IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


    Може и да е просто супер некадърник, но ми е трудно да повярвам, че тази заповед не са му я спуснали от посолството на САЩ.

    В смисъл нещо няма никаква логика... в действията му... може да се дължи и на някакво моментно умопомрачение... но те нали уж си подбират хората.
    Кво подбират, ве. Мустафато не я ли помниш какво чучело беше. Кирчо има поставена задача, но при него има турбо. Не му пука, играе ва банк, защото не е от тук и е за малко. Същи Фердинанд. Тъп като гъз и затова вечно предан.

    Мен са ми по-интересни форумните му фенове. Такъв доказан тъпанар да подкрепяш е вид мания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Цяла вечер тука пеем руски шлагери с украински граждани, а в това време:



      Тоя накрая ще обяви, че още отначало е бил против.

      Може и да е просто супер некадърник, но ми е трудно да повярвам, че тази заповед не са му я спуснали от посолството на САЩ.

      В смисъл нещо няма никаква логика... в действията му... може да се дължи и на някакво моментно умопомрачение... но те нали уж си подбират хората.



      Сега ще обясня и какво всъщност си мисля. Още от началото когато дойдоха ПП, аз имах предположение, че са тук за да вършат някаква работа за Американците (щото те Американците така си "работят"). Народа чакаше промяна, борба срещу корупцията "Боко в затвора" и тн. но те не са тук за това, аз това го знаех и им го обяснявах, че тия от ПП не са тук да се "борят с корупцията" и тн.

      Сега излиза, че са тук единствено за да влошават отношенията ни с Русия и то в този критичен момент... и трябваше да са точно те... защото "момчето от Харвард" и не му пука за БГ... тука каквото и да стане той си хваща самолетчето и си заминава. Затова не оставиха Боко да я върши тая работа... трябваше им някой дето ще дойде, ще си свърши работата и ще си замине. То затова такива "парашутисти" не трябва да се избират.

      Някой може ли да ми каже ПП освен да натворят куп глупости срещу Русия, които икономически ще ни стъжнят живота.... какво положително направиха за икономиката?!


      Между другото Боко го крепиха от запада, не е като да са били против него... крепиха мутренския му "режим" цели 12 години. А сега очакват от нас с тази разнебитена икономика да се хвърлим на "първа линия" срещу Русия.
      Ние сме просто някаква изтривалка за тях и явно винаги сме били, една територия за разполагане на бази и войска. Все едно сме някакви индианци и туземци... така се отнасят с нас... а ние си мислим, че сме Европейци.

      Като си помисля, че някога съм бил за НАТО и ЕС ми се повръща.
      Last edited by Xman1; 30.06.2022, 00:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Цяла вечер тука пеем руски шлагери с украински граждани, а в това време:



        Тоя накрая ще обяви, че още отначало е бил против.
        Може да е понял че карибската криза е Space Exploration Technologies Corporation, по-известна като Спейс Екс, е щатска авиокосмическа корпорация, базирана в Хоторн,

        Коментар


        • Шефът на ДАНС: Премиерът Петков ми разпореди устно да изготвя списък на руски дипломати за изгонване

          https://glasove.com/novini/shefat-na...i-za-izgonvane

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Пич, докато вярваш на приказки за корупция, съдебна реформа, мягистрали и прочие... а не забелязваш чуждите войници в България, ще има да се лъжеш още много пъти.


            А забелязвам ги... не си мисли, че не ги забелязвам, то и затова моята "любов" към НАТО и ЕС в последно време "расте" но с обратен знак.

            Повече от 30 години съм живял в лъжа... а то май ще се окаже, че още от самото начало на "прехода" сме били замисляни като пушечно месо срещу Русия....

            А сега искат и да докажат моите съмнения и ги доказват. Кога ще ни кажат, че е необходимо като едни верни съюзници да изпратим доброволци в Украйна да се бият за благото на НАТО и САЩ ?!


            Кога ще обявят, че всеки който не иска да стане пушечно месо е ПРЕДАТЕЛ ???
            Last edited by Xman1; 30.06.2022, 00:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


              На крачка сте от това да обявите, че всеки който не е активно срещу Русия е предател (ако вече не сте го направили). Кога ще обявите, че всеки който не иска да грабне автомат и да воюва срещу Русия е предател?!


              До къде стигнахме... нямам думи. "Евроатлнатизма" ни води в ускорен темп към директен сблъсък с Русия. Следващата "национална катастрофа" придобива все по-ясни очертания.





              Е как от къде... от Американското посолство. Той съвсем очевидно от там си получава нарежданията. Само дето аз не съм гласувал да сме колония... мислех си, че сме демокрация, явно съм се излъгал.


              П.С. Един път с теб да сме на една позиция...
              Пич, докато вярваш на приказки за корупция, съдебна реформа, мягистрали и прочие... а не забелязваш чуждите войници в България, ще има да се лъжеш още много пъти.

              Коментар


              • https://musicnewsfirst.com/roskosmos...ision-centers/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ПОКАЗАХА СЕ[/URL] И СЕ ИЗДАДОХА ВСИЧКИ РУСКИ СЛУГИ И МУТРОКОМУНИСТИЧЕСКИ ТРОЛОВЕ.. ПУТИН НЯМА ДА ВИ СПАСИ ПРЕДАТЕЛИ..

