IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    „Галъп": Ако изборите бяха днес: Победа за ГЕРБ-СДС и срив за ИТН

    https://nova.bg/news/view/2021/09/17...8%D1%82%D0%BD/

    Ако изборите за Народно събрание се провеждаха в първата половина на септември, резултатите биха били следните: ГЕРБ-СДС с електорална готовност при 22,5% от пълнолетните българи, БСП – при 16,1%. „Демократична България“ – 15,8%, „Има такъв народ“ – 15,5%, ДПС – 11,9%. Близо над бариерата изглежда „Изправи се, България! Ние идваме!“ с 4,8%. Под бариерата личат най-вече две формации: „Възраждане“ – с 3,1% и ВМРО – с 2,4%.
    Само дето изборите не са днес а на 14 ноември...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      На вниманието на плевенския гербаджия Бате Пешо:

      Ето какви ги е вършил твоят любим доктор, бившия шеф на Пирогов проф. Балтов:


      Скандално писмо от проф. Балтов до ДАНС срещу колеги от „Пирогов“ (документ)

      Бившият шеф на болницата пише донос заради протестите

      Е-zdravey.com pубликува писмо от проф. Асен Балтов до ДАНС срещу негови колеги от УМБАЛСМ „Пирогов“.

      Поводът са протестите срещу него заради стихийни и необмислени действия, скандални назначения, некомпетентно управление, лоша кадрова политика в началото на неговото управление през 2017 г.

      В писмото си до ДАНС проф. Балтов определя действията на колегите си като подривни и настоява за предприемане на действия по компетентност.






      Виж го хубавеца твой, любимият ти "професионалист". Пише ДОНОС до Държавната агенция "Национална сигурност". Явно комунистическата държавна сигурност добре го е отглеждала, та пише доноси срещу колегите си в духа на най-гнусните комунистически традиции. Така се е издигал твоят "професионалист" с доноси и тъпчене на колегите си. Този не заслужава дори да го заплюеш, щото ще си омърсиш храчката. Долен крадец и мошеник. Мястото му е в затвора за източване на здравната каса. Сега го пази герберщината и герберския главен прокурор, но след година килията ще го очаква.
      Гигов нещо съвсем изгуби връзка с кораба майка...Да беше учил поне в Долна Митрополия че артилерията много сте изпростели.Аз не се бунтувам заради уволнението на Балтов като Директор на Пирогов а като обикновен лекар.Продължавам да не разбирам защо всичко е насочено само срещу Ангелов и Балтов?Всички други вода ненапита...Злобата ви ще свърши зле.Не ме интересуват никакви партии ама така не може.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Това манипулацийки на доносниците. Той и досега не разбра че Магнитски е мъртъв.

        Я шалварите защитават мутрите.Вашата коалиция си я кръстете Мутрошалвар с мото крадем и със задниците си ненаситни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Харвардските момчета ме изненадаха и аз от сърце им желая успех!
          Народа е късопаметен. Бързо забрави, какво натвориха юпитата на Симеончо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            СЛАВИ ВАСИЛЕВ



            Проектът на Кирил Петков и Асен Василев е събитие от огромно, генерационно значение за българската политика. От днес ставаме свидетели на новото поколение българи, скъсали с манталитета на прехода, закърмени с друго майчно мляко, които заявяват себе си на политическата сцена. Те нямат нищо общо с класическия политик на прехода и това, ако питате мен, е чисто и просто началото на края на този мъчителен за мнозина, период. Оттук следва да кажа няколко неща, понеже повечето хора ме познават като политически наблюдател.

            1) Човекът, който позволи това явление да се осъществи, се казва Румен Радев. Той даде път на Кирил Петков. Той им даде свобода да действат със заръката и мандат да “осветляват истината”. Те го направиха, което на практика представлява входен билет за голямата политика.

            2) Проектът на Петков/Василев коренно ще преобрази българската политческа действителност. Битката през следващите години няма да е между ляво и дясно, а между новата генерация политици и статуквото. Предстои да видим как партиите от последните два парламента ще се позиционират спрямо тях. Тези, които се обявят за партньори, ще се развиват и ще растат електорално, другите ще останат в изолация и ще угаснат.

