IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НАП пусна армия от инспектори по дирите на ДДС измамници

    https://www.segabg.com/category-econ...-dds-izmamnici

    Да не изгърми и някой от троловете на ГЕРБ във Форума..
    Last edited by Kiro; 28.10.2021, 19:11.

    Коментар


    • "Деянието е с висока степен на обществена опасност и предвид това, че е направено в разгара на епидемична вълна на разпространение на Covid-19, представлява заплаха за националната сигурност на страната", посочва Кацаров.



      mediapool.bg
      Кацаров сезира прокуратурата за спекулациите на Борисов около годността на ваксините - Mediapool.bg
      Кацаров сезира прокуратурата за спекулациите на Борисов около годността на ваксините - Министърът на здравеопазването Стойчо Кацаров сезира Софийската градска п....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

        Ха ха цара верно беше испански поданик
        Каква я мислехме каква стана
        Ха-Ха-Ха ЦАР да поданик на Крал. Я пак си помислете! На вас може и да ви изглежда майтап царската титла на Симеон, ама на английската кралица не и изглежда и си го приема като цар и братчед. Няма как един Цар , стоящ по високо в иерархията да е поданик на един крал.
        Другите примери са нерелевантни понеже са от времето когато действаше доктрината Брежнев - ограничен суверинитет на държавите от варшавския договор.

        Коментар


        • Тая простотия само ще увеличи гласовете за ПП.
          Според мен шанса да са първи е голям.
          Боце и компания 2ри. После БСП, Слави/ДБ, ДПС и толкова.
          Баце правителство няма да види повече. Бавно и полека разпад и съдбата на НДСВ. Играта с ДПС води до политическа смърт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            ТЕОДОР УШЕВ

            Когато България имаше трима двойни граждани за премиер-министри (двама с руско, и един с испанско) и още няколко министри, пак с двойно гражданство, които обслужваха ДС статуквото, КС нямаше проблем.

            Когато един съвестен и честен човек реши да скочи срещу корупционните им модели - опааа, имаме проблем с Канада...

            Значи, Кирил Петков е читав човек.

            Go, Dude. Go!
            Ха ха цара верно беше испански поданик
            Каква я мислехме каква стана

            Коментар



            • ТЕОДОР УШЕВ

              Когато България имаше трима двойни граждани за премиер-министри (двама с руско, и един с испанско) и още няколко министри, пак с двойно гражданство, които обслужваха ДС статуквото, КС нямаше проблем.

              Когато един съвестен и честен човек реши да скочи срещу корупционните им модели - опааа, имаме проблем с Канада...

              Значи, Кирил Петков е читав човек.

              Go, Dude. Go!

              Коментар







              • fakti.bg
                Ами сега?! Министър на Плевнелиев бил с британски паспорт, още е гражданин на Острова!

                Коментар


                • РАЗПАДЪТ ЗАПОЧНА: Математик отряза Кирил Петков и Асен Василев - напусна листите им

                  https://pik.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0...ws1061602.html



                  Дори и собствените им симпатизанти (на Предателството Ппродължава) вече осъзнаха, че лидерите им са мутри и долнопробни лъжци.
                  Last edited by Mateev; 28.10.2021, 18:03.

                  Коментар





                  • С това решение на КС, мафията вместо да извади очите на “Продължаваме промяната”, им изписа вежди”



                    svobodnoslovo.eu
                    Осман Октай: "Продължаваме промяната" ще са първа политическа сила след този акт на КС
                    “Миналото лято казах в свое интервю в 7/8 TV:
                    Last edited by X_Y; 28.10.2021, 18:02.

                    Коментар


                    • Когато България имаше трима двойни граждани за премиер-министри и още няколко министри, пак с двойно гражданство, които обслужваха ДС статуквото, КС нямаше проблем.





                      svobodnoslovo.eu
                      Когато един съвестен и честен човек реши да скочи срещу корупционните им модели – опааа, имаме

                      Коментар


                      • Кирил Петков: Днес България загуби частица от своя суверенитет!

                        Аз, Кирил Петков, приемам решението на Конституционния съд. Заставам с високо вдигната глава пред Вас и заявявам:

                        Когато подписах пред нотариус своето волеизявление за отказ от гражданство на 21 април, предадох канадския си паспорт, платих си таксата, аз бях сигурен, че съм изпълнил своето задължение към Конституцията на България. Да се откажа от канадска пенсия, безплатното здравеопазване, възможността за пътуване и работа по целия свят не беше трудно решение за мен, защото знаех, че имам дълг пред Родината!
                        • Моят дълг беше да не стоя безучастно, когато виждам как шепа хора ограбват моята Родина.
                        • Не можех да продължа да гледам как данъците на моите сънародници отиват вместо за училища, болници, пътища и пенсии, в недекларирани офшорни компании.
                        • Не можех да гледам как едни милиарди изтичат през Българската Банка за Развитие към приближените на властта, а малкият бизнес е затиснат от данъчни проверки.
                        • Не можех да гледам как едни директори на болници правят по 90,000 лева на месец, а за много от младите ни лекари Терминал 2 е единственият път.
                        • Не можех да гледам как почти половината от нашите баби и дядовци са оставени да живеят под линията на бедност, а феодални дерибеи ограбват всяка област на България през обществени поръчки.
                        • Не можех да понасям как вече няколко десетилетия няма един тунел под Шипка, който да свърже Южна и Северна България, а магистрала „Хемус“ я няма, въпреки милиардите левове вече платени от държавата.
                        • Не можех да гледам как българската правосъдна система е поставена на колене за най-важната позиция в държавата - главния прокурор. Та за тази позиция дори нямаше избор между двама - един избраник на задкулисието бе спуснат и приет.
                        • Просто нямах избор!
                        Позицията на Конституционния съд беше, че няма пречка в продължение на месец Делян Пеевски да е шеф на ДАНС и депутат едновременно, но същият този съд се произнесе с почти пълно единодушие днес. Произнесе се три седмици преди изборите, осъзнавайки, че това решение ще повлияе не само на мен, но и на кампанията на Президента на Републиката, и го направи бързайки, без да ми даде дори право на писмена защита.

                        Съжалявам много, че днес същият този съд каза на 2 милиона български граждани извън страната, много от които имат двойно гражданство:
                        • Вие не сте пълноправни граждани на България, Вашата воля дори когато се откажете и предаде паспортите си в името на Родината, няма да бъде зачетена от българския съд! Вашата съдба и съдбата на управлението на България зависят от чужди държави.
                        Въпреки че нито Конституцията, нито друг закон в България определят кой точно е моментът на признаване на отказа от чуждо гражданство, днес най-висшият съд на Родината подчини България и нейната Конституция и волята на нейните граждани на административните актове на чуждите държави.

                        Днес България загуби частица от своя суверенитет!

                        Аз, Кирил Петков, поемам пълна отговорност пред Вас за стореното от мен. Няма да спра да работя за Родината и да рискувам всичко в името на едно по-добро бъдеще за нашите деца! Мен не ме е страх!


                        С уважение,
                        Кирил Петков
                        Last edited by barbaron; 28.10.2021, 17:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ГАД Разгледай мнение

                          Не знам, дали знаете но, г-н Борисов, е доктор на техническите науки.
                          Става все повече трагичен, особено когато антуражът започне да напуска загниващия кораб - след като разберат че пак няма да управляват

                          Коментар


                          • Става все по-хубаво.. Крадливите мутри в затвора..

                            eurocom.bg
                            ИЗВЪНРЕДНО: МВР и НАП влязоха в "Автомагистрали"
                            Акцията се извършва от Главна дирекция "Национална полиция"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Къде ли ще се скрие НЕГРАМОТНИЯ ТУЛУП ОТ БАНКЯ?
                              Днес в централата на ПП ГЕРБ бе изпратена официална покана за публичен #дебат от името на Асен Василев до Бойко Борисов. По-долу прилагаме целия текст на поканата:
                              "Г-н Борисов,
                              по повод на вашето изказване пред медиите от изминалите дни: „Да кажеш, че се крадат 8 милиарда от България, означава, че си рядко неграмотен.“, Ви каня официално на дебат, в който хората сами да преценят грамотността на всеки един от нас. Готов съм публично да се изправя срещу Вас и, базирано на грамотно четене и боравене с факти, документи и доклади да покажем на българския народ къде са техните 8 млрд. лева.
                              Оставям на Вас да решите къде и кога преди изборите да се състои дебатът."
                              Асен Василев
                              Ха ха, забил му го е 3 ката. С малоумници и еднокнижници - пред публиката. Обаче ще избяга като настъпано кученце

                              Коментар

                              Working...
                              X