IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Добре де, ми то може да няма втори тур?




    Никога не съм казвал че бъркаш.
    За кои ти да бъркаш, че знаеш мнението ми
    А втори тур ще има. Няма да има чудеса на 14.... И има шанс да не гласувам, както ти казах ама не го лови дори статистическата грешка.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Добре де, ми то може да няма втори тур?




      Никога не съм казвал че бъркаш.
      Супер като няма втори тур.
      излишни разходи
      Нов президент - професор Герджиков
      После ново служебно правителство назначено от него Според мен това е найвероятен сценарий
      Разбира се ако герб и дпс не успеят с гласа на Каракачанов и още някой артист да си осигурят бързо правителство в новия парламент.
      ето възможно разпределение
      30% герб, 12% ДПС, 5% шкембъл войвода, 5% осигурен златния пръст на копейкин - от ДПС вече имат опит с Волен.
      И айде честито ни ново правителство
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Факушка, за зеления чорап ще гласувам на втория тур.....
        Добре де, ми то може да няма втори тур?


        Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Цитирай някои от тях да ти кажа за кои бъркаш.
        Никога не съм казвал че бъркаш.

        Last edited by Имхотеп; 20.10.2021, 17:21.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Факушка, за зеления чорап ще гласувам на втория тур.....
          ...А Факю влиза в ступор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Известен си отдавна с решенията които взимаш
            Цитирай някои от тях да ти кажа за кои бъркаш.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Ти гласувай за зеления чорап. Известен си отдавна с решенията които взимаш.
              Факушка, за зеления чорап ще гласувам на втория тур.....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Никой - никого не трепе с експериментални субстанции, които някои наричат "ваксина".

                Длъжни сме да отбележим, че ваксината се създава в продължение на 5-10 години, след като са направени и ДОСТАТЪЧЕН брой експерименти.- по-късно във времето - и върху хора-доброволци.

                Нашият здравен инспектор (да припомним факта) - се "ваксинира" първи, през декември 2020 г., т.е. .- след ДВА месеца ЩЕ отбележим година. от ПЪРВАТА "ваксинация" в страната.

                Факти...
                Това че досега хората са се мотали по 10г за ваксина не значи че и занапред ще е така. Технологиите и науката, както ти е известно са направили много достижения за да очакваме че ще работят с времетраене от времето на соца.
                Просто ние дори по-бавно остаряваме отколкото напредват новите лъвчета, за това трябва да си знаем че сме леко неадекватни.
                Колко време мина от черно бял телевизор до цветен, после до компютър после до смартфон
                Когато за първи път показах лаптоп на моята многообична баба, тя гледаше и неможеше да повярва че гледам филм на тоя по-тънък от човешки пръст монитор.
                Не можем да се влачим с такава костенурска скорост с която и не е било възможно някога да се преборят с испанския грип и е натръшкал много хора на времето. Ако видиш снимки от онова време - единственото противодействие на хората тогава е било маската и хигиената.. Дотук също като сегашния случай, само че сега имаме ваксини
                Това че нашето мислене се движи 100г зад технологиите и науката е отделен вече проблем
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ти гласувай за зеления чорап. Известен си отдавна с решенията които взимаш.
                  Ако имаш други предложения, сподели да ги обсъдим. Така и Така се чудим сега накъде
                  търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Демек, да гласуваме за тия дето мразим за да ги обречем на сигурен провал?
                    Ти гласувай за зеления чорап. Известен си отдавна с решенията които взимаш.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                      Никой - никого не трепе с експериментални субстанции, които някои наричат "ваксина".

                      Длъжни сме да отбележим, че ваксината се създава в продължение на 5-10 години, след като са направени и ДОСТАТЪЧЕН брой експерименти.- по-късно във времето - и върху хора-доброволци.

                      Нашият здравен инспектор (да припомним факта) - се "ваксинира" първи, през декември 2020 г., т.е. .- след ДВА месеца ЩЕ отбележим година. от ПЪРВАТА "ваксинация" в страната.

