IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако всички държат на предизборните си приказки и поведение, то чисто математически не може да се състави мнозинство. Но както знаем, властта много често променя хората. Ще видим кой е най-лаком за власт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Point of view Разгледай мнение
      Ако може да се вярва на Блиц - Бойко слиза под 25%. БСП +Слави+Дпс+мая дали е възможна коалиция? Учудва ме, че никой не коментира толкова важна тема за пазара?
      Вотът от чужбина май ще се окаже решаващ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
        май трябва нова тема, но е ясно, че в новото правителство ще бъде Слави (ако не ни изненада и направи коалиция с ББ) .. предварителни резулта показват , че ББ няма как да направи правителство?

        4 агенции правят екзит полове. Резултатите варират едните дават 28% на ГЕРБ, другите 24-25 с БСП и Слави по 16-15. След 2-3 часа като почнат с паралелните преброявания ще я ясно.

        А това е разпределението на депутатите на база проучванията преди изборите. Предполагам ще че горе долу подобно. Евентуално ГЕРБ и БСП да намалеят още за сметка на Слави.

        Обединение трябва да има или около ГЕРБ или около БСП. Малките заедно, (въпреки че Слави не го дават за малък) трудно ще минат 120 гласа, па и ще зависят от ДПС.

        Други вариант е малките да се разберат с негласната подкрепа на някой голям. И трети вариант е избори до дупка. Само че не мисля че резултатите ще са по-различни. Освен ГЕРБ да спечели още някой малък да изпадне и коалициите да станат по-лесни.



        Коментар


        • Ако може да се вярва на Блиц - Бойко слиза под 25%. БСП +Слави+Дпс+мая дали е възможна коалиция? Учудва ме, че никой не коментира толкова важна тема за пазара?

          Коментар


          • май трябва нова тема, но е ясно, че в новото правителство ще бъде Слави (ако не ни изненада и направи коалиция с ББ) .. предварителни резулта показват , че ББ няма как да направи правителство?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

              Ама и ти герберско тролче излезе, малей, къде ще се криеш като друг направи правителство ?
              Ако имаш да казваш нещо смислено, казвай. А не с такива малоумни заклинания. Не съм гласувал за ГЕРБ нито веднъж, няма да го направя и днес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                Да, такъв е Борисов. Но си задай въпроса защо ГЕРБ и днес ще бъде първа политическа сила? Отговорът е съвсем елементарен. Т.нар. опозиционни лидери са крайно неубедителни. Такъв, за съжаление, е и Христо Иванов. Ако лидер на дясното беше не Христо Иванов, а политик от ранга на Алексей Навални, Борисов щеше да претърпи много сериозна загуба днес. Само, че единия е готов да постави живота си на карта и да влезе в затвора / Навални /, а другия / Иванов /, като адвокат не плащаше осигуровките си. Личността на водача е от съществено значение. И именно поради тази причина автентичното дясно спешно трябва да потърси нов лидер. Същото с още по-голяма сила е необходимо да се случи в левицата.
                Ама и ти герберско тролче излезе, малей, къде ще се криеш като друг направи правителство ? Матейчо, да не пишеш от друг профил ?
                От толкоз бепрепяствено лапане не си схванал, че ББ рине дъното във всяка сфера, с две думи и немска овчарка да вържеш, по-добре ще управлява държавата.
                Сега, хората ще изберат по нещо от останалите партии, че дъното вече им омръзна, едва ли отново ще се слиза на Банкянското дъно, така че, поне със една степен ще са спечелили.
                Мъж и жена да си избира, избира по-малкото зло, абсурд е да избере перфектната жена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Бих си упражнил гласа, ако имаше електронно гласуване с цифров подпис например. Но понеже няма, не съм съгласен да ходя да си търся вируса хей така за сините очи на разните му там мафиоти (пардон властимащи и властдрапащи), за които въобще не ми пука. Освен всичко друго знам, че и на тях не им пука за мене, така че чувствата ни са взаимни.
                  Едно разумно решение. Да не е следствие от една несъстояла се "каска-глобус"?
                  ...Ама иначе, Матейко "могъщ".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Вдигни си погледа, погледни по-далече и виж какво правят хората и за къде са се запътили...
                    Това, че си ремонтирал едно пътче и оправил едно мостле, а си откраднал за 3, не те прави държавник....
                    Прави те пръв крадец и основен рушветчия...
                    Да, такъв е Борисов. Но си задай въпроса защо ГЕРБ и днес ще бъде първа политическа сила? Отговорът е съвсем елементарен. Т.нар. опозиционни лидери са крайно неубедителни. Такъв, за съжаление, е и Христо Иванов. Ако лидер на дясното беше не Христо Иванов, а политик от ранга на Алексей Навални, Борисов щеше да претърпи много сериозна загуба днес. Само, че единия е готов да постави живота си на карта и да влезе в затвора / Навални /, а другия / Иванов /, като адвокат не плащаше осигуровките си. Личността на водача е от съществено значение. И именно поради тази причина автентичното дясно спешно трябва да потърси нов лидер. Същото с още по-голяма сила е необходимо да се случи в левицата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Вдигни си погледа, погледни по-далече и виж какво правят хората и за къде са се запътили...
                      Това, че си ремонтирал едно пътче и оправил едно мостле, а си откраднал за 3, не те прави държавник....
                      Прави те пръв крадец и основен рушветчия...
                      Пак ти казвам да внимаваш като пишеш и да се опиташ да се поставиш в положението на хора които живеят извън София...Аз не съм казал че Бойко е държавник щото не е....Да пееш шти скъсам гъза те прави държавник.Да развилиш три семейства и да се чукаш с хора от които имаш интерес те прави държавник.Да изгониш всички инакомислещи от партията си и да откраднеш Техноимпекс те прави държавник.Е след изборите ще го разберете...както аз го разбрах преди 22г....Къпат ви в сладка вода и ви лъжат ма то си ваша воля.Ще си говорим другата седмица

