IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Ти да видиш. Не бих сторил с госпожа Гунчева но, лично аз, при възможност, също бих си изплатил ипотеката предсрочно. Не ми харесва да имам да давам пари на банка.
    Волгин не е ли същата история - "ЕС фалира, разпада се до месеци, скоро няма да има евроинституции... Впрочем, гласувайте за мен за евродепутат"?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Мда.....малко по малко прасето ще изяде тиквата....
      +10

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]n4184777[/ATTACH]
        Мда.....малко по малко прасето ще изяде тиквата....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
          Замислете се КОЙ нарече Възраждане ПРОДАЖНИ МИШОЦИ и откъде знае, че са такива.


          Замислете се кой осигури кворума, като не се регистрира за гласуването, при избирането на Пеевски в постоянните комисии.
          Замислете се кой гласува удобни за евроатлантиците законопроекти.
          Замислете се кой обеща да пази ПСА, но след фотката пред паметника, оставиха да го разрушат.
          Замислете се кой яхна подписката за референдума и го провали с недообмислен въпрос.
          Замислете се кой лидер купува бясно имоти и си изплати 30 годишна ипотека за три години.
          Замислете се кой нарече човекът от фондацията на Клинтън, правещ медицински опити с хора, „най-великият жив българин“.
          Замислете се кой иска да праща всеки несъгласен с него, в Белене или на разстрел.
          Замислете се кой яхва всяка популистка тема, за да се докопа до заветната субсидия.
          Замислете се кой не отчита събраният членски внос на партията в Сметна палата и защо ли никой не проверява това обстоятелство ,макар за друга партия това нямаше да е така
          .

          Е, отговорихте ли си на въпросите! Това са ПРОДАЖНИТЕ МИШОЦИ, които са поредните психопатриотични измамници. Уж бяха да напуснем ЕС, който бил затвор, а сега се натискат за Европарламента, че и там има кинти за прибиране.
          Гнус ме е от вас, продажни мишоци! Няма по-долно нещо от това да лъжеш надеждите на народа си! И да, за предателите няма да има прошка. За вас няма да има прошка!


          Елена Гунчева
          Ти да видиш. Не бих сторил с госпожа Гунчева но, лично аз, при възможност, също бих си изплатил ипотеката предсрочно. Не ми харесва да имам да давам пари на банка.

          Коментар


          • Замислете се КОЙ нарече Възраждане ПРОДАЖНИ МИШОЦИ и откъде знае, че са такива.


            Замислете се кой осигури кворума, като не се регистрира за гласуването, при избирането на Пеевски в постоянните комисии.
            Замислете се кой гласува удобни за евроатлантиците законопроекти.
            Замислете се кой обеща да пази ПСА, но след фотката пред паметника, оставиха да го разрушат.
            Замислете се кой яхна подписката за референдума и го провали с недообмислен въпрос.
            Замислете се кой лидер купува бясно имоти и си изплати 30 годишна ипотека за три години.
            Замислете се кой нарече човекът от фондацията на Клинтън, правещ медицински опити с хора, „най-великият жив българин“.
            Замислете се кой иска да праща всеки несъгласен с него, в Белене или на разстрел.
            Замислете се кой яхва всяка популистка тема, за да се докопа до заветната субсидия.
            Замислете се кой не отчита събраният членски внос на партията в Сметна палата и защо ли никой не проверява това обстоятелство ,макар за друга партия това нямаше да е така
            .

            Е, отговорихте ли си на въпросите! Това са ПРОДАЖНИТЕ МИШОЦИ, които са поредните психопатриотични измамници. Уж бяха да напуснем ЕС, който бил затвор, а сега се натискат за Европарламента, че и там има кинти за прибиране.
            Гнус ме е от вас, продажни мишоци! Няма по-долно нещо от това да лъжеш надеждите на народа си! И да, за предателите няма да има прошка. За вас няма да има прошка!


            Елена Гунчева

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	clipboard_image_1f9119095df0ac.jpg
Views:	1
Size:	80.1 КБ
ID:	4184777

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                Тоест ако правилно разбирам, издигането в листа е лост за публичност и гласност на мнението? Благодаря за отговора.
                Да. Точно така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Човек аз съм в германия, не мога да гласувам за кандидати, само за дадена партия
                  Тогава, из ери по съвест. На мен, ми допада независимият кандидат Кузман Илиев, ти сам си реши.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                    Много ясно че за Слави, то толкова ти стига акъла на теб
                    Ииииииииии какво имаш против него??? Може би да гласувам за партията на розата или българска пролет, или за бойкикев

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Гласувай за мен. 04-ти В.Т. МИР, Номер 9 в бюлетината, преференция 104. Лично и предварително (помотношенке на изборите, т.е. В ДЕЙСТВИЕ В МО ЕНТА НА САМИТЕ ИЗБОРИ, аз въведох система за собственото си отзоваване.

                      Отнася се лично до мен.

                      Без майтап.

                      https://www.bta.bg/bg/pressclub/arch...-tarnovo/20541
                      Човек аз съм в германия, не мога да гласувам за кандидати, само за дадена партия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        1.Как да ти кажа, не редих аз листите и моето място там е, каквото е.
                        2.Колко процента ще вземем, социологията само може да предполага а да решава крайният избирател.
                        3.Напълно е възможно и да НЕ бъда избран. Ала идеята е друга: Да се даде трибуна и да се чуе и започне да се обсъжда НЕПОСРЕДСТВЕНОТО предаване на гражданите на лостове за въздействие и внедряване на система за отзоваване ОЩЕ СЕГА, ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ. Логиката е че, не бива да се чака колата да се преобър е и после, да се ходи по протести. Причината е че, дори напълно справедливи, протестите са ПОСТ ФАКТУМ и, на практика, не решават нищо. Максимум, на тяхната вълна, да се издигнат кирчококорчовци и (за пореден път), да се овладее страната от Дълбоката държава. Съответно, хората се о езсърчават, спират да ходят на избори и край, бетонира се нелегитимността на управлението. Всякакви партии, партийни и медии, затискаха за хората дори информацията за този подход, а (или "И") всякакви паразити, се възползват от това.
                        Приех да се кандидатирам, за да дам личен пример. Не е особе о комфортно но, Апостолът го е рекъл:
                        Тоест ако правилно разбирам, издигането в листа е лост за публичност и гласност на мнението? Благодаря за отговора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                          Е, аз какво да го правя? Можете ли към момента да отзовете подобни персонажи? Не, нали.
                          Ха така. ТАКА СТЕ ГИ ИЗБИРАЛИ. И Е НОРМАЛНО, КАТО ТАКА СТЕ ГИ ИЗБИРАЛИ, ДА НЯМАТЕ КОНТРОЛ.
                          ЧЕСТИТО.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                            Без грам да искам да се заяждам - Защо се кандидатираш на 4-то място в листата на КП в даден МИР, на която й дават 3% и може и да не влезе, а дори и да влезе, надали и 1 депутат ще има от Велико Търново?
                            Каква е идеята?
                            1.Как да ти кажа, не редих аз листите и моето място там е, каквото е.
                            2.Колко процента ще вземем, социологията само може да предполага а да решава крайният избирател.
                            3.Напълно е възможно и да НЕ бъда избран. Ала идеята е друга: Да се даде трибуна и да се чуе и започне да се обсъжда НЕПОСРЕДСТВЕНОТО предаване на гражданите на лостове за въздействие и внедряване на система за отзоваване ОЩЕ СЕГА, ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ. Логиката е че, не бива да се чака колата да се преобър е и после, да се ходи по протести. Причината е че, дори напълно справедливи, протестите са ПОСТ ФАКТУМ и, на практика, не решават нищо. Максимум, на тяхната вълна, да се издигнат кирчококорчовци и (за пореден път), да се овладее страната от Дълбоката държава. Съответно, хората се о езсърчават, спират да ходят на избори и край, бетонира се нелегитимността на управлението. Всякакви партии, партийни и медии, затискаха за хората дори информацията за този подход, а (или "И") всякакви паразити, се възползват от това.
                            Приех да се кандидатирам, за да дам личен пример. Не е особе о комфортно но, Апостолът го е рекъл:
                            Ако спечеля, печеля за цял народ. Аконизгубя, губя само мене си.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Гласувай за мен. 04-ти В.Т. МИР, Номер 9 в бюлетината, преференция 104. Лично и предварително (помотношенке на изборите, т.е. В ДЕЙСТВИЕ В МО ЕНТА НА САМИТЕ ИЗБОРИ, аз въведох система за собственото си отзоваване.

                                Отнася се лично до мен.

                                Без майтап.

                                https://www.bta.bg/bg/pressclub/arch...-tarnovo/20541
                                Без грам да искам да се заяждам - Защо се кандидатираш на 4-то място в листата на КП в даден МИР, на която й дават 3% и може и да не влезе, а дори и да влезе, надали и 1 депутат ще има от Велико Търново?
                                Каква е идеята?

                                Коментар

                                Working...
                                X