IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голямата изненада е не ГЕРБ - те отново са първи, а Слави Трифонов, който е повече от БСП и ДПС е на втора позиция.

    БСП получи шамар и ДПС получи шамар.

    Коментар


    • Кире след 10 минути се приготви да чуеш резултатите.Преди това си сложи памперс....курнела и ти згубихте.Мъка няма власт нама постове няма пари....Ха ха ха още четири години мизерия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ха ха ха смешен комунист дето му се иска да съм гербераст и боклуците да спечелят изборите.Ха ха ха страхлив комунист
        Ми така е, като се занимаваш с агенти-доносници на ДС всякакъв ще те изкарат.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          national power АЗ не знаех, че си се продал на мутрокомунистите и работиш за тях..ПРИЕХА ЛИ ТЕ И В ГЕРБ..За панеляка и връщането ти там е лошо, но ти пак ще завъртиш дирник на на новите ще се подложиш..МЕН НЕ МЕ МИСЛИ, АЗ ОТ 30Г. НЕ СЪМ РАБОТИЛ ДЪРЖАВНА РАБОТА И НЯМА ДА РАБОТЯ..гледай да се спасиш и не се излагай да лъжеш..Кажи мутренски служител съм и съм зависим.. Знаем, че лъжеш и си гласувал за ГЕРБ заради работа си и защото си си комундел..



          ПРИЗНАЙ СИ БЕ ГЕРБЕРАСТ..
          Ха ха ха смешен комунист дето му се иска да съм гербераст и боклуците да спечелят изборите.Ха ха ха страхлив комунист

          Коментар


          • national power АЗ не знаех, че си се продал на мутрокомунистите и работиш за тях..ПРИЕХА ЛИ ТЕ И В ГЕРБ..За панеляка и връщането ти там е лошо, но ти пак ще завъртиш дирник на на новите ще се подложиш..МЕН НЕ МЕ МИСЛИ, АЗ ОТ 30Г. НЕ СЪМ РАБОТИЛ ДЪРЖАВНА РАБОТА И НЯМА ДА РАБОТЯ..гледай да се спасиш и не се излагай да лъжеш..Кажи мутренски служител съм и съм зависим.. Знаем, че лъжеш и си гласувал за ГЕРБ заради работа си и защото си си комундел..



            ПРИЗНАЙ СИ БЕ ГЕРБЕРАСТ..
            Last edited by Kiro; 04.04.2021, 19:46.

            Коментар


            • Ето как се прави коалиция по частни интереси и какво следва:
              https://www.youtube.com/watch?v=kZ58GSJqCOA

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                national power то и аз съм сигурен , че си стар комунист и креатура на БКП И и за това те тегли към мутрикомунистите..ПРИЗНАЙ, ЧЕ ГЛАСУВА ЗА ГЕРБ..МНОГО ТИ ЛИЧИ..
                Ха ха ха тебе те е срам....За кого гласува признай си да ти олекне....Не всички са страхливи мижитурки.Аз винаги съм бил против властта и никога не ме е било страх.Пак казвам щото ти е дебела комунистическаъа кратуна аз не съм гласувал ама ти гласува за най големите боклуци взривили Света Неделя заграбили земята и имотите на цял един народ.Всичката утайка гласува за тия боклуци ха ха ха....Признай си бе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                  При успешна коалиция на БСП, да няма изритване от топлата служба и бегом към селото, че видиш ли новите господари имат техни гладни хора, а и на тях стаж няма да им плащат, с тебе се набутват само.
                  И визити на панеляка край кино Арена - само за празници ?
                  Виж, ние се научихме да просперираме и без подпиране, ЕС проекти, търгове и без държавна хранилка, ама тебе не те виждам да се справяш, не че на село е толкоз зле.
                  Ха ха ха Много си далече от реалността.като всеки комунист освен да се излагаш друго не можеш....Аз не работя директор.Иначе власт ще видите ама на куково лято.То и чалгаря ви преби и ви увиснаха мандибулите пусни си партийната телевизия да си видