IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

    Да ти кажа, аз се чувствам добре в тази държава, харесва ми да живея по европейски, марак и малко по-бедно от най-напредналите, харесва ми да виждам как се променят нещата и стават по-добри, макар и бавно и измъчено. Нямам никакво желание да затъвам в мрачните полета на Азия и в изпълнените с готически страх мозъци на хората, които искат да са нещо, защото са потомци на хора, които са били нещо. От тази гледна точка съм класически русофоб.
    тоз СТРАХ е само в твоята тиква.
    НИ ОТ русия ма е страх, ни от БЕЗРОДНИЦИ кат тебе.
    Не можеш да ми вземеш НИ ИМЕТО, ни успехите, ни провалите, камо ли ДУШАТА
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Готови пари и цепени дръва бързо свършват.
      https://www.energean.com/operations/.../south-kavala/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        ВИНАГИ ЩЕ ПРЕЧА НА НЯКОЙ ДЕТО МЕ ПСУВА. Боли ма какъв се нарича, важното е МЕН, ака БЪЛГАРИЯ ДА УВАЖАВА
        Съмнявам се че пускаш у ВАС някой дето те ПСУВА непрекъснато, КЪЛНЕ те, заканва се да те УБИЕ ама щом така казваш че правиш кой съм аз да споря. Прави квот си знаеш, САМО НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ДАВАШ АКЪЛ щот такъв НЯМАШ и по ВАЖНОТО, повтарям ПО ВАЖНОТО НИКОЙ НЕ ТИ ГО ИСКА.
        Искаш да кажеш, че ти си човека, който определя кой има акъл, кой няма и още повече - кой му го иска? Пич, пий си хапчетата, дето добрия чичо доктор ти ги е предписал и не налитай, щото изглеждаш наистина жалко...
        При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Винаги, БЕЗ ИЗКЮЧЕНИЕ, българомразите сте русофоби. Не е изненадващо. Българин не може да не почита Русия.

          И обратнато, българомразец, няма как да не е ядосан на Русия задето създава България.

          Като следствие всички българомрази любят, тачат и милеят за ЕС игото.
          Да ти кажа, аз се чувствам добре в тази държава, харесва ми да живея по европейски, марак и малко по-бедно от най-напредналите, харесва ми да виждам как се променят нещата и стават по-добри, макар и бавно и измъчено. Нямам никакво желание да затъвам в мрачните полета на Азия и в изпълнените с готически страх мозъци на хората, които искат да са нещо, защото са потомци на хора, които са били нещо. От тази гледна точка съм класически русофоб.
          При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

            Има връзка с Македония и жалките опити на някакви кре*тени да надъхват едни други такива, да пречат на по-голямата част от македонците да живеят и да се развиват нормално. Македония трябва да е част от ЕС и да, аз се радвам, че съм част от този съюз и искам той да се разширява. Гади ми се от тясно скроени хора, които си мислят, че са нещо, само защото генетично са свързани с някакво потекло, но не отчитат мутациите... Ако не разбираш, че това е толкова тъжно и лузърско, значи наистина не разбираш нито прогреса, нито развитието.
            ВИНАГИ ЩЕ ПРЕЧА НА НЯКОЙ ДЕТО МЕ ПСУВА. Боли ма какъв се нарича, важното е МЕН, ака БЪЛГАРИЯ ДА УВАЖАВА
            Съмнявам се че пускаш у ВАС някой дето те ПСУВА непрекъснато, КЪЛНЕ те, заканва се да те УБИЕ ама щом така казваш че правиш кой съм аз да споря. Прави квот си знаеш, САМО НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ДАВАШ АКЪЛ щот такъв НЯМАШ и по ВАЖНОТО, повтарям ПО ВАЖНОТО НИКОЙ НЕ ТИ ГО ИСКА.
            Last edited by bota156; 25.06.2022, 11:14.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
              Цялото това безумно националистическо врякане ужасно ми напомня за едно друго такова - всички руснаци са страшни националисти и непрекъснато обясняват колко велика е Великая Русь... Това най-често ти го обяснява човек, който носи часовник Cartier, колан Gucci, дрешки на Armani, кара Porsche или Mercedes и живее в къща, проектирана от италиански архитекст, в която единственото руско нещо е чакъла и нафтата за камиона, който му го е докарал. Другото руско нещо, което притежава е любовницата/любовниците, но в най-честия случай и те са с украинско потекло и австрийски паспорт.
              Така че, всеки националист първо да помисли какво българско има в къщата си, а после да заявява колко се гордее с България над всичко, на три морета, на 10 планети и на ПОНЕ 4 галактики...
              Винаги, БЕЗ ИЗКЮЧЕНИЕ, българомразите сте русофоби. Не е изненадващо. Българин не може да не почита Русия.