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Аз затова казах, че ще има изненади. Едно е да си "телефонен избирател", съвсем друго - да направиш усилие и да си упражниш гласа. Та не бива да се вярва на социологическите прогнози. Картинката ще е доста по-различна.
                        Бих си упражнил гласа, ако имаше електронно гласуване с цифров подпис например. Но понеже няма, не съм съгласен да ходя да си търся вируса хей така за сините очи на разните му там мафиоти (пардон властимащи и властдрапащи), за които въобще не ми пука. Освен всичко друго знам, че и на тях не им пука за мене, така че чувствата ни са взаимни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Последно аз и жена ми решихме да не гласуваме. Така ви давам шанс на вас да си изберете комунисти, фашисти, мафиоти, мутри или каквото там друго си пожелаете.
                          Аз затова казах, че ще има изненади. Едно е да си "телефонен избирател", съвсем друго - да направиш усилие и да си упражниш гласа. Та не бива да се вярва на социологическите прогнози. Картинката ще е доста по-различна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Аз вервам в мъдростта на българския избирател, който рядко пропуска възможност да направи страната трудна или невъзможна за управление.

                            -- ФБ мъдрост от днес
                            Главно поопушените братчеди ще го направят това. Тях много ги кефи тикволандия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Тъкмо се връщам от секцията. Учудих се че баш по време за маса трябваше да чакам повече на опашка отколко предни избори, ма няма лошо. Хубавото е че бяха болшинството млади хора. Бабетата сигурно са се отчели предиобед.
                              Машинното гласуване си бе нормално.
                              Последно аз и жена ми решихме да не гласуваме. Така ви давам шанс на вас да си изберете комунисти, фашисти, мафиоти, мутри или каквото там друго си пожелаете.

                              Коментар


                              • Тъкмо се връщам от секцията. Учудих се че баш по време за маса трябваше да чакам повече на опашка отколко предни избори, ма няма лошо. Хубавото е че бяха болшинството млади хора. Бабетата сигурно са се отчели предиобед.
                                Машинното гласуване си бе нормално.
                                И фемилито гласува така.

                                Коментар

                                Working...
                                X