Хърватия, Косово и Албания подписаха договор за военен съюз.България също трябва да се присъедини, щото фиромците си показват рогата, а Сърбия си остава с амбициите за лидер на Балканите.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Политика в България
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнениеУмен, умен - колко да е "умен", при избирателна активност 36[%], това са 4,5[%] от избирателите.
Комат хляб с олио, поръсен с червен пипер - какво повече му трябва на човек като теб
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
Изживява се като по-умен от всички останали българи, а 14.33% са процентите на ПП-ДБ от последните избори. Един вид който е гласувал за ПП-ДБ е умен, а всички останали са глупаци. Но сред умните той е най-умния, защото е емигрирал във Франция, и като такъв се изживява за по-умен от неемигриралите българи. Пък и вече знае френски език, което е висшо доказателство, че е по-умен от всички български глупаци. Дънинг-Крюгер .....
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
лойкобарисавич - бивша мутра, сикаджия и доказан злодей-българомразец
Мястото му е в пандиза !!!( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеДобавям те и теб в множеството, въпреки глупостите, които пишеш за ПП/ДБ
Значи сме (14,33 + 1.551109042966 × 10^-5) %
Иначе никога не съм си измислял нещо за ПП-ДБ. Просто обичам да чета новини из различни медии, и като видя нещо подходящо (разбирай нещо драстично) - публикувам го. Иначе въобще не ми пука какво се случва там във висините - виж как всички са се хванали за гушите един друг и взаимно се оплюват с всякакви компромати.
Стигна се дотам вече никой да не се впечатлява от корупция, кражби, шуробаджанащина, наши фирми и прочее стандартни прийоми, с които там се оплюват един друг. Всичко това вече се изтърка и на народа вече му омръзна да ги слуша и гледа. Ще се впечатли само ако някой убие някого, иначе на другото вече сме се наситили и преситили.Last edited by Mateev; 17.03.2025, 20:57.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнениеИзживява се като по-умен от всички останали българи, а 14.33% са процентите на ПП-ДБ от последните избори. Един вид който е гласувал за ПП-ДБ е умен, а всички останали са глупаци. Но сред умните той е най-умния, защото е емигрирал във Франция, и като такъв се изживява за по-умен от неемигриралите българи. Пък и вече знае френски език, което е висшо доказателство, че е по-умен от всички български глупаци. Дънинг-Крюгер .....
Значи сме (14,33 + 1.551109042966 × 10^-5) %
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Бабалиньо, как ги изчисли бе, деде?
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеКак да не дават, като ви остана само 14,33 %
Коментар
-
Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнениеБъркам ви вече....много станахте имигрантите, които дават акъл непрекъснато....
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеУмнико, още ли не си разбрал, че не живея отдавна в България
Life won't wait for you.
- 8 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнениеА избори има от 35 години.....а това второто дори не се нуждае от коментар....
-----
Изборите във Франция имат дълга история с няколко важни етапа в развитието на избирателното право:- По време на Стария режим вече е имало зачатъци на избирателно право, особено за общински съвети. "Старият режим" (Ancien Régime) във Франция е периодът, който обхваща времето от края на XV век до Великата френска революция през 1789 г.
- През 1791 г. правото на глас е предоставено на граждани, чиито общи преки данъци надвишават определен праг, наречен ценз. Това е началото на цензовото и непряко гласуване.
- Всеобщото мъжко избирателно право е въведено за първи път през 1792 г., позволявайки на всички мъже в избирателна възраст да гласуват при определени условия, като например да имат френско гражданство.
- След период на връщане към цензовото гласуване, всеобщото мъжко избирателно право е окончателно установено през 1848 г. от Втората република.
- Голяма промяна настъпва през 1944 г., когато правото на глас е признато на жените, бележейки началото на истинското всеобщо избирателно право във Франция.
- През 1962 г. е въведено прякото всеобщо гласуване за избор на президент на Френската република.
- Накрая, през 1974 г. възрастта за пълнолетие, а оттам и за право на глас, е намалена от 21 на 18 години.
- 1 like
Коментар
-
https://vm.tiktok.com/ZNddrJYTv/
Българската действителност отпреди 140 години много напомня сегашната.
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение40 години съм в изборни комисии (като член и като титуляр), ...... една измама или грешка не съм видял.
Life won't wait for you.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение...
40 години съм в изборни комисии (като член и като титуляр)
,...препоръка е
- 2 Харесвания
Коментар
Коментар