IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • 19MIN.BG
    Мен ме е страх от инжекции, но се правих на смел: Борисов
    Мен ме е страх от инжекции, но се правих на смел Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов

    Коментар


    • Аха а със ГЕРБ ще ударят направо 90% и конституцията ще могат да променят!
      Ама колкото ще се съберът с герб толкоз ще се съберат и помеждуси. Е можеби до пролетта ще направят една група по интереси. Най-вече интересите на ПП.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Споко де, Балба. Ти си гласувай, за когото желаеш.
        Добър съвет,правилен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          В час по астрономия
          - Госпожо, земята плоска ли е или е кръгла?
          - Всеки сам си преценя
          Аха. Демокрация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Споко де, Балба. Нека си скача. Ти си гласувай, за когото желаеш.
            В час по астрономия
            - Госпожо, земята плоска ли е или е кръгла?
            - Всеки сам си преценя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              А това по темата ли е, другарко mibova ?
              Споко де, Балба. Нека си скача. Ти си гласувай, за когото желаеш.

              Коментар




              • ACTUALNO.COM
                Иван Бакалов: ПП, БСП, ИТН и ДБ ще имат над 55 % на изборите - и ще бъдат близо до квалифицирано мнозинство
                Мнението на журналиста:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  Ти още ли не си разбрал, че такива глупости хващат дикиш само пред изкуфяли старци като теб
                  И пред нискочели дебеловрати бръснати тикви и кратуни
                  Не се надувай,ще се спукаш!От злоба!

                  Коментар


                  • Това ще се случи при брой пациенти в реанимация, колкото в момента има България.

                    SEGABG.COM
                    Австрия е готова да наложи локдаун за неваксинирани
                    Пълен локдаун за неваксинирани е готова да наложи Австрия, ако в страната се достиг

                    Коментар




                    • 1CHAS.BG
                      Нов цирк! Луна се оплаква на Джо Байдън, щели да я удушат в студиото
                      Ден след предизборното шоу в ефира на бТВ фолк дивата Луна Йорданова се появи

                      Коментар


                      • ... Е, тази вечер, от екрана на BTV, бяха изнесени твърдения за случаи на опити за купуване на гласове от ГЕРБ и ДПС. Лично аз, не съм учуден. Какво мислят ИТН по въпроса, според теб?
                        Last edited by RUBLA; 26.10.2021, 08:54. Причина: Не е по темата.

                        Коментар


                        • Правителството на Борисов раздавало пари на пътните фирми, подобно на "червените куфарчета", твърди вътрешният министър Бойко Рашков.

                          CLUBZ.BG
                          Бойко Рашков: Близък до наркотрафикант е бил вътрешен министър на ГЕРБ

                          Коментар


                          • e taka трябва , а не само бла-бла

                            https://leakedreality.com/video/2534...to-steal-again

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              Из нета:
                              Кирил Петков на предизборен митинг в голямо село.
                              - Ако ме изберете, ще реша всичките ви проблеми.
                              - Ама ние имаме само два. Първият е, че имаме болница, ама нямаме лекар.
                              Вдига Кирил Петков мобилния си телефон. Говори десет минути. И…
                              - Готово! Първият ви проблем е решен.
                              - Вторият ни проблем е, че в село нямаме покритие на нито една мобилна мрежа, господине.
                              Е момчето е измамник, какво толкова- българския остап бендер, търчи - лъжи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ”Да, за голямо съжаление, има много сигнали за купуване на гласове, така както получихме много и при предходните избори. Тези сигнали са главно от две основни партии - ГЕРБ и ДПС.” Това каза служебният министър на вътрешните работи Бойко Рашков в предаването ”Лице в Лице” по бТВ.

                                MOBILE.FROGNEWS.BG
                                Рашков: Шеф на пътна фирма превел 21 млн. лв. към ОАЕ, а бивш министър на Борисов имал връзка с
                                Цялата мафиотска структура тиквата я направи под благия поглед на еврогейците.

                                Коментар

                                Working...
                                X