IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • България е докарана до ръба от мафиотската държава, пише "Политико".

    Изданието се фокусира върху ролята на Бойко Борисов и Делян Пеевски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      ХАйде братчеди, казвайте за кого да гласувам, все пак съм извън бг и не съм наясно с всички неща които стават в бг. За герб не искам- за 12г не направиха нищо според ме, всъщност бг се развива въпреки тях. За професионалните лъжци- няма, ясно защо, измекяри.. За дебелото момче- няма- не ми е симпатичен. За копейкин- според мен е измекяр и си гледа първо интереса. За слави- ???
      Много ясно че за Слави, то толкова ти стига акъла на теб

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Гласувай за мен. 04-ти В.Т. МИР, Номер 9 в бюлетината, преференция 104. Лично и предварително (помотношенке на изборите, т.е. В ДЕЙСТВИЕ В МО ЕНТА НА САМИТЕ ИЗБОРИ, аз въведох система за собственото си отзоваване.

        Отнася се лично до мен.

        Без майтап.

        https://www.bta.bg/bg/pressclub/arch...-tarnovo/20541
        Тошко, след това представяне се съмнявам че дори родата ще гласуват за теб. Маяма ти се смееше на тъпотийте...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Бе това верно ли е?

          https://www.facebook.com/reel/1631043427663436
          ...И как сега точно се сети наш Кокорчо? И говори за " щетите от проруските сили", а забравя от своите.

          Коментар


          • Бе това верно ли е?

            https://www.facebook.com/reel/1631043427663436

            Коментар


            • Като се замисля, в моята платформа, трябва да добавя приемането и в България на американския Закон за регистрацията на чуждестранните агенти. То не е да не си ги знаем но, някак съвсем цивилизовано ще дойде.
              И суверенно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                ХАйде братчеди, казвайте за кого да гласувам, все пак съм извън бг и не съм наясно с всички неща които стават в бг. За герб не искам- за 12г не направиха нищо според ме, всъщност бг се развива въпреки тях. За професионалните лъжци- няма, ясно защо, измекяри.. За дебелото момче- няма- не ми е симпатичен. За копейкин- според мен е измекяр и си гледа първо интереса. За слави- ???
                Гласувай за мен. 04-ти В.Т. МИР, Номер 9 в бюлетината, преференция 104. Лично и предварително (помотношенке на изборите, т.е. В ДЕЙСТВИЕ В МО ЕНТА НА САМИТЕ ИЗБОРИ, аз въведох система за собственото си отзоваване.

                Отнася се лично до мен.

                Без майтап.

                https://www.bta.bg/bg/pressclub/arch...-tarnovo/20541
                Last edited by Pyramid; 28.05.2024, 22:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  ХАйде братчеди, казвайте за кого да гласувам, все пак съм извън бг и не съм наясно с всички неща които стават в бг. За герб не искам- за 12г не направиха нищо според ме, всъщност бг се развива въпреки тях. За професионалните лъжци- няма, ясно защо, измекяри.. За дебелото момче- няма- не ми е симпатичен. За копейкин- според мен е измекяр и си гледа първо интереса. За слави- ???
                  Аз научих че професора от СУ стопански факултет е кандидат. Та ще пускам за него за евроизборите. За домашните измекяри се чудя, ама така и така ще одя
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • ХАйде братчеди, казвайте за кого да гласувам, все пак съм извън бг и не съм наясно с всички неща които стават в бг. За герб не искам- за 12г не направиха нищо според ме, всъщност бг се развива въпреки тях. За професионалните лъжци- няма, ясно защо, измекяри.. За дебелото момче- няма- не ми е симпатичен. За копейкин- според мен е измекяр и си гледа първо интереса. За слави- ???

                    Коментар


                    • Изтече скандален пети ЗАПИС на ПП-ДБ за овладяване на службите

                      Какво става в милата kleta majka balhariq- на барби хората пълни измекяри, да вземем някакви пари и да хващаме самолета към островите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                        До същият извод съм стигнал. Просто ключов момент е това да се промени. Без да има лесен начин да бъдат отзовавани от избирателите, избранниците 4 години ни се смеят и си правят каквото си искат.
                        Както вече съм писал, само "Пряка Демокрация" предлагат в платформата си да има лесен начин за отзоваване. И отзованите после доживот да не могат да заемат ръководни постове в държавата.
                        ПД разбира се, ПРЕДЛАГАТ (нещо, някак, И ЗА СЛЕД ИЗБОРИТЕ, когато може нещата да се замърлят, овъртолят, отложат и т.н.), докато СБ ПРИЛАГА. СЕГА. ПРЕДИ САМОТО ГЛАСУВАНЕ.
                        Щото начин има, И ТОЙ ЯВНО, Е РАБОТЕЩ, т.к защонимаче, 17 (да, СЕДЕМНАДЕСЕТ!) ГОДИНИ , всички медии - до една - не допускат даже да се отвори дума...
                        Last edited by Pyramid; 21.05.2024, 20:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Защо приех да се включа в парламентарната надпревара:
                          1.Партийната система в България е опорочена а, следователно, гражданите са прави да не искат повече да гласуват на "избори" без Избор. Хората не искат да избират измежду злини (уж "по-малката", т.к все ЗЛИНА е резултатът.)
                          2.Фактите доказват че, да гласуваш без възможност да си отзовеш представителя значи, да нямаш контрол. Кола да караш, със затворени очи.
                          3.ВСИЧКИ "обществени" БГ медии (телевизии, вестници, радио и т.н.) ВСЯКАК, ВЕЧЕ 17 години, КАТЕГОРИЧНО, се правят, че "такова животно няма. Съответно, хората, масово не знаят за тази възможност.
                          4.И др.и т.н.

                          Е, някой трябва да даде гласност.
                          Та, това е.

                          До същият извод съм стигнал. Просто ключов момент е това да се промени. Без да има лесен начин да бъдат отзовавани от избирателите, избранниците 4 години ни се смеят и си правят каквото си искат.
                          Както вече съм писал, само "Пряка Демокрация" предлагат в платформата си да има лесен начин за отзоваване. И отзованите после доживот да не могат да заемат ръководни постове в държавата.

                          Коментар


                          • https://afera.bg/%d1%81%d0%ba%d0%b0%...1%d0%b5%d0%bd/

                            лудото веси пак удря, барби за мошенниците става дума
                            Last edited by v_tin; 20.05.2024, 21:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Ам то това са хората в България. Настоящето и бъдещето. Българите сме измиращ народ
                              Народ, който отказва да мисли и да действа в своя защита, ТРЯБВА да изчезне. Да остави земята и нейните блага на по-достойните от себе си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                ...и после, защо българите не искат да гласуват. Щото им се подиграват. Щото Безсмислицата тържествува. Ами няма да излизат хората, ако тъй. За гъби ще идат.
                                Ам то това са хората в България. Настоящето и бъдещето. Българите сме измиращ народ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X