IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много интересно става в политиката когато наш Барбарон и наш Киро защитават една и съща политическа сила.

    Това показва, че активните действия на бившите ченгета от ДС работят и скоро няма да се оправим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
      Ето една по-реалистична прогноза, лишена от пристрастия от вида ЕЖК (една жена каза), пардон - не е тази от вида ЕСК (един "социолог" каза)...

      Партията Има такъв народ (ИТН) - на Слави - е първа политическа сила И на предстоящите избори за Парламент.

      Партията на Асен и Петър, пардон - на Асен и Кирил - е втора ИЛИ трета политическа сила на изборите.

      Тия ДВЕ партии - сумарно правят НАД 50% от електората, подал гласа си в Парламентарните избори.

      Без "тоя-казал, а оня-рекъл" - въпросните ДВЕ партии ЩЕ УПРАВЛЯВАТ в следващите години (защо пък не - и десетилетие!)

      Бъдете здрави и усмихнати!
      A дано, но надали.....

      Славчо слиза под 15 %, ПП набират скорост и ще стигнат 17-20 % ....Простата аритметика показва, че не им стигат абонатите....пардон избирателите.
      От тук нататък никой не може да прогнозира пазарлъците. ДБ са ненаяли се, Изправи се полягат според интереса си, БСП могат да подкрепят само при условия...
      Но аз съм оптимист. Важното е тиквата да се гърчи в собствен сос и да му се режат паричните потоци. Ако излезне и нещо от заграбеното и скрито в чужди банки и трезори, ще бъде песен...

      Коментар


      • От случилото се досега, става пределно ясно, че без участието или най-малко подкрепата
        на поне две от трите т. нар. "партии на статуквото", редовно правителство няма да има.

        Коментар


        • Ето една по-реалистична прогноза, лишена от пристрастия от вида ЕЖК (една жена каза), пардон - не е тази от вида ЕСК (един "социолог" каза)...

          Партията Има такъв народ (ИТН) - на Слави - е първа политическа сила И на предстоящите избори за Парламент.

          Партията на Асен и Петър, пардон - на Асен и Кирил - е втора ИЛИ трета политическа сила на изборите.

          Тия ДВЕ партии - сумарно правят НАД 50% от електората, подал гласа си в Парламентарните избори.

          Без "тоя-казал, а оня-рекъл" - въпросните ДВЕ партии ЩЕ УПРАВЛЯВАТ в следващите години (защо пък не - и десетилетие!)

          Бъдете здрави и усмихнати!

          Коментар


          • „Всичко това е една свързана верига на злоупотреби с власт". Виждаш името си в интернет. То е в списък с подслушвани лица, готвили метеж срещу властта. Искаш да разбереш дали това е вярно, но нито една институция не може да ти го потвърди официално. Nikolay Lavchiev разказва.

            SVOBODNAEVROPA.BG
            "Няма кой да разреши". Как подслушването на стотици се оказа законна тайна

            Коментар



            • Пийте чиста вода от извора, а не от мутренски и чалгаджийски блата
              Last edited by barbaron; 20.09.2021, 10:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Трите коза на Кирил Петков и Асен Василев

                Кирил Петков и Асен Василев държат поне три коза: те са компетентни и успешни, залагат на една скрита карта и са се прицелили в пространство, в което единственият сериозен претендент беше партията на Слави Трифонов.

                https://www.dw.com/bg/%D1%82%D1%80%D...%B2/a-59198927
                Чалгаря се оказа пълен некадърник.Нито може да свири нито може да пее нито в политиката му се получи.Смешен е отвсякъде.Ако не на тия на следващите избори си отива.Бунището е неговото призвание...

                Коментар


                • Трите коза на Кирил Петков и Асен Василев

                  Кирил Петков и Асен Василев държат поне три коза: те са компетентни и успешни, залагат на една скрита карта и са се прицелили в пространство, в което единственият сериозен претендент беше партията на Слави Трифонов.

                  https://www.dw.com/bg/%D1%82%D1%80%D...%B2/a-59198927

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    "Продължаваме промяната" ще е името на политическия проект на Кирил Петков и Асен Василев. Това стана ясно от прессъобщение, изпратено до медиите, с покана за среща с бившите министри по повод техните бъдещи действия. Във фейсбук страницата е посочено, че това е "политическата организация".


                    До сега не е имало партия за която да гласувам със 100 % убеденост !