                      Факти...
                      Истинските факти са, че милиарди хора по света вече са ваксинирани. Няма друга ваксина, която през последните 100 години да е била токова масово използвана, изследвана и изтествана. Това, което го плещиш, е само простотия, простотия и пак простотия ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                        Е аз имам кашлица, но нямам хрема, явно е настинка.
                        съгласен съм за локдауните че не решават а отместват проблема но при скапана здравна система която е задръстена единственият начин да се спасят повече хора е локдаун като последна крайна мярка.
                        Не мисля че ваксините не са тествани. Това беше актуално март 2020.
                        Сега след три месеца идва 2022 и ваксинираните по целия свят са няколко милиарда. Само в Китай били над милиард. Мислиш ли че САЩ, Италия Германия, Франция, Китай и други развити икономики биха си обрекли населението на избиване. Та сега едно от най големите предимства на една икономика е именно демографията. В Китай беше скоро когато знаейки това разрешиха и трето дете. За какво да насърчават раждаемостта, за да трепят повече хора после с ваксини ли. Прекалено е неестествено.
                        Никой - никого не трепе с експериментални субстанции, които някои наричат "ваксина".

                        Длъжни сме да отбележим, че ваксината се създава в продължение на 5-10 години, след като са направени и ДОСТАТЪЧЕН брой експерименти.- по-късно във времето - и върху хора-доброволци.

                        Нашият здравен инспектор (да припомним факта) - се "ваксинира" първи, през декември 2020 г., т.е. .- след ДВА месеца ЩЕ отбележим година. от ПЪРВАТА "ваксинация" в страната.

                        Факти...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Кашлица няма, слаба хрема. Около една седмица - болки в ставите и очните ябълки. За 3-4 дни - липса на обоняние, главоболие, вероятно температура. На 5-я ден обонянието се възвръща. Следват дните на възстановяване.

                          При мен мина, след 1 брой аспирин Байер - на ден - за 5-6 дни, по-малко храна, по възможност - повече плодове, зеленчуци, ядки, зехтин, маслини, кашкавал, сокове, без спиране на трудовата активност.

                          Не е препоръка, разбира се. Доста хора имат подобни симптоми на обществените места (лека хрема, тук-там - с кашлица, с маски..., повече - върху устата, но под носа, препоръчваните 2 метра дистанция НЕ се спазват, а и това няма как да се случи)...

                          Локдауните изместват нещата във времето, без да има ефект от тях. Миналогодишните забрани не помогнаха с нищо - децата изгубиха месеци, без движения, социални контакти и чист въздух, в нарастващо нервно напрежение в семействата, породено от ежедневни "сводки" за смъртност и негативни "новини". После измислиха субстанциите, които нарекоха условно "ваксини"...

                          Истински вирус не се бори с измислени от няколко месеца субстанции, за които не се знае (НЯМА ДАННИ, поради краткото време!) - какви заболявания обострят и водят до фатален край, особено при възрастните (виждаме в данните от сводките - средна възраст на починалите - НАД 70-75 години!)... А, кога не е имало починали и от други възрастови групи?
                          Е аз имам кашлица, но нямам хрема, явно е настинка.
                          съгласен съм за локдауните че не решават а отместват проблема но при скапана здравна система която е задръстена единственият начин да се спасят повече хора е локдаун като последна крайна мярка.
                          Не мисля че ваксините не са тествани. Това беше актуално март 2020.
                          Сега след три месеца идва 2022 и ваксинираните по целия свят са няколко милиарда. Само в Китай били над милиард. Мислиш ли че САЩ, Италия Германия, Франция, Китай и други развити икономики биха си обрекли населението на избиване. Та сега едно от най големите предимства на една икономика е именно демографията. В Китай беше скоро когато знаейки това разрешиха и трето дете. За какво да насърчават раждаемостта, за да трепят повече хора после с ваксини ли. Прекалено е неестествено.
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                            Киро, сетих се да питам - имаше ли кашлица и хрема, докато се бореше с вируса. Питам, за да се ориентирам, защото мисля, че все още не съм го хващал.
                            Сложих си ваксина в началото на септември, но скоро карах настинка и изчаквах да оздравея преди втората доза. Казаха ми че в Англия се препоръчвало не след три седмици а след повече време да е втората доза.

