IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Мани ги тия.
    Обаче напоследък се замислям дали да не почна да гласувам. Като цяло няма спасение от Посолството, всички са им в джоба. Включително оня от Възраждане...
    Затова единствения смисъл от гласуването виждам в докарването на власт на най-некадърните им слуги. Толкова да осерат пайзажа, че да се стигне до тотален разпад.
    Само след една пълна развала има някакъв малък шанс да се изгради нещо по-приемливо. За жалост най-вероятно това ще стане през световната война, а не просто през колапс у нас.
    Еми ето, Сибирския Бръснар пише:
    "Това е Държавата ни днес ....
    Резултат от много години години неуморен труд на соросоидите да я затъркат...."
    Той ти ги показва кои са "най-некадърните" - "соросоидите"
    Няма значение, че те са най-после с 24% от една година във властта

    Гласувай за тях
    Last edited by barbaron; 14.03.2024, 11:58.

    Коментар


    • Коментар


      • Криминалност по време на социализъм

        https://bnr.bg/sofia/post/101960879/...-na-socializam

        Коментар


        • https://www.facebook.com/share/r/jRjFSgeeBXBDuVKv/

          Коментар


          • ""Хора, в Пирогов е нещо страшно... Днес ми се наложи по неприятни причини да посетя "Спешно отделение" и ми стана ужасно... Гледката е потресаваща и не я препоръчвам на никого...

            Опашките са огромни. Хората са изнервени. Всеки иска да пререди другия и да мине. Постоянно се чува как някой е чакал от 2 часа и нищо не се случва. Някои хора се превиват на столовете, други мълчат търпеливо...

            Имаше 2-ма човека, които лежаха на движещи се легла. Единият викаше: "Хора, моля ви, помогнете, не виждам нищо, моля ви...", но доктор не се появяваше... Настана суматоха, но какво да направят хората, освен да тропат по вратите и да търсят доктор... На другото легло лежеше човек, дето все едно го нямаше на този свят. Казвам ви - бая време изкара там самичък...

            Пред кабинет 112, дето чаках аз, имаше една баба, която много я болеше всичко и се извиваше от болка, но чакаше над час. То ти става мъчно да я гледаш. До нея имаше детенце на 3 години някъде, дето беше в кръв на главата и не беше приятна гледка, но момиченцето се беше гушнало в техните и си мълчеше... И си викам сега кой от двамата е с предимство - огромните болки на възрастната жена или момиченцето с родителите, което мълчаливо седеше и може би най-страшното при нея беше минало... Направо ужас!

            И си викам в каква държава живея... Гледам чакалнята... То вратите не са сменяни от 40 години. Целите са одрани и без боя. Стените вече са целите мръсни и паднала мазилка на места... И обвинявам държавата и управляващите до какво положение са докарали хората и как работят докторите...

            И съм адски гневен и тъжен и си казвам тука можеш да си умреш и никой дори няма да ти помогне. И качвам едно стори в Инстаграм, в което снимам и казвам, че в Пирогов е ужас... И ми е тъжно отново. И ви казвам, че по-зле няма да стане...

            Ама става, хора. Получавам съобщение от някаква мадама пред някакъв фонтан. И ми написала "То в Пирогов не се ходи в неделя ха-ха-ха." И аз вече подпалих. Защото съм в спешното в Пирогов и определено, щом съм там, има причина да съм там. И получавам звуково съобщение, в което тя казва, че е доктор там... И си казвам: "Леле, как е възможно дори доктор в Пирогов така да реагира..." А аз очаквам тази пред фонтана да ми помогне, а тя ми се смее, че съм в неделя в Спешното. И ѝ казвам, че за неприятностите няма ден и час... И прекъсваме комуникация на момента...

            Тъжна история, хора... Не искам никого да обвинявам. Но не може така. И то в Пирогов... Ако там е така, какво остава за болниците по малките места? Не ни третират като хора... дори докторите! Знам, че има и читави, но ти като си по спешност - просто бързаш и отиваш някъде. Ако докторите ни се смеят, че сме там в неделя, когато не трябва, какво остава?

            Бъдете здрави, защото иначе е много страшно!""





            Това е Държавата ни днес ....
            Резултат от много години години неуморен труд на соросоидите да я затъркат....
            Със помощта на платени предатели - на кои милиарди , на кои - центове...

            Наближава Време Разделно ....
            И ако от тия с милиардите , някой успее да се скрие на някой остров ......тия с центовете няма да имат тази възможност......

            Ще платят цялата сметка ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Мани ги тия.

              Обаче напоследък се замислям дали да не почна да гласувам. Като цяло няма спасение от Посолството, всички са им в джоба. Включително оня от Възраждане...

              Затова единствения смисъл от гласуването виждам в докарването на власт на най-некадърните им слуги. Толкова да осерат пайзажа, че да се стигне до тотален разпад.

