвал Швейк" - " .. Бошнаците от два дена не бяха получавали храна и бяха плъпнали по Нова Пеща да просят хляб. Не се чуваше нищо друго освен ядосания говор на забравените бошнаци, които оживено жестикулираха и непрекъснато повтаряха: ", ебем ти душу, ебем ти майку.“
        ....

        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
          Съгласен съм с теб, но и това не е нашето, ако ще ми идва Прокопиев, защото е точно така, няма да има правосъдие, ще се разберат, всичко ще се замете, и новите просто ще гепят по-малко. Това ли искаш?
          Прокопиев със Шиши едва ли ще се разбере след това, което му се случи.А и едва и Прокопиев ще е както беше Шиши.Колкото до Боко....за него американците ще решат докъде ще я докара - пенсионер или затворник. Вероятно първото. Очаквам нови магнитски бури до изборите.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            В България леви хора като на Запад няма - дори и пенсионерите не са леви
            Смях !

            Коментар


            • Магистрати със скандално решение за убиеца на Милен Цветков!

              Софийският апелативен съд пусна от ареста Кристиян Николов

              Магистрати със скандално решение за убиеца на Милен Цветков! (blitz.bg)


              За какво говорим !!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Та те до сега 12 години везните бяха към Путин. Бойко им беше троянският кон. Хванаха го че се прави на улав и играе за руснаците и му биха шута. Не случайно се правеше на голям евроатлантик, ама го хванаха че е пълно менте на слугинаж при братята руснаци. Никой повече няма да удря рамо на тоя мишок бойко. Дружинката ГРОБ-ДС-ДПС - доган бойко пеефски каскета и цацата са на подчинение на руското посолство но го играят че са американски слуги. Колкото и да отхвърляте това дори вие си знаете истината. Ловене на измислени шпиони и всякакви глупости правиха ама номерата им повече не минават
                +
                Toва е повече от ясно.
                Който вземе да го отрича- гледа в криви огледала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  Братята американци в момента са доста внимателни и ги е страх да не ги прекара решетников, че тогава ще загубят влиянието си тука.

                  Така че по някой момент като видят че везните почнат да накланят към Путин като нищо могат да ударят едно рамо на Баце.
                  Та те до сега 12 години везните бяха към Путин. Бойко им беше троянският кон. Хванаха го че се прави на улав и играе за руснаците и му биха шута. Не случайно се правеше на голям евроатлантик, ама го хванаха че е пълно менте на слугинаж при братята руснаци. Никой повече няма да удря рамо на тоя мишок бойко. Дружинката ГРОБ-ДС-ДПС - доган бойко пеефски каскета и цацата са на подчинение на руското посолство но го играят че са американски слуги. Колкото и да отхвърляте това дори вие си знаете истината. Ловене на измислени шпиони и всякакви глупости правиха ама номерата им повече не минават

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Важното е че ви спря краденето от ББР. Че нап познаха да проверяват и по-големите фирми не само салони за красота и баничарници. Страх ли ви е че скоро ще ви резнат кранчето и вашите господари - боко шиши и доган ще крадат по-малко народни пари. Оня страхлив заек от банкя няма да пълни чекмеджета и да купува ей така къщи в Барселона на оная шаврантия мис бикини и малкото му коп****нце
                    Малкото детенце НЕ Е "копеленце" , нито е виновно, т.к.не е избирало баща си. Пък и е известен.
                    ...вярно, все с "хубави" неща: "- АЗ дадох. АЗ построих..."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Важното е че ви спря краденето от ББР. Че нап познаха да проверяват и по-големите фирми не само салони за красота и баничарници. Страх ли ви е че скоро ще ви резнат кранчето и вашите господари - боко шиши и доган ще крадат по-малко народни пари. Оня страхлив заек от банкя няма да пълни чекмеджета и да купува ей така къщи в Барселона на оная шаврантия мис бикини и малкото му коп****нце
                      Не съм от ГЕРБ и никога не съм бил !!!.. пишеш глупости нищо не е спрял, а е направил и поразии от тъпотия.. сещаш се за прословутите лимити от 5 мил.. а представи си, че съм голяма фирма и имам банкова гаранция от ББР и сега трябва да я предоговарям и хоп изненада, не мога а другата банка ме натиска например... знаеш ли колко такива фирми са закъсали заради тази недомислица... и т.н и т.н.. А знаеш ли колко съветнички / разбирай манекенки любовници на бившите/ за 8-10 хил заплата се разхождат в ББР без никой да ги уволнява.. дано и това стане... Пич вие сте малоумни! то затова никой не може да ви помогне. и все сте от трънта на глог.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        12 години след мутрата от банкя нищо по-лошо не може да се случи. Упадъка и краденето бяха огромни. Затова сега виете на умрело гербавите ама още много дълго ще виете. Най-гнусната и крадлива партия сте. А ако не слушате ще има нови санкции за вас гробарите. Братята американци ще накажат страхливият пудел ако продължава да се бута във властта
                        Братята американци в момента са доста внимателни и ги е страх да не ги прекара решетников, че тогава ще загубят влиянието си тука.

                        Така че по някой момент като видят че везните почнат да накланят към Путин като нищо могат да ударят едно рамо на Баце.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Юнака си прави 3 месеца реклама по медийте, работа 0ла.
                          Важното е че ви спря краденето от ББР. Че нап познаха да проверяват и по-големите фирми не само салони за красота и баничарници. Страх ли ви е че скоро ще ви резнат кранчето и вашите господари - боко шиши и доган ще крадат по-малко народни пари. Оня страхлив заек от банкя няма да пълни чекмеджета и да купува ей така къщи в Барселона на оная шаврантия мис бикини и малкото му коп****нце

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                            Всъщност момчето си е направило добре сметката.
                            Ако се окаже, че канадското му гражданство е прекратено след 10 май т. г.,
                            депутатският имунитет ще му е нужен, тъй като, без него срещата му с Темида ще е неизбежна.
                            Нищо няма да му се случи. Ти се моли да няма среща с Темида твоите господари - Боко пудела, лакея каскет, свинкята цаца, дебелян пеефски и хидроинжинера ви батко ви Доган

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              А случайно да забеляза, че Президента изобщо ни им благодари! А Кирчо беше като н.....н... ? Пак ви казвам ще плачете от тези, нищо няма да стане..Кирчо си прави пиар 3 месеца на гърба на служебния кабинет, само каши е оставил.
                              12 години след мутрата от банкя нищо по-лошо не може да се случи. Упадъка и краденето бяха огромни. Затова сега виете на умрело гербавите ама още много дълго ще виете. Най-гнусната и крадлива партия сте. А ако не слушате ще има нови санкции за вас гробарите. Братята американци ще накажат страхливият пудел ако продължава да се бута във властта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Новата партия на Кирил и Асен е нарочно насочена в център-ляво, за да обере левия вот, недоволен от Корнелия и да не се конфронтира с "Демократична България", чийто таргет е център-дясно.

                                Това е брилянтен план, който да обхване цялото демократично пространство от нормални политически субекти, които искат България да отскочи от дъното и поне малко стане нормална европейска държава.
                                В България леви хора като на Запад няма - дори и пенсионерите не са леви

                                Коментар

                                Working...
                                X