                            Кашлица няма, слаба хрема. Около една седмица - болки в ставите и очните ябълки. За 3-4 дни - липса на обоняние, главоболие, вероятно температура. На 5-я ден обонянието се възвръща. Следват дните на възстановяване.

                            При мен мина, след 1 брой аспирин Байер - на ден - за 5-6 дни, по-малко храна, по възможност - повече плодове, зеленчуци, ядки, зехтин, маслини, кашкавал, сокове, без спиране на трудовата активност.

                            Не е препоръка, разбира се. Доста хора имат подобни симптоми на обществените места (лека хрема, тук-там - с кашлица, с маски..., повече - върху устата, но под носа, препоръчваните 2 метра дистанция НЕ се спазват, а и това няма как да се случи)...

                            Локдауните изместват нещата във времето, без да има ефект от тях. Миналогодишните забрани не помогнаха с нищо - децата изгубиха месеци, без движения, социални контакти и чист въздух, в нарастващо нервно напрежение в семействата, породено от ежедневни "сводки" за смъртност и негативни "новини". После измислиха субстанциите, които нарекоха условно "ваксини"...

                            Истински вирус не се бори с измислени от няколко месеца субстанции, за които не се знае (НЯМА ДАННИ, поради краткото време!) - какви заболявания обострят и водят до фатален край, особено при възрастните (виждаме в данните от сводките - средна възраст на починалите - НАД 70-75 години!)... А, кога не е имало починали и от други възрастови групи?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Има един много тънък момент - цената на тока. За бизнеса тя вече се вдигна на 45 стотинки за предния месец, и по всичко изглежда, че за текущия месец ще нарастне на 75-80 стотинки. В същото време цената за населението все още е 20 стотинки. Това е един много горещ картоф. Вече е повече от ясно, че КЕВР трябва да увеличи цената за населението до поне 50 стотинки на kWh, което задължително ще доведе до революция по улиците и площадите.

                              Въпросът е кое ще е това правителство, което ще се опита да извади горещия картоф. Ако КЕВР вдигне цените на тока тия дни, ще пострада Радев. Ако КЕВР вдигне цените след изборите, ще пострада следващото правителство, което и да е то.

                              И тука веднага може да се досетим за кого трябва да гласуваме, защото с нашият глас ние всъщност обричаме следващото правителство на тотален политически провал. Което и да е следващото правителство, то ще замине в историята като най-кратко упралявалото правителство, изгонено от народа с яйца, домати и може би с автомати Калашников.
                              Матеев, много ме кефите как си структурирате мисълта, особено като се хванете да пишете. И при мен се получава обикновено така и вероятно затова го оценявам.
                              Възможно е да видим описания цирк, но може би доматите ще са по-скъпи в този момент и предполагам ще видим по-евтино снаряжение от лук и картофи.
                              Ето още една добра идея да пуснем глас за КарадайЪ, - като за човек евентуално президент, който да назначава следващо служебно правителство.
                              Пеевски може да бъде премиер в такава абсурдна ситуация
                              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                И тука веднага може да се досетим за кого трябва да гласуваме, защото с нашият глас ние всъщност обричаме следващото правителство на тотален политически провал. Което и да е следващото правителство, то ще замине в историята като най-кратко упралявалото правителство, изгонено от народа с яйца, домати и може би с автомати Калашников.
                                Демек, да гласуваме за тия дето мразим за да ги обречем на сигурен провал?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X