            3) Проектът на Петков/Василев е краят на ГЕРБ и ДПС такива, каквито ги познаваме. Това е краят на Борисов, Доган, Пеевски и свързаните с тях лица;

            4) Успехът на проекта Петков/Василев ще е огромен. Маркирам го тук, от няколио дни го повтарям по студия и вестници, ще продължа да го правя. Вярвам, че хората ще ги припознаят точно така, както ги описвам;

            5) Ще отнеме известно време старите политици да осмислят това. В зависимист от техните реакции ще определят собствената си политическа съдба. В този смисъл, изненадата за някои, които се мислят за незаменими, ще е голяма.

            Всичкото това ме оставя всъщност със смесени чувства, защото аз съм от хората, които вярват от много време, че България няма да се оправи освен ако не се смени Конституцията и не се въведе ново управление, което да гарантира баланс и равновесие между властите. Смесените чувства са породени от обстоятелството, че проектът на Петков/Василев ще отложи перспективата за машабен ремонт на Конституцията, тъй като тези момчета може и да се справят дори с тази система. Българският парламентаризъм създава прекалено голяма концентрация на власт на едно място, а когато тази система заработи в ръцете на компетентни, морални и можещи хора, тя би могла да произвжда резултати. В ръцете на политиците от старото поколение, видяхме до какво води тя.

            Вторник сутринта съм канен в ефира на bTV, за да представя официално монографията си, именно на тази тема. Тя е вече факт и се казва “Проваленият парламентаризъм”.

            Харвардските момчета ме изненадаха и аз от сърце им желая успех!
            Насра се със суперлативите. Един бандит е дал път на други два бандита. Освен всичко друго докато бяха министри те не мислеха за работата си, а за това как да се докопат до властта. Народа ще гласува за тях, ама друг път .....

            Наясно съм, че ти плащат за да тролиш в полза на тези бандити, но поуспокой малко топката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
              "Продължаваме промяната" ще е името на политическия проект на Кирил Петков и Асен Василев. Това стана ясно от прессъобщение, изпратено до медиите, с покана за среща с бившите министри по повод техните бъдещи действия. Във фейсбук страницата е посочено, че това е "политическата организация".
              Като им гледам логото, виждам една врата в полето, през която се виждат прекрасности, които са обещавани. През тази врата в полето ще трябва да минем, за да стигнем до обещаното. Някои ще минат отстрани - продължават промяната.
              Партия была, есть и будет есть!

              Коментар


              • СЛАВИ ВАСИЛЕВ



                Проектът на Кирил Петков и Асен Василев е събитие от огромно, генерационно значение за българската политика. От днес ставаме свидетели на новото поколение българи, скъсали с манталитета на прехода, закърмени с друго майчно мляко, които заявяват себе си на политическата сцена. Те нямат нищо общо с класическия политик на прехода и това, ако питате мен, е чисто и просто началото на края на този мъчителен за мнозина, период. Оттук следва да кажа няколко неща, понеже повечето хора ме познават като политически наблюдател.

                1) Човекът, който позволи това явление да се осъществи, се казва Румен Радев. Той даде път на Кирил Петков. Той им даде свобода да действат със заръката и мандат да “осветляват истината”. Те го направиха, което на практика представлява входен билет за голямата политика.

                2) Проектът на Петков/Василев коренно ще преобрази българската политческа действителност. Битката през следващите години няма да е между ляво и дясно, а между новата генерация политици и статуквото. Предстои да видим как партиите от последните два парламента ще се позиционират спрямо тях. Тези, които се обявят за партньори, ще се развиват и ще растат електорално, другите ще останат в изолация и ще угаснат.

                3) Проектът на Петков/Василев е краят на ГЕРБ и ДПС такива, каквито ги познаваме. Това е краят на Борисов, Доган, Пеевски и свързаните с тях лица;

                4) Успехът на проекта Петков/Василев ще е огромен. Маркирам го тук, от няколио дни го повтарям по студия и вестници, ще продължа да го правя. Вярвам, че хората ще ги припознаят точно така, както ги описвам;

                5) Ще отнеме известно време старите политици да осмислят това. В зависимист от техните реакции ще определят собствената си политическа съдба. В този смисъл, изненадата за някои, които се мислят за незаменими, ще е голяма.

