IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Попитали радио Ереван: Кой е бизнесменът, за когото вътрешният министър Рашков обяви, че е изнесъл 21 милиона в Дубай? От радиото отговорили: Знаем кой е и не са 21 милиона, а много повече, но за подробности питайте колегите от радио ЦРУ.





    mobile.frognews.bg
    Радио ЦРУ описа профила на бизнесмена, изнесъл 21 милиона от България в Дубай
    Попитали радио Ереван: Кой е бизнесм

    Коментар


    • Георги Гергов е сред няколкото олигарха, които са свикнали да получават всичко наготово. Да печелят от контактите си с властта. Затова не е случайно, че първата реакция срещу тази срамна сделка беше на всички общински съветници от Демократична България от Пловдив и Варна. Браво на тях, че дадоха публичност и осигуриха прекратяването на тоталното овладяване от Гергов на Пловдивския панаир.

















      dnevnik.bg
      Остро предупреждение от министъра на икономиката осуети скрита приватизация на 30% от Пловдивския панаир
      По време на днешната общинска сесия във Варна кметът на града Иван Портних не отговори на въпроса защо не е изпълнил решение на Общинския съвет за прехвърляне на 30% ...










      Коментар


      • Онзи глупак стойчо кацаров изпусна положениет. Радев се оказа мека китка а не юмрук същият като бойчо. Олигофрен. Държавата трябва да се затвори възможно най-скоро защото положението се изпуска. Скапана и умрела държава щом шепа шефове на дискотеки и заведения диктуват дневният ред на простите политици и простият овчи народ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
          Голямо парти е настъпило по линия "Кирил Петков" ... КС смята, че отказа му от канадско гражданство (който със закъснение канадците приеха разбира се) е в нарушение на Конституцията, а три години след гибелта на Боян Петров жена му вчера се сети, че всъщност Кирил Петков и баща му само да летели до Непал и искали да дадат пари, ама накрая не се наложило и реално само помощта и подкрепата им не са достатъчно значими, за да се твърди, че са участвали в спасителната мисия.

          При все всичките ми резерви към личността "Кирил Петков" и тежките ми тъмносини убеждения, накрая ще ме принудят да гласувам за него с гнусното си лицемерие.
          Тая пумия с която го заливат сега, след 14.11 ще им се се върне в техните гърнета. Хората ще гласуват за ПП щото много ги плюят придворните сайтове и журналя. Филма е гледан вече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Гласувай за радев и пп. Те също имат тъмносини убеждения.
            Не за Карадайь ще гласува като тебе.Мешерето какво казва за Кирчо?

            Коментар


            • Браво на толупа, Ето така се купува платената администрация и се печелят избори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                А Луна е Мадоната, А Борисов е Айнщайн.. Коя ли е ПКП...
                Коя може да е - на гержика принцесата със зеления чорапогащник. Пълно е с калинки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Колкото повече мутрокомунистите крадци и ДПС го клеветят и нападат повече гласове ще има..То и в това има мярка..Страх тресе крадливата шайка..
                  В кое са го наклеветили? Че е канадски гражданин ли? Че е станал министър в нарушение на конституцията ли?
                  За какво го нападат? Че гази основния закон на държавата която убж ще оправя?
                  Няма ли да се отчетеш с линк към някой материал за решението на Кире Харвардо!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                    Голямо парти е настъпило по линия "Кирил Петков" ... КС смята, че отказа му от канадско гражданство (който със закъснение канадците приеха разбира се) е в нарушение на Конституцията, а три години след гибелта на Боян Петров жена му вчера се сети, че всъщност Кирил Петков и баща му само да летели до Непал и искали да дадат пари, ама накрая не се наложило и реално само помощта и подкрепата им не са достатъчно значими, за да се твърди, че са участвали в спасителната мисия.

                    При все всичките ми резерви към личността "Кирил Петков" и тежките ми тъмносини убеждения, накрая ще ме принудят да гласувам за него с гнусното си лицемерие.
                    Гласувай за радев и пп. Те също имат тъмносини убеждения.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Колкото повече мутрокомунистите крадци и ДПС го клеветят и нападат повече гласове ще има..То и в това има мярка..Страх тресе крадливата шайка..

                      Коментар


                      • Голямо парти е настъпило по линия "Кирил Петков" ... КС смята, че отказа му от канадско гражданство (който със закъснение канадците приеха разбира се) е в нарушение на Конституцията, а три години след гибелта на Боян Петров жена му вчера се сети, че всъщност Кирил Петков и баща му само да летели до Непал и искали да дадат пари, ама накрая не се наложило и реално само помощта и подкрепата им не са достатъчно значими, за да се твърди, че са участвали в спасителната мисия.

                        При все всичките ми резерви към личността "Кирил Петков" и тежките ми тъмносини убеждения, накрая ще ме принудят да гласувам за него с гнусното си лицемерие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          А Луна е Мадоната, А Борисов е Айнщайн.. Коя ли е ПКП...
                          Как"коя"? Тя, е Звеното, което, ги свързва.

                          Коментар


                          • А Луна е Мадоната, А Борисов е Айнщайн.. Коя ли е ПКП...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                              Мани тва ами да видиш Моцарт кви ги е писал през 178Х !?!?!?!?!?!?
                              МОЦАРТ СЪЩО НАПИСА МРЪСНИ ПЕСНИ - ЗА ВСИЧКО - 2021 (erad2016.org)
                              Хаа ха ха тоя толуп не е Моцарт

                              Коментар




                              • SVOBODNAEVROPA.BG
                                Правителството на Борисов е вдигнало до 11 хил. лв. тавана на заплатите в държавните бордове

                                Коментар

                                Working...
                                X