IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Днес отбелязваме деня от обесването на Левски! Та заради тези мисли на егоистите и предателите на делото е имало толкова неуспешни опити за освобождение.
    какво би казал Левски на някой егоист който се изправи и му каже това нещо! Мижава душица ще кажа аз!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
      Вчера изгледах изумителното интервю на Кирил Петков при Генка.

      Не знам дали някога съм виждал човек да се гърчи толкова отчаяно в ефир.



      Този кратък момент долу трябва да се архивира за поколенията и да се преподава в политически академии.
      Така изглежда политик, който е предал и продал всичко, което е говорил и обещавал, и то за под 2 години кариера.


      И го знае.
      И знае, че този, с който разговаря, го знае.
      И че тези, които ги слушат, го знаят.


      https://www.facebook.com/kr.szkwarek...75488603597707





      Какво нещастие, ако и харвадско...

      Пъпейците, младежи-девойки комсомолски, пъпчиви, нямат ли си щаб, в който предварително да са обмислени "неудобните" въпроси и най-добрите (начини за) отговори на тях?
      Мисля, че това е общоприета практика, като слушам мазната реч на другите сглобкаджии.

      Коментар


      • Вчера изгледах изумителното интервю на Кирил Петков при Генка.

        Не знам дали някога съм виждал човек да се гърчи толкова отчаяно в ефир.



        Този кратък момент долу трябва да се архивира за поколенията и да се преподава в политически академии.
        Така изглежда политик, който е предал и продал всичко, което е говорил и обещавал, и то за под 2 години кариера.


        И го знае.
        И знае, че този, с който разговаря, го знае.
        И че тези, които ги слушат, го знаят.


        https://www.facebook.com/kr.szkwarek...75488603597707






        Коментар


        • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Силни мъже сте, аз издържах две изречения и не съм способен да слушам повече.
            Пуснах го като фон да върви, но когато започна да говори на ангро го бастисах

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              https://www.svobodnaevropa.bg/a/stud.../32818102.html Цената на промяната. Говори Кирил Петков

              Hahaha, слушайте го как се гърчи като настъпан червей, питат го за едно, той отговаря за друго. Коментарите в тубата направо къртят мивки
              Силни мъже сте, аз издържах две изречения и не съм способен да слушам повече.

              Коментар


              • https://www.svobodnaevropa.bg/a/stud.../32818102.html Цената на промяната. Говори Кирил Петков



                Hahaha, слушайте го как се гърчи като настъпан червей, питат го за едно, той отговаря за друго. Коментарите в тубата направо къртят мивки
                Last edited by v_tin; 15.02.2024, 17:27.

                Коментар


                • Ръст, възход и растеж...
                  Именно по този начин може да бъде описано положението с доходите у нас. Работните заплати продължават да се увеличават във всички сектори (с изключително добър темп).
                  Границата от 5000 лева за IT сектора вече е премината.

                  Как започнахме 2023 година и как я завършваме:

                  Година/месец: СРЗ (България)1: СРЗ (София град)1:
                  2023.01 1863 лв. 2569 лв.
                  2023.12 2173 лв. (+310 лв.) 2999 лв. (+430 лв.)

                  Година/месец: СРЗ2 (IT сектор):
                  2023.01 4432
                  2023.12 5043 (+611 лв.)

                  1. НСИ
                  2. НСИ
                  Last edited by Invmert; 14.02.2024, 15:22.

                  Коментар


                  • Само тестват ситуацията с "около 10" (всъщност 18) мигранти.
                    И каква новина е това - друго си е какво е направила мис силикон.
                    Само главичката - четвъртития ще дойде по-късно...
                    Last edited by минувач; 14.02.2024, 13:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                      Къде виждате мигранти бе?


                      БТВ новините днес в 19:00
                      1. Шампион по щанги
                      2. Нотариуса бла-бла
                      3. Мис силикон е пусната под гаранция
                      4. Загиналия скиор в Боровец
                      5. Протест на земеделците
                      6 Проверка на павец Белмекен
                      7. Конституционния съд за конституционните съдии
                      8. Сметки за парно
                      9 ТЕЛК
                      10 Коклюш
                      11 Сената на САШ отпуска помощ за Украйна
                      12 Протести на замеделци в Европа
                      13 Фалшиво видео с Румен Радев
                      14 Голям успех на БГ математици в областта на ИИ
                      15 Оскарите

                      Няма самолети, няма мигранти
                      Иди разбери вече, кой е сериозен, и кой-ироничен... Ама наистина мнозинството хора са така, каквото не са им казали ОТ ТЕЛЕВИЗОРА, значи не съществува... И естествено, не са забелязали, че от телевизора им казват само каквото е поръчано и каквото е разрешено...

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Къде виждате мигранти бе?


                          БТВ новините днес в 19:00
                          1. Шампион по щанги
                          2. Нотариуса бла-бла
                          3. Мис силикон е пусната под гаранция
                          4. Загиналия скиор в Боровец
                          5. Протест на земеделците
                          6 Проверка на павец Белмекен
                          7. Конституционния съд за конституционните съдии
                          8. Сметки за парно
                          9 ТЕЛК
                          10 Коклюш
                          11 Сената на САШ отпуска помощ за Украйна
                          12 Протести на замеделци в Европа
                          13 Фалшиво видео с Румен Радев
                          14 Голям успех на БГ математици в областта на ИИ
                          15 Оскарите

                          Няма самолети, няма мигранти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                            .... тебе ще те обръсна за норматив ..... и без пари ...за 7 секунди ... и вечно ще си пас ....

                            А идеята ми с долните постове е че пращат в България , не бербери от пазарите , а воини от Сирия и Афганистан . 200 човека от който ще се справят с агитките на Левски и Цска барабар с жандармерията в София ............
                            И ги пращат със самолети - като мигранти ...
                            На летището кацнаха вече 3 от самолетите ....
                            Армията ни е около 25 000 души ...... Точно толкова ще бъдат и пратените от запад ''мигранти '' , като условие по ''въздушния Шенген '' на Денков ....
                            За което трябва да сме му благодарни ................

                            И когато се обяви мобилизация за война с Русия .... и тръгнат да ловят такива като долния тъпанар .... защото той ще пищи и ше се дърпа ....ще влязат в употреба тези , пристигащите , въоражени с оръжие от US базите в България ................
                            А вие си копайте пред клавиатурите ....................
                            Дреме ми за брътвежите ти..
                            Но това от каква логика ти идва?

                            Коментар


                            • .... тебе ще те обръсна за норматив ..... и без пари ...за 7 секунди ... и вечно ще си пас ....

                              А идеята ми с долните постове е че пращат в България , не бербери от пазарите , а воини от Сирия и Афганистан . 200 човека от който ще се справят с агитките на Левски и Цска барабар с жандармерията в София ............
                              И ги пращат със самолети - като мигранти ...
                              На летището кацнаха вече 3 от самолетите ....
                              Армията ни е около 25 000 души ...... Точно толкова ще бъдат и пратените от запад ''мигранти '' , като условие по ''въздушния Шенген '' на Денков ....
                              За което трябва да сме му благодарни ................

                              И когато се обяви мобилизация за война с Русия .... и тръгнат да ловят такива като долния тъпанар .... защото той ще пищи и ше се дърпа ....ще влязат в употреба тези , пристигащите , въоражени с оръжие от US базите в България ................
                              А вие си копайте пред клавиатурите ....................
                              Last edited by mibova; 13.02.2024, 19:36.

                              Коментар


                              • Ми хайде де или бръсни или се крий в бункера при твоят човек

                                Коментар

                                Working...
                                X