IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
    Гешев е една от най-недолюбваните обществени фигури, абсурд около него да се случи нещо.
    ​​​​​​За неговия мандат няма един знаков политик или бизнесмен с написан кадърно обвинителен акт - даже напротив, действията на Прокуратурата оставяха дори читавите съдии без много варианти за осъдателна присъда.
    Неговите фенове на фенове и на ГЕРБ и там има припокриване, но "шерифа" винаги ще бъде втора цигулка откъм любов на крепостните селяни от областните градове.

    Аз чакам два проекта - този на Радев около Петканов и този на Шкварек. Първият вероятно ще повтори съдбата на БВ, но полячето вече няколко месеца тече и от чешмата и вероятно са се разбързали да материализират неговата популярност.
    Недолюбван е от политиците и жълтопаветниците,ама те не са всички избиратели.И кой обвинителен акт е написан некадърно,та се е стигнало до оправдателна присъда?

    Коментар


    • До модератор Рубла: "Циганин" НЕ Е "обида". "ЦИГАНИН" Е НАРОДНОСТ И В ТОВА, НИЩО ОБИДНО НЯМА

      Коментар


      • Гешев е една от най-недолюбваните обществени фигури, абсурд около него да се случи нещо.
        ​​​​​​За неговия мандат няма един знаков политик или бизнесмен с написан кадърно обвинителен акт - даже напротив, действията на Прокуратурата оставяха дори читавите съдии без много варианти за осъдателна присъда.
        Неговите фенове на фенове и на ГЕРБ и там има припокриване, но "шерифа" винаги ще бъде втора цигулка откъм любов на крепостните селяни от областните градове.

        Аз чакам два проекта - този на Радев около Петканов и този на Шкварек. Първият вероятно ще повтори съдбата на БВ, но полячето вече няколко месеца тече и от чешмата и вероятно са се разбързали да материализират неговата популярност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


          Противоречива личност е, трудно ще натрупа подкрепа.

          Проекта на президента със Стефан Янев не мина, другите проекти на Мая, отровното трио и прочие също.

          Като цяло има мегдан за нов политически проект, но трябва някоя харизматична личност и много работа с местни структури.

          Като изтече мандата на президента, ако се амбицира може да събере някой проект, въпреки че и той хич не е харизматичен.

          Слави се опита, но му подляха вода. Ако се амбицира, почне да обикаля на Борисов и Радев по селата и по градовете, може и да съберат нещо, но според мен няма да ги оставят на мира, щото не слушат посолствата.
          Кое му е протоворечивото?Българите вече 34 години чакат да има справедливост и мафиотите във властта да си получат заслуженото. Ако Гешев направи партия много хора ще гласуват за нея.

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


              Противоречива личност е, трудно ще натрупа подкрепа.

              Проекта на президента със Стефан Янев не мина, другите проекти на Мая, отровното трио и прочие също.

              Като цяло има мегдан за нов политически проект, но трябва някоя харизматична личност и много работа с местни структури.

              Като изтече мандата на президента, ако се амбицира може да събере някой проект, въпреки че и той хич не е харизматичен.

              Слави се опита, но му подляха вода. Ако се амбицира, почне да обикаля на Борисов и Радев по селата и по градовете, може и да съберат нещо, но според мен няма да ги оставят на мира, щото не слушат посолствата.
              Не подценявай полит-технолозите! Те щом от гайда като Кирето и неособено прикрит гей като Кокорчо, щом успяха да направят водещи политически играчи що да не надуят акциите и на Гешев. Въпрос на пари и достъп до прайм-тайма на националните телевизии!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
                Докато обсъждате разни там роми, турци хаймани, на политическата сцена започват да се оформят процеси и процесчета, които ще родят нов политически проек структуриран около Иван Гешев. Целия му ербаплък изглежда се мотивира имено от една такава перспектива пред него. Лично на мен Гешев ми беше симпатичен с "острите си влизания" на разани представители на разните "елити". Предполагам че и други са се кефели, при това подозирам че броя им всред неучастващите на избоборите е доста голям. Именно това прави Гешев перспективен. Човека би могъл при подходящо, позициониране да увлече голяма част от ония 60% които в деня на изборите ходят за гъби или на риба. Та по този начин на едни следващи, вероятно предсрои, избори Гешев може да излезе с поизлъсканите доспехи на новия спасител.
                Лично аз към спасителите се отнасям скептично, но в това отношение съм малцинство. Та ще стоя и ще гледам с интерес какво ще излезе от тази трънка - заек ли плъх ли някакъв или някоя по-значима твар.

