IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз вервам в мъдростта на българския избирател, който рядко пропуска възможност да направи страната трудна или невъзможна за управление.

    -- ФБ мъдрост от днес

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Вдигни си погледа, погледни по-далече и виж какво правят хората и за къде са се запътили...
      Това, че си ремонтирал едно пътче и оправил едно мостле, а си откраднал за 3, не те прави държавник....
      Прави те пръв крадец и основен рушветчия...
      У Библията са писали "По плодовете им ще ги познаете"

      Отделно в какъвто и да е избор (не само политически, а житейски) винаги има риска да настъпиш мотиката (да направиш грешния избор). Докато пътя и мостлето си седят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


        Това мисля, че е доста по-валиден довод от това да избираш политици обещаващи светло бъдеще
        Вдигни си погледа, погледни по-далече и виж какво правят хората и за къде са се запътили...
        Това, че си ремонтирал едно пътче и оправил едно мостле, а си откраднал за 3, не те прави държавник....
        Прави те пръв крадец и основен рушветчия...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Приемам го като шега....
          То беше ясно твоето писане от месеци ...Този такъв, онази такава, сестрата курва, майката крадла, бащата убиец....
          Ден преди изборите се изходи на пътеката..."Всички са маскари, аз си избирам тиквата, дето ремонтирал пътя между Малко и Големо Пъпешово.."
          Аз няма да гласувам щото не искам да гласувам с омраза за най малкото зло.Ще гласувам когато се появят партия и хора които харесвам.Разбирам бъзика ти за пътищата ама в Плевенско 90% не са пипани от времето на Бай Тощо.В София ви поразглезиха всичките пари са за вас и затова не разбирате хората които се радват на най елементарните неща...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Ден преди изборите се изходи на пътеката..."Всички са маскари, аз си избирам тиквата, дето ремонтирал пътя между Малко и Големо Пъпешово.."

            Това мисля, че е доста по-валиден довод от това да избираш политици обещаващи светло бъдеще

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
              Политиците да се избират не за мандат, до живот, но носещи не групова, а лична отговорност.
              А не може ли да се наследяват и ще стане баш кат монархията.

              Ние поне си имаме хубав Цар с наследници - да го слагаме на чело и да не се занимаваме с национални избори. Виж местните може да ги оставим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Гледам повечето сте срещу Бойко явно това е във ваш интерес.Така навремето изгонихме Жан Виденов и сложихме най големия измамник крадец и българоубиец.Той твърдеше че няма да ни предаде и няма да ни излъже.После заедно с крадливата си уродлива шайка ни окраде.Изгони един милион и изби още един милион.Сега ще гоните Бойко.Аз няма да участвам в тая работа щото още ме е яд че участвах в онази преди 22г...Алтернативата са Славчо също мутра Курнела крадливата измамниците Наско жабата и Ицо шамандурата кака Мая дето лети от цвят на цвят като волна пеперуда където има келепир.Колко семейства разби....но ще оправя България ха ха ха .Довечера всичко ще е ясно.То е ясно че Бойко печели.
                Приемам го като шега....
                То беше ясно твоето писане от месеци ...Този такъв, онази такава, сестрата курва, майката крадла, бащата убиец....
                Ден преди изборите се изходи на пътеката..."Всички са маскари, аз си избирам тиквата, дето ремонтирал пътя между Малко и Големо Пъпешово.."

                Коментар


                • Гласувайте! Това е девиза и желанието на политиците от статуквото. Гласуването показва желанието на хората да избират измежду партии и случайни личности.
                  Защо аз никога, никъде и по никакъв повод не съм гласувал?
                  Защото съм на мнение, че хората занимаващи се с политика, дипломация и държавно управление, трябва да са учили за това. Да имат нужната квалификация, знания, държане и способности да упражняват тази професия. (професия като всички други) Държавата е по-голям вариант на фирма. Представете си как в една фирма, директора, чистачката, ИТ-то, администрацията и финансоите се избират не по квалификация, а чрез избори... Затова гласувайки утре за министри ще изберат калинки дето бъкел понятие си нямат от министерствата и ресорите които ще им поверят, но иначе имат дар слово. Успех на всички гласуващи. Аз отказвам да съм овца подкарана към изборната урна. Изборите носят пари за партиите, изборите струват и доста пари. Пари от джоба на данъкоплатците. За кандидатстване за професията политик се изисква не мнението на всички, а мнението на експерти. Политиците да се избират не за мандат, до живот, но носещи не групова, а лична отговорност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Доста голяма опашка се чака..мутри вън..Да видим ръст на БФБ без мутрите..
                    Блажени вярващите...Утре като се окажете излъгани като предишният път пк ще ревете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ще си послужа с неговите думи.Хора които едвам са прескочили бариерата да не говорят от името на народа.За съжаление той е най малкото зло.След изборите ще е цирка.А Наско жабата и Ицо шамандурата са най отвратителните
                      Абе вие се познавате там.

                      Коментар


                      • Доста голяма опашка се чака..мутри вън..Да видим ръст на БФБ без мутрите..
                        Last edited by Kiro; 04.04.2021, 13:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Заслужавате си го Дерзайте все така, товарищи
                          И на някое тепе му направете и на него паметник
                          Ще си послужа с неговите думи.Хора които едвам са прескочили бариерата да не говорят от името на народа.За съжаление той е най малкото зло.След изборите ще е цирка.А Наско жабата и Ицо шамандурата са най отвратителните

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Заслужавате си го Дерзайте все така, товарищи
                            И на някое тепе му направете и на него паметник
                            Теб нали те няма? Поне за това, мерси.

                            Коментар


                            • За първи път от 20 години виждам опашки за гласуване. В съседната секция дори ги спираха в началото на коридора и се натрупаха към трийсетина души. Лошото време праща хората по урните, колкото да се разходят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                То е ясно че Бойко печели.
                                Заслужавате си го Дерзайте все така, товарищи
                                И на някое тепе му направете и на него паметник

                                Коментар

                                Working...
                                X