                Всичкото това ме оставя всъщност със смесени чувства, защото аз съм от хората, които вярват от много време, че България няма да се оправи освен ако не се смени Конституцията и не се въведе ново управление, което да гарантира баланс и равновесие между властите. Смесените чувства са породени от обстоятелството, че проектът на Петков/Василев ще отложи перспективата за машабен ремонт на Конституцията, тъй като тези момчета може и да се справят дори с тази система. Българският парламентаризъм създава прекалено голяма концентрация на власт на едно място, а когато тази система заработи в ръцете на компетентни, морални и можещи хора, тя би могла да произвжда резултати. В ръцете на политиците от старото поколение, видяхме до какво води тя.

                Вторник сутринта съм канен в ефира на bTV, за да представя официално монографията си, именно на тази тема. Тя е вече факт и се казва “Проваленият парламентаризъм”.

                Харвардските момчета ме изненадаха и аз от сърце им желая успех!





                Коментар


                • Сега БКП..ГЕРБ ще ги изненадат от САЩ заради проектите им с Путин и корупцията..Не се надявайте да Ви простят.. Колко години крадохте с ДПС и Пеевски,а Борисов слугуваше на Тайпи..
                  Last edited by Kiro; 19.09.2021, 18:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    А как звучи проекта - оставяме Борисов и БКП - ГЕРБ..те крадат все повече и от 10 милиарда вдигат откраднатото на 20 милиарда годишно, а ние ставаме най- бедните не само в Европа , но и АФРИКА..ИЛИ ТОВА Е ПРОЕКТА БАНКЯ- ПУТИН..
                    Тея лъжи ги разправяхте и за Мистър 10%. Ама вместо да дойде БСП тогава на власт - Царя ви изненада.

                    Същите лъжи ги разправяхте и за Царя, ама тогава изкарахте 1 мандат - после ГЕРБ ви изненада.

                    Сега същите лъжи ги разправяте за ГЕРБ, ама вместо Отровните, ДБ и евентуално БСП да се цунат и да се вземат - Слави ви изненада.

                    Пълна мъка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                      Разликата между някой нов и някой стар е, че новият или ще успее, или ще се провали, а старият е доказано провален.
                      Бих казал че повечето стари не са доказани провалени.

                      Колкото и да се плюеше по Костов - свърши някаква работа.

                      После Царя го изкараха какъв ли не, включая агент на ДС и КГБ - а па той взе че ни вкара в НАТО и в ЕС и хич не се и опита да обръща курса както пророкуваха много преди изборите.

                      ГЕРБ също не са провалени щото ръчкат инфраструктурата ако не друго и дават пари за образование и здравеопазване.

                      Сигурно всички са можели повече, но и толкоз не е зле.

                      Коментар




                      • novinite-dnes.eu
                        ГЕРБ се цепи на фракции, война тресе мафиотската партия - Новините Днес

                        Коментар


                        • Мекерето доносник на ДПС..Магнитски е мъртъв,но закона му яко брули Мутрите и Шиши .Крадливата кочина трепери от страх .. Крадците в затвора..
                          Last edited by Kiro; 19.09.2021, 14:47.

                          Коментар


                          • Приложената върху резултатите от проучванията на социолозите елементарна аритметика показва,
                            че нищо съществено не се е случило.
                            Просто преразпределение на т. нар. "протестен вот". Колкото печелят едни, толкова ще загубят останалите.
                            Last edited by марин; 19.09.2021, 14:39.

                            Коментар


                            • Матеев, не зависи само от това кои ще бъдат избрани в България, ако останем в ЕС ще трябва да са добре премани от другите в ЕС. Нали знаеш какво се случва с населите места, в които кмета не е от управляващата партия, коалиция. Случва се и изолация и си говорят на различни езици, а в тези времена едва ли е удачно.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Ами натам отиват нещата - ГЕРБ пак да управлява, а Гешев да окошари всички стари и нови мутри, особенно най-новите.

                                А това с милиардите откраднати и прочее простотии е плод на болното ти въображение.
                                Това манипулацийки на доносниците. Той и досега не разбра че Магнитски е мъртъв.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X