IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Като им забранят да работят в ЕС и да стоят максимално по 3 месеца и масово ще се завърнат в България.
    Ахам, като албанците викаш? Сичките се масово се върнали горките.

    Пич, давай малко по-сериозно.

    Коментар


    • Ей ги от кои се учат брюкселските бюрократи и нашите как да не са корумпирани:
      https://www.youtube.com/watch?v=bq-H2qMkiOE
      Last edited by Kris_; 13.06.2023, 20:27.

      Коментар


      • Позор бе !!!!! Позор !!!! Тоя ви РЪКОВОДИ от години !!!! Не ви ли е гадно ??? Не ви ли се драйфа ??

        Къде сте ? Кои те ? Какви сте ?

        Що за хора са гласуващите за capo di tutti capo .
        Направи ДЪРЖАВАТА мафиотска , с отчитане на милиарди на соросоидните господари !!

        Е , 4-5 И за него остават ..



        https://www.facebook.com/mirchev.ivo...14204618970790

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Хехе, точно обратното. Тогава тези изобщо никога НЯМА да се върнат. Представи си стриктен капиталов контрол на границата и циганите с торбите кеш.
          Като им забранят да работят в ЕС и да стоят максимално по 3 месеца и масово ще се завърнат в България.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ако излезем от ЕС веднага в България ще се върнат около половин милион мургави български граждани.
            Хехе, точно обратното. Тогава тези изобщо никога НЯМА да се върнат. Представи си стриктен капиталов контрол на границата и циганите с торбите кеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Да,ама с авторите на книгите не можеш да водиш спор и да им кажеш какво мислиш по даден въпрос. А тук може.
              Те до голяма част са направили старателни проучвания и дават много историческа информация, която трябва първо да се смели и да се проверят всичките допълнителни данни свързани с нея, а след това и да се приложи напрактика. С повечето на този етап не мисля, че мога да водя дискусия на нужното ниво преди да се запозная подробно с разглежданите от тях проблеми и какво изнасят или синтезират като информация.
              Last edited by Kris_; 13.06.2023, 19:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                Не ми се пише за "политика", а и съм приключил т'ва да го обсъждам. Имам натрупани на опашка около 5-6+ книги, които ме чакат вместо да чета тук. Всички на различни тематики - една дебела за приложна криптография, друга за механика на парите с много научни и институционални препратки, учебник по постизометрична релаксация, и едно астрономическо четиво.
                Да,ама с авторите на книгите не можеш да водиш спор и да им кажеш какво мислиш по даден въпрос. А тук може.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Трябва да се обмислят всички последици от дадено решение.
                  Не ми се пише за "политика", а и съм приключил т'ва да го обсъждам. Имам натрупани на опашка около 5-6+ книги, които ме чакат вместо да чета тук. Всички на различни тематики - една дебела за приложна криптография, друга за механика на парите с много научни и институционални препратки, учебник по постизометрична релаксация, и едно астрономическо четиво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                    Това даже не го мисля за сериозно, защото според мен не зависи от нас, а се решава някъде другаде.
                    Няма лесни решения, а нищо не се прави умерено и методично само през призмата на националния интерес.
                    Трябва да се обмислят всички последици от дадено решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ако излезем от ЕС веднага в България ще се върнат около половин милион мургави български граждани.
                      Това даже не го мисля за сериозно, защото според мен не зависи от нас, а се решава някъде другаде.
                      Няма лесни решения, а нищо не се прави умерено и методично само през призмата на националния интерес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                        Чудно защо не е обявен от съфорумци за наследствен „комунист”, заблуден наивник или глупак.
                        Станахме членове на ЕС, за да плащаме глоби ли? Справка статията по-долу.
                        Ако излезем от ЕС веднага в България ще се върнат около половин милион мургави български граждани.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                          Чудно защо не е обявен от съфорумци за наследствен „комунист”, заблуден наивник или глупак.
                          Станахме членове на ЕС, за да плащаме глоби ли? Справка статията по-долу.
                          Ами като са рекли, че ЕС било "демокрация"...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Ето какво казва един мъдър човек:
                            https://youtube.com/shorts/RWNezY6Cuy0?feature=share
                            Чудно защо не е обявен от съфорумци за наследствен „комунист”, заблуден наивник или глупак.
                            Станахме членове на ЕС, за да плащаме глоби ли? Справка статията по-долу.
                            Last edited by Kris_; 13.06.2023, 15:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                              Всъщност дори днешните 40 годишни не го помнят това. Но няма страшно всеки, който иска да усети истинската "сладост", чар и колорит на Социализмъма от бай Тошов тип, може чисто и просто да иде на гарата и да си вземе билет за някой влак във вагон втора класа. БДЖ е страната на победилия и вероятно безсмъртен комунизъм. Повозете се няколко часа с влак, да речем до Мездра през Искърското Дефиле и след това си помислете пак дали все още искате социализъм.
                              Да бе, тъй е, ама сравнението с БДЖ е нелепо.
                              Доста хора тук не познават света, в който живеят и трябва да се върнат към източниците и да прочетат какво пише в Манифест на Комунистическата партия и какво пишат Адам Смит, Лудвиг фон Мизес и Милтън Фридман.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                И кво?

                                Гешев тъкмо подгони Баце и Пеевски и те го махнаха. Вече не мога да се ориентирам кой добър и кой лош - кой от нашите и кой от вашите

                                Требе си министерство на истината да казва кой от кои е.
                                Малко иначе стоят нещата: Тъкмо притиснаха Боко, и Гешев се хвърли да го бил "гонел".

                                Коментар

                                Working...
                                X