              И обратнато, българомразец, няма как да не е ядосан на Русия задето създава България.

              Като следствие всички българомрази любят, тачат и милеят за ЕС игото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Това е не само глупаво, но и чисто и просто НЕВЯРНО. Толкова безумно невярно, че се превръща в обикновено тролене. Не те знам какво си чел, ама по писанията ти не изглежда да си се презорил.

                Национализмът създава България и почти без изключение държавите по света. Хубаво, бъди си някакъв аморфен и гъвкав космополит. Не ни давай обаче наклон на тези, които искаме да си имаме обща , споделена, наша си идентичност и ценности. Очевидно не си един от нас.
                Мда, национализмът ги създава - факт, но не ги развива. Напротив, обрича ги на застой и регрес. Всяко нещо има своето място в историята - в един период е било прогресивно, в следващия вече е консервативно, а накрая се превръща в огромна спирачка. Ако начина да имаш идентичност е да се правиш на важен, защото прадядо ти или прабаба ти са били нещо, значи има нещо дълбоко сбъркано в тази идентичност.
                При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

                  Паисий, бате, който аз съм чел малко преди ти да проходиш, е живял малко преди прабаба ми да проходи. За разлика от теб обаче, съм чел и неща, които явно ти не си, например как свършват братоубийствените вражди. Ако познаваше поне малко историята, а не само клетия Паисий, който е бил голяма работа за времето и за интелектуалния потенциал на народа си по това време, щеше да знаеш, че фиксирането в историята винаги е предхождано от упадък на съответните народ/нация и винаги е водило до най-тежките и кръвопролитни конфликти в същата тази история, от която ти познаваш само Хилендарския монах. Ще перефразирам един доста умен човек (намери си го в Уикито), който е казал, че патриотизмът е последното убешище на негодника, по следния начин - Национализмът е последното убежище на лузъра.
                  Това е не само глупаво, но и чисто и просто НЕВЯРНО. Толкова безумно невярно, че се превръща в обикновено тролене. Не те знам какво си чел, ама по писанията ти не изглежда да си се презорил.

                  Национализмът създава България и почти без изключение държавите по света. Хубаво, бъди си някакъв аморфен и гъвкав космополит. Не ни давай обаче наклон на тези, които искаме да си имаме обща , споделена, наша си идентичност и ценности. Очевидно не си един от нас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156

                    А ТОВА КАКВО ОБЩО ИМА С ТЕМАТА а анди.
                    Тука няма националисти - има БЪЛГАРИ.
                    Който МРАЗИ И ПСУВА ВСИЧКО БЪЛГАРСКО прав му път.
                    ДОКОГА ЩЕ ТОЛЕРИРАТЕ БЪЛГАРОМРАЗЦИ.
                    НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ ЧЕ ПОЗВОЛИХТЕ ДА ПЛЮЯТ ПРОДАЖНИЦИТЕ ПО НАЦИОНАЛНИЯ НИ ПРАЗНИК
                    Има връзка с Македония и жалките опити на някакви кре*тени да надъхват едни други такива, да пречат на по-голямата част от македонците да живеят и да се развиват нормално. Македония трябва да е част от ЕС и да, аз се радвам, че съм част от този съюз и искам той да се разширява. Гади ми се от тясно скроени хора, които си мислят, че са нещо, само защото генетично са свързани с някакво потекло, но не отчитат мутациите... Ако не разбираш, че това е толкова тъжно и лузърско, значи наистина не разбираш нито прогреса, нито развитието.
                    При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                    Коментар