              Само след една пълна развала има някакъв малък шанс да се изгради нещо по-приемливо. За жалост най-вероятно това ще стане през световната война, а не просто през колапс у нас.

              Коментар


              • ей го и спрягания за нов министър на ВОЙНАТА.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                    Това могат само.

                    Виж им дебелите кореми и мръсните страхливи очички.
                    дано първо техните жени и дъщери насилят мигрантите. И тогава пак да респектират БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЦА
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      Полюцията респектира българските деца вместо талибаните ?!?!?!
                      Това могат само.

                      Виж им дебелите кореми и мръсните страхливи очички.

                      Коментар


                      • Полюцията респектира българските деца вместо талибаните ?!?!?!
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          И кой ще каже каква е себестойността- за мен е 1 евро, за теб като купувач- 100 евро- кое е справедливото
                          Под "себестойност" имах предвид цената, на която газът влиза в нашата тръба.

                          Не съм използвал правилния термин.

                          Коментар


                          • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                              Ако не греша, 20% от себестойността на прехвърляния газ.
                              И кой ще каже каква е себестойността- за мен е 1 евро, за теб като купувач- 100 евро- кое е справедливото

                              Коментар


                              • trud/bg

                                Започва тихо и неусетно. Години наред една малка част от столицата е извоювана от мигрантите. Никой не обръща внимание - все пак трябва някъде да живеят докато им се разглеждат документите, а какво впечатление ни прави просто поредното гето? След години базата е установена. Имат вече мини-общество, в което започват и техни икономически дейности, някои законни, други - не толкова. Започват действия за докарването на още и още от тях. Либералните, леви медии пишат статия след статия как или няма никакви мигранти или те са едни прекрасни, мили, работливи и интегрирани хора. Поне една статия представя някакъв мигрант, който обича държавата, говори езика и има собствен бизнес вече, с цел да внуши, че това внасяме.

                                След време започват да излизат от гетото. Първите инциденти са просто бой над местното население - тестват почвите. Когато се установи, че местното население е слабо, не може да се защити и няма сплотено общество - нещата ескалират. Все пак, има плячка за грабене, а очевидно е разрешено да се граби и съпротивата е съкрушена.

                                При първия сериозен инцидент, когато се случва нещо ужасяващо, държавата дърпа щепсела и полицията спира да докладва националността на престъпниците, а закони минават да защитят “човешките права” като например забранят да се събира статистика за престъпленията по нужния начин. НПО-тата осъждат набързо медиите, които дръзват да пишат за престъпленията.

                                Тишина. Безпомощност. Всеки знае какво се случва, но вече е извън контрол и няма връщане назад. По социалните мрежи се чува за всякакви инциденти, когато се срещнеш с приятели научаваш за още, но по медиите няма гък, защото не могат да си позволят делата срещу НПО-та, правителството мълчи, а институциите отказват да докоснат проблема.

                                Това е моментът, в който сме покорени. Овладяни. Изтласкани от собствената си държава. Защото това абсолютно е война - нека си спомним, как се е наричало едно време пресичането на границите на една държава, незаконно, от групи млади мъже, които целят да се възползват от ресурсите й?

                                Първите битки вече започват и ще чуваме за тях ежедневно. Правителството вероятно ще заеме тяхната страна - все пак, ако не бяхме страхливи и слаби, те въобще нямаше да са тук. Навсякъде по веригата ще си проличи слабостта на обществото, когато се налага да се защитаваме.

                                Разбира се, не всичко е загубено. Това, което описвам е утъпкан път, по който вече поне дузина западни държави крачат уверено и са към края. Едно достатъчно сплотено и силно общество може да се съпротивлява, а никой не ни забранява да го правим. Ако Ел Салвадор може да откаже НПО-тата, можем и ние. Също така на европейско ниво определено се забелязва промяна, свързана с отношението към бежанци. Десните партии в целия Европейски съюз печелят подкрепа, а дори центристката ЕНП вече говори за изпращане на бежанците в трети държави, където да бъдат задържани преди да влезнат в Европа.

                                Истината е, че ние можем да се съпротивляваме и никой не ни спира. Можем да говорим за това, дори да рискуваме някой да ни направи проблем. Медиите могат да се опълчат на цензурата. Можем да изискваме от правителството да е на наша страна и да го отритнем, ако откаже, защото вече става въпрос за оцеляване. Можем да погледнем грешките на другите държави и да откажем да бъдем разделени, стралихиви и спотавайщи се, като се надяваме опасността просто да ни подмине, което няма да се случи.

                                Ако сме силни, ще спечелим, ако сме слаби, ще загубим. Както винаги е било в историята.

                                Може би не беше нужно да се стига тук, а може би нямаше как да го избегнем, но остава истина - същият процес, който преди години щеше да се нарича война, започна и в България.

                                Коментар

                                Working...
                                X