                  На крачка сте от това да обявите, че всеки който не е активно срещу Русия е предател (ако вече не сте го направили). Кога ще обявите, че всеки който не иска да грабне автомат и да воюва срещу Русия е предател?!


                  До къде стигнахме... нямам думи. "Евроатлнатизма" ни води в ускорен темп към директен сблъсък с Русия. Следващата "национална катастрофа" придобива все по-ясни очертания.



                  Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                  ПИТАМЕ ПРО100ТО КИРО ОТКЪДЕ, АДЖЕБА, ГИ ВЗЕ 70 РУСКИ ДИПЛОМАТИ, СЛЕД КАТО ОБЩО В БЪЛГАРИЯ СА 40!!!

                  Е как от къде... от Американското посолство. Той съвсем очевидно от там си получава нарежданията. Само дето аз не съм гласувал да сме колония... мислех си, че сме демокрация, явно съм се излъгал.

                  Единственото което може да спаси Евроатлантизма в душата ми е... да обявят Кирчо, за Руски агент. Иначе нещо взе да ми се повръща от НАТО и ЕС. Такава директна намеса в България на е имало от времето на Сталин.


                  П.С. Един път с теб да сме на една позиция...
                  Last edited by Xman1; 29.06.2022, 23:55.

                  Коментар


                  • ПИТАМЕ КИРО ОТКЪДЕ, АДЖЕБА, ГИ ВЗЕ 70 РУСКИ ДИПЛОМАТИ, СЛЕД КАТО ОБЩО В БЪЛГАРИЯ СА 40!!!
                    Click image for larger version

Name:	RUSKO3.jpg
Views:	2
Size:	68.6 КБ
ID:	3940886


                    Киро, който незабавно трябва да въдворен в лудница, или в ареста, изгонил 70 руски дипломата, рече самият той.

                    Нищо, че е в оставка, нищо, че и външният ни министър хабер няма, нищо, че изобщо никой няма хабер, освен Киро.

                    Ето и и отговор на външния министър относно броя на руските дипломати в България и то даден на десносектанта Иво Мирчев.

                    Откъде ги взе 70 на брой руски дипломати Киро, след като са … общо 40!

                    Докато Киро гони руски дипломати, менторът и бащицата му, който ни го набута – Радев маха гащи на сбирка на НАТО, където клеймят Русия.

                    Тия зорлем ще ни вкарат във война, ама може и да е за добро...
                    Click image for larger version

Name:	RUSKO3.jpg
Views:	2
Size:	68.6 КБ
ID:	3940977
                    Last edited by RUBLA; 30.06.2022, 10:23. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Цяла вечер тука пеем руски шлагери с украински граждани, а в това време:

                      „Това не е мое решение“, обяви премиерът
                      Тоя накрая ще обяви, че още отначало е бил против.

                      Коментар


                      • Чичко Паричко
                        https://www.youtube.com/watch?v=PYzTLzzc2WM

                        Коментар


                        • Отиващият си български министър-председател Кирил Петков обяви във вторник експулсирането на 70 руски дипломати - много от които шпиони, използващи дипломатическо прикритие за намеса във вътрешните работи на балканската държава..



                          bgnes.bg
                          Politico: Изгонването на руски дипломати е безпрецедентна решителна стъпка срещу Кремъл

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Имам чувството че Кирцата си подритва трудовата книжка или вече си е взел билет за Канада и гледа да направи колкото се може поразии преди да го изгонят.

                            На другарката от левия ъгъл много и се управлява и много и личи, че много и се управлява. Обаче след историята с руските дипломати няма да се учудя ако и БСП каже - ще подкрепим правителство ама без Кирчо.

                            От друга страна електората на ПП не е чак толкова русофобски настроен и едва ли ще му повлия. Обаче па електората на ДБ е крайно русофобски настроен и ще аплодира такова решение - съответно може да реши да гласува за Кирцата и ДБ да остане извън парламента или да се обединят в някаква странна схема.

                            И аз веднъж да позная и разбира се ще се похваля че ставам за политически анализатор и да ме канят в студията

                            Горното го писах сутринта, а следобед то взе че стана факт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              В момента Мунчо ни е най-малкия проблем. Проблем е Кирчо и не се знае какви ше ги надроби докато го разкарат. Явно имаше сериозна реакция от всички страни , включително от прокуратурата и на Кирчо май му обясниха , че чадъра има някои лимити и се почна с опитите да се скрие зад други . Очевидния факт е, че некъф малоумен олигофрен държи България за заложник.

                              Още ми е загадка как Мунчо стана президент на 2 пъти, но не той създава скандали последните няколко месеца.
                              Скажите пожалуйста что творитса Под игото?

                              Коментар


                              • Русия ще отмъсти за изгонването на "дипломатите" си - Мутрофанова вече ще плаща само в рубли на кремълските СЛУГИ-МУТРОКОМУНИСТИ...




                                bnr.bg
                                Родното контраразузнаване вече не е на служба в Кремъл
                                Отзоваването на 7
                                Last edited by Kiro; 29.06.2022, 22:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X