                    • Цялото това безумно националистическо врякане ужасно ми напомня за едно друго такова - всички руснаци са страшни националисти и непрекъснато обясняват колко велика е Великая Русь... Това най-често ти го обяснява човек, който носи часовник Cartier, колан Gucci, дрешки на Armani, кара Porsche или Mercedes и живее в къща, проектирана от италиански архитекст, в която единственото руско нещо е чакъла и нафтата за камиона, който му го е докарал. Другото руско нещо, което притежава е любовницата/любовниците, но в най-честия случай и те са с украинско потекло и австрийски паспорт.
                      Така че, всеки националист първо да помисли какво българско има в къщата си, а после да заявява колко се гордее с България над всичко, на три морета, на 10 планети и на ПОНЕ 4 галактики...
                      Last edited by vajvaj; 25.06.2022, 10:18.
                      При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                        Територия е, ама като е да ти прибере данъците е на линия. Като ти трябва нещо от нея - никаква я няма.
                        плащаш си и всичко имаш - разрешение за строеж, ПУП вътре в морето, документ, преглед при дофтур и т.н. ВСИЧКО МОЖЕ даже държавата да ти плати екскурзия в Солун с любовницата
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          затова БЪЛГАРИЯ е една от най-хубавите държави. Щото я НЯМА и правиш каквото си искаш
                          Територия е, ама като е да ти прибере данъците е на линия. Като ти трябва нещо от нея - никаква я няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Паисий го е написал по-добре. Препаръчвам ти го. Със сигурност не си го чел. Няма да ти отнеме повече от час и нещо да му прочетеш историята.
                            Паисий, бате, който аз съм чел малко преди ти да проходиш, е живял малко преди прабаба ми да проходи. За разлика от теб обаче, съм чел и неща, които явно ти не си, например как свършват братоубийствените вражди. Ако познаваше поне малко историята, а не само клетия Паисий, който е бил голяма работа за времето и за интелектуалния потенциал на народа си по това време, щеше да знаеш, че фиксирането в историята винаги е предхождано от упадък на съответните народ/нация и винаги е водило до най-тежките и кръвопролитни конфликти в същата тази история, от която ти познаваш само Хилендарския монах. Ще перефразирам един доста умен човек (намери си го в Уикито), който е казал, че патриотизмът е последното убешище на негодника, по следния начин - Национализмът е последното убежище на лузъра.
                            При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

                              Мда, факт! Проблемът ни е, че сме толкова жалки, че търсим някаква причина за гордост единствено в историята, защото нямаме настояще. Лузърите, каквито сме ние, по правило се заравят в миналото, за да търсят поне някакво мизерно оправдание за съществуването си, като например, че сме имали навремето някакви хора с идеали, а сега имаме само чеп за зеле... Всъщност и чеповете за зеле внасяме я от Македония, я от Туркие (политкоректно), а от Гърция.
                              Бъркаш. Обръщането към миналото не е някакъв съзнателен избор. Ние сме тежко ранени и национализмът са червените ни кръвни телца. Последен отчаян опит за оцеляване. Жалко е, че не го разбираш.

                              Тука ти пишат как сме щастлифТци как сме в ЕС и НАТО. Ама хората вървят по улиците и виждат разрухата, хората мрът от студ, хората бягат от хубавото, жените не раждат, защото в рая не могат да си огледат децата. Нормално е да се запиташ "аве, толкова ли сме некадърни, тови ли заслужаваме?". Поглеждаш малко назад и... Паисий го е написал по-добре. Препаръчвам ти го. Със сигурност не си го чел. Няма да ти отнеме повече от час и нещо да му прочетеш историята.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                Системата винаги е против индивида.......Уменията да се заобиколи системата дават свободата на индивида.Платон преди 2500 години е каза че ВСЯКА държава е враг на отделния човек.Всяка.И е прав.Още обаче не сме дорасли да живеем без държава и всичките подтискващи механизми които я съпътстват..........
                                затова БЪЛГАРИЯ е една от най-хубавите държави. Щото я НЯМА и правиш каквото си искаш
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X