IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Протестът срещу Калин Стоянов:
    Ако той остане,
    Борисов и Пеевски ще купят изборите

    ... а вие си сърбайте пак
    старата попара ...

    Коментар


    • Това са кумирите на барби

      Коментар


      • Grigor Zdravkov

        1 ч. ·
        EТО ГИ КОНТРАБАНДНИТЕ ЦИГАРИ НА ОПГ „ПАСКАЛ, БАНКОВА, ДИМИТРОВИ, ЖИВКО КОЦЕВ“, ЗАЛОВЕНИ ОТ ДАНС И КПКОНПИ! /СНИМКИ/
        Това са снимки от проведената акция на ДАНС и КПКОНПИ от 3 април т.г. през нощта, когато заковават контрабандни цигари от контрабандния канал на Паскал, от който са лапали шефката на Агенция Митници Петя Банкова, главният секретар на МВР Живко Коцев, и аватарите на Паскал – Марин и Стефан Димитрови, а покрай тях куп народ по Схемата.
        На вниманието на всички медии, които ОТКРАДНАХА СНИМКИТЕ ОТ САЙТА АФЕРА С БОЙКО РАШКОВ, ЖИВКО КОЦЕВ И КОНТРАБАНДИСТИТЕ, крадете на воля, без да се позовавате на АФЕРА, единствено това можете!
        https://afera.bg/eто-ги-контрабандните-цигари-на-опг-п/


        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Ексклузивно: Асен Василев, министър на финансите
          Ако му вярваш дори на 50% значи си пълен глупак, не може да има запис, че нещо е съгласувано и същия този човек сега да казва- ама моля ви се, не е вярно. Изгледах интервюто, изчетох и изслушах разни други работи и извода е- всички са маскари

          Коментар


          • Ексклузивно: Асен Василев, министър на финансите

            Коментар


            • Свидетели преследват избягал от катастрофа шофъор.

              https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17575596

              Поредната дрогирана маймуна от Пълен Провал.

              Пиян и дрогиран а бил член на комисията по пътна безопасност !!!

              И още по-големия парадокс.Бил е с отнета книжка за 8 месеца заради алкохол !!!

              И някои маймун назначава този в маймун комисията по пътна безопасност !!! с отнета книжка за алкохол !!!!!!!!

              Каква е тая малоумна държава,какви са тея маймунски истории ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                ТАзи е пълна изпращялка, не те знам откъде си, но мисля че никой не я бръсне за слива. На времето имаше една фирма мисля че се казваше монопола, някакъв мафиот, беше в затвора и след това искаше да влиза в политиката. Та лудото веси пишеше много срещу тази фирма, след това стана нещо и публикациите спряха. Може би за 2-3 месеца. След това нямаше публикации, но имаше реклама на тази фирма на сайта на весито. Същата работа беше и с автотранспорта- писа, писа, след това влезе в надзорния съвет и край

                Я чакай малко, ако влезеш на аферата има поне 2 публикации срещу някакъв сали- бил шеф на дпс
                От Плевен съм генерално.

                Виждам аз, че "пощенската кутия на Черепа" рязко спря да пише за Тикви и Шиши-та от около година насам, горе-долу откогато и Бареков спря. Нещата и с твоята информация се доизясняват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Бях й фен по време на Ковида. После почна да ходи с шефа на ДПС-Варна на шопинг в Истанбул и нещо спря да ми е "почтена и неудобна журналистка"
                  ТАзи е пълна изпращялка, не те знам откъде си, но мисля че никой не я бръсне за слива. На времето имаше една фирма мисля че се казваше монопола, някакъв мафиот, беше в затвора и след това искаше да влиза в политиката. Та лудото веси пишеше много срещу тази фирма, след това стана нещо и публикациите спряха. Може би за 2-3 месеца. След това нямаше публикации, но имаше реклама на тази фирма на сайта на весито. Същата работа беше и с автотранспорта- писа, писа, след това влезе в надзорния съвет и край

                  Я чакай малко, ако влезеш на аферата има поне 2 публикации срещу някакъв сали- бил шеф на дпс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    А бе лудото веси гърми със статии за митниците
                    ШЕФКАТА НА АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ ВЛИЗА В СХЕМАТА ЧРЕЗ ТАТКО ПЕТКО И ГАРД НА АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ. БАНКОВА С ПЕТ АПАРТАМЕНТА, ДВА ГАРАЖА И КЪЩА В ПРАВЕЦ, КЪДЕТО КЪЩА ИМА ТАТКО ПЕТКО. АКЦИЯТА НА ДАНС & КПКОНПИ С ЖЕЛЕЗНИ КУПИЩА ДОКАЗАТЕЛСТВА, В КАПАНА СА ЩРАКНАЛИ И БОЙКО РАШКОВ, И ЖИВКО КОЦЕВ
                    Бях й фен по време на Ковида. После почна да ходи с шефа на ДПС-Варна на шопинг в Истанбул и нещо спря да ми е "почтена и неудобна журналистка"

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/reel/3085797458217793 - ако мога с едно изречение да обобщя.............

                      Коментар


                      • А бе лудото веси гърми със статии за митниците
                        ШЕФКАТА НА АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ ВЛИЗА В СХЕМАТА ЧРЕЗ ТАТКО ПЕТКО И ГАРД НА АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ. БАНКОВА С ПЕТ АПАРТАМЕНТА, ДВА ГАРАЖА И КЪЩА В ПРАВЕЦ, КЪДЕТО КЪЩА ИМА ТАТКО ПЕТКО. АКЦИЯТА НА ДАНС & КПКОНПИ С ЖЕЛЕЗНИ КУПИЩА ДОКАЗАТЕЛСТВА, В КАПАНА СА ЩРАКНАЛИ И БОЙКО РАШКОВ, И ЖИВКО КОЦЕВ

                        Коментар


                        • Това не знам дали е за тук или за бисерите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                            https://www.statista.com/statistics/...-eu-countries/

                            Съседна Сърбия е с по-висока инфлация от Хърватия. Да не се окаже, че еврото даже пази от инфлация...
                            Определено пази от инфлация и най-вече от хиперинфлация /с тези нашите политици, като нищо ще педне борда и тогава всички ще ревем, че не сме влезли в еврозоната./

                            Коментар


                            • https://www.statista.com/statistics/...-eu-countries/

                              Съседна Сърбия е с по-висока инфлация от Хърватия. Да не се окаже, че еврото даже пази от инфлация...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                                Хърватия е с най-високата инфлация за март 2024 от страните в еврозоната - 4,9%.
                                Хайде сега пак измислени експерти като Пърцуцумян и други като него, да излязат да ни разкажат колко е хубаво в ЕЗ и ЕС ........
                                С тея статистики е точно като търсенето на теле под вола, най-много да го набараш за макарите.

                                Причините са стотици и повечето са специфични за местно ниво, други за ЕЗ, други за ЕС и пр. Щото една Румъния има близо 8%. Верно ние сме по-малко от Хърватска, но па имаше периоди дето бяхме и повече от тях. Да не говорим за Унгария каква инфлация имаше преди, но сега спаднала сериозно.

                                Та от такива данни трудно могат да се направят някакви изводи, стават само за пропаганда който как си ги тълкува.

                                Коментар

                                Working...
                                X