                Противоречива личност е, трудно ще натрупа подкрепа.

                Проекта на президента със Стефан Янев не мина, другите проекти на Мая, отровното трио и прочие също.

                Като цяло има мегдан за нов политически проект, но трябва някоя харизматична личност и много работа с местни структури.

                Като изтече мандата на президента, ако се амбицира може да събере някой проект, въпреки че и той хич не е харизматичен.

                Слави се опита, но му подляха вода. Ако се амбицира, почне да обикаля на Борисов и Радев по селата и по градовете, може и да съберат нещо, но според мен няма да ги оставят на мира, щото не слушат посолствата.

                Коментар


                • Докато обсъждате разни там роми, турци хаймани, на политическата сцена започват да се оформят процеси и процесчета, които ще родят нов политически проек структуриран около Иван Гешев. Целия му ербаплък изглежда се мотивира имено от една такава перспектива пред него. Лично на мен Гешев ми беше симпатичен с "острите си влизания" на разани представители на разните "елити". Предполагам че и други са се кефели, при това подозирам че броя им всред неучастващите на избоборите е доста голям. Именно това прави Гешев перспективен. Човека би могъл при подходящо, позициониране да увлече голяма част от ония 60% които в деня на изборите ходят за гъби или на риба. Та по този начин на едни следващи, вероятно предсрои, избори Гешев може да излезе с поизлъсканите доспехи на новия спасител.
                  Лично аз към спасителите се отнасям скептично, но в това отношение съм малцинство. Та ще стоя и ще гледам с интерес какво ще излезе от тази трънка - заек ли плъх ли някакъв или някоя по-значима твар.
                  Last edited by RUBLA; 14.06.2023, 10:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    А циганите, получават помощи, и пак емигрират. Значи?
                    Получават помощи в Западна Европа. Затова емигрират. В България получават някакви мизерни суми-по 55 лв на дете месечно.В Германия получават по 250 евро на дете, полага им се общинско жилище или им плащат наема за квартирата.Говорих с един ром, който бил в Германия с жена си и трите си деца. Получавал общо 750 евро за децата, 1000 евро помощ получавала жена му да се грижи за децата и 1000 евро им давали да си платят наема.Общо 2750 евро им дават като помощи всеки месец.
                    Last edited by RUBLA; 14.06.2023, 10:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Албанците не получават социални помощи. За разлика от ромите. Това е и основната причина за емиграцията им.
                      А ромите, получават помощи, и пак емигрират. Значи?
                      Last edited by RUBLA; 14.06.2023, 10:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение
                        Интересно. Защо Еманюел Макрон иска да отиде на върха на Брикс
                        https://www.lopinion.fr/internationa...mmet-des-brics
                        На тяхно място, бих го поканил, барабар с ром-мечкар, с гъдулка:
                        - Ха сега ни покажи, мушу Макароне, как тако'а ...как пикай права дръта баба-травестит?
                        Last edited by RUBLA; 14.06.2023, 10:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Като им забранят да работят в ЕС и да стоят максимално по 3 месеца и масово ще се завърнат в България.
                          Да, наистина. Сега, като се замисля...
                          Идат! НА МОСТА СА!

                          Уникален си. Чувство за хумор - 1 (Един!) път!

                          А сега - сериозно: Грешиш. Тези хора, не са тръгвали по света, за да се връщат. Само с глад можеш да ги прогониш от някъде, където са решили да живеят.

                          Коментар


                          • Интересно. Защо Еманюел Макрон иска да отиде на върха на Брикс
                            https://www.lopinion.fr/internationa...mmet-des-brics
                            Last edited by xa3apm; 13.06.2023, 21:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Ахам, като албанците викаш? Сичките се масово се върнали горките.

                              Пич, давай малко по-сериозно.
                              Албанците не получават социални помощи. За разлика от циганите. Това е и основната причина за емиграцията им.

                              Коментар


                              • В деловодството на Народното събрание днес е внесено проекторешение за създаване на временна комисия по исканията на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателни преследвания срещу народния представител Бойко Борисов.
                                Eхееее, тия са егати наглеците. Чак ми стават симпатични колко не им пука.

                                Коментар

                                Working...
                                X