IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



    Може ли аз:

    - имот в балкана на високо,
    - домашни доматки с колците,
    - домашна стока, кочове, о̀вци, кози, кокошки, фазани и прочее,
    - течаща вода,
    - барут, карабини, пушки кремъклийки и сто двеста калашника,
    - патрони,
    - лекарства,
    - филтри за вода,
    - семе за разсад,
    - злато,
    -сребро,
    - патрони,
    - кратък курс по морзова азбука,
    - кратък курс по екзорсизъм.
    Да не забравяме и бурета с ракия с които да поим частната армия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Давай конкретно. Знаеш, че не съм по философията.
      Крайно време е сами да се научим да си оправяме бакиите. По-конкретно от това няма накъде. Ако нещо не ни харесва отпор до дупка без скатавка.

      Не ни е виновен никой за дереджето със собствените ни политици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        България тръгна от много ниска база.Естествено е да има негативни неща.Това не означава, че българите са прости.
        Глупости. България тръгна от МНОГО ВИСОКА БАЗА но, някак си позволи да спадне страшно много. Нещо, което например, чехи, унгарци, словаци, словени и много други, не допуснаха. Въпрос - проверка: Кой им е виновен за този катастрофален срив, ако са толкова умни? Слаба държава имаме, нали? А сега, си спомни пословицата:
        ПРОСТ НАРОД - СЛАБА ДЪРЖАВА.
        Да декларирам ли, че не аз съм я измислил?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Българите плащат най-ниските данъци в Европа ,не хрантутят мързеливци на социални помощи, не се борят с глобалното затопляне, не сменят пола на децата си,не посрещат с плюшени мечета диваци от Азия и Африка.
          Така че българите изобщо не са прости.
          Боже, само да знаеше, колко всякакви паразити хрантутим ние, българите, щеше да изревеш от болка и обида. И не само на социални помощи, ами всякак. Не били българите прости. Някои, наистина не са. Ала защо, кажи ми, позволиха да им разсипят държавата и бъдещето?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Давай конкретно. Знаеш, че не съм по философията.
            И по други неща те няма, ама това, не ти пречи да си коментираш, нали. Няма лошо, разбира се. Имаш понякога и попадения. Ама малко повече самокритичност, не пречи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Никога не позволявй на гордостта или надеждата да заслепяват неутралното наблюдение и това ти го казвам аз, а по горделива от мене няма, особено на тема произход.
              Давай конкретно. Знаеш, че не съм по философията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                България тръгна от много ниска база.Естествено е да има негативни неща.Това не означава, че българите са прости.
                Никога не позволявй на гордостта или надеждата да заслепяват неутралното наблюдение и това ти го казвам аз, а по горделива от мене няма, особено на тема произход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  В този смисъл да, но ако отворя дума за слабите ни точки ще настане космически вой, така че го спестявам.
                  България тръгна от много ниска база.Естествено е да има негативни неща.Това не означава, че българите са прости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    И алтернативата е.....?


                    Може ли аз:

                    - имот в балкана на високо,
                    - домашни доматки с колците,
                    - домашна стока, кочове, о̀вци, кози, кокошки, фазани и прочее,
                    - течаща вода,
                    - барут, карабини, пушки кремъклийки и сто двеста калашника,
                    - патрони,
                    - лекарства,
                    - филтри за вода,
                    - семе за разсад,
                    - злато,
                    -сребро,
                    - патрони,
                    - кратък курс по морзова азбука,
                    - кратък курс по екзорсизъм.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                      Май не сте изпитали минусите на еврокрацията... И си фантазирате наивистично за нейните плюсове.
                      Работя добре платена работа, карам прилична кола, ям хубава храна, пътувам в чужбина, позволявам си по два почивки годишно и то не на бунгала на Китен, имам чудесен социален живот, мечти и всеки ден започвам с благодарност за това. Жената до мен - също. А баща ми последно ми даде 100 лв през април 2009 и оттогава никой с една стотинка не ме е подпомогнал.
                      За мрънкалата, неудачници те и мързеливите много ясно, че капитализма е някакъв ад.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        И алтернативата е.....?
                        Темата политика я приключих. Е, чети назад и в други теми съм писал. Сега само за специални коментари се включвам докато все още не ми е омръзнало.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                          Минусчетата на соца ги изпитвам всеки ден (доходите ми не са от България).
                          А евраците и доларите на Костя само неграмотен дебил, който не се е интересувал по темата може да говори за рублите на една фалирала държава.
                          Все още има, които с романтика си спомнят бай Тошо, ама сега ще могат да се наслаждават като истински роби на Западния Комунизъм.
                          И алтернативата е.....?

                          Коментар


                          • Минусчетата на соца ги изпитвам всеки ден (доходите ми не са от България).
                            А евраците и доларите на Костя само неграмотен дебил, който не се е интересувал по темата може да говори за рублите на една фалирала държава.
                            Все още има, които с романтика си спомнят бай Тошо, ама сега ще могат да се наслаждават като истински роби на Западния Комунизъм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Българите плащат най-ниските данъци в Европа ,не хрантутят мързеливци на социални помощи, не се борят с глобалното затопляне, не сменят пола на децата си,не посрещат с плюшени мечета диваци от Азия и Африка.
                              Така че българите изобщо не са прости.
                              В този смисъл да, но ако отворя дума за слабите ни точки ще настане космически вой, така че го спестявам.

                              Коментар


                              • Май не сте изпитали минусите на еврокрацията... И си фантазирате наивистично за нейните плюсове.

                                Коментар

                                Working...
                                X