                    При всички избори до сега съм имал някакви съмнения относно избора си или просто гласувам за по-малкото зло.

                    Сега тези двамата спечелиха доверието ми и ще се постарая да убедя и хората от близкото ми обкръжение в това.!


                    Аз отдавна говоря че на България не са и нужни толкова образовани колкото почтени хора.кирчо и Асен са първите които говорят за почтенност.Понеже за тия години се наслушах на хубави приказки и стратегии и се нагледах на кражби и уреждане на родата приятелите и съучениците на сладки постове с тлъсти заплати реших че този път ще гласувам.Не съм с големи очаквания но ще им дам шанс нека опитат.Млади са образовани са изглеждат почтени...Искам да видя края на БСП ГЕРБ ДПС Чалгаря а Боката и Доган в затвора

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                      Нали не си мислиш, че интервюираните биват питани за имена и месторабота?!
                      Не знам дали си обръщал внимание но често най-отдолу (в края на текста) пише как е направено социологическото проучване.

                      Е на едното от тея пишеше "по метода на врата с таблет" - демек са ти у дома и ти виждат името на табелката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        "Продължаваме промяната" ще е името на политическия проект на Кирил Петков и Асен Василев. Това стана ясно от прессъобщение, изпратено до медиите, с покана за среща с бившите министри по повод техните бъдещи действия. Във фейсбук страницата е посочено, че това е "политическата организация".


                        До сега не е имало партия за която да гласувам със 100 % убеденост !

                        При всички избори до сега съм имал някакви съмнения относно избора си или просто гласувам за по-малкото зло.

                        Сега тези двамата спечелиха доверието ми и ще се постарая да убедя и хората от близкото ми обкръжение в това.!



                        Иа речта наимператорския руски комисар в страната княз Александър Дондуков-Корсаков в сградата на бившия турски конак в Търново в присъствието на представители на всички държави, подписали Берлинския договор и много гости

                        :"С пълна свобода и независимост на отделните мнения и общи прения да се изкаже всеки от Вас съвестно и с убеждение като имате на ум, че във Вашите ръце е щастието, благоденствието и бъдещата съдба на отечеството, което е извикано към нов политически живот"

                        Както писах и преди ,след "робството" народът ни е бил повече на висота,как да си подреди къщичката!

                        Трябва да минат поколения за промяна на манталитета, Дори и в чужбина децата на българите се отличават от местните,личи си вредното влияние на навици,привички......

                        За жалост нямаме и просветен елит,за по-малко от 100 години,престъпната клика направи от населението ни това,което за 500 години поробителят не е направил-,да промени

                        манталитета....и наистина са направили народът ни с робско мислене



                        .
                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          А как тогава ще обясниш социологическите проучвания?
                          Кеш платено,нали уличиха беновска!!!
                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • "Продължаваме промяната" ще е името на политическия проект на Кирил Петков и Асен Василев. Това стана ясно от прессъобщение, изпратено до медиите, с покана за среща с бившите министри по повод техните бъдещи действия. Във фейсбук страницата е посочено, че това е "политическата организация".


                            До сега не е имало партия за която да гласувам със 100 % убеденост !

                            При всички избори до сега съм имал някакви съмнения относно избора си или просто гласувам за по-малкото зло.

                            Сега тези двамата спечелиха доверието ми и ще се постарая да убедя и хората от близкото ми обкръжение в това.!



                            Коментар


                            • Матеев никой не го интересува ти за кой ще гласуваш. Ти не си фактор. На всички ни е ясно че си на герберска хранилка затова така ги защитаваш. Още 600к мислят като теб. За тях бойко страхливият пудел е мачо и спасител. Около 25 процента са застаряващи лелки дето сънуват бат бойко. Останалата част са хора от администрацията и това се видя като герб загуби изборите. В фб групите им настана паника и дори искаха коалиции с дпс и бсп да не би случайно да започне чистката и да си загубят сладките калински службички. Др част са фирмите и по точно обръчите от фирми с техните хиляди служители цоцащи европроекти. Подозирам и матеев че е част от заверата за точене на еврофондове затова сега вие на умряло. Та това да тези 600к. Останалите бяха купен вот който рашков секна. Герб колко имаше преди 12 години и колко има сега след прекрасното управление на тиквата комунист? Цифрите говорят колко жалки са гроб и как бавно но със сигурност в недалечно бъдеще ще изчезнат от политическият живот

                              Коментар

                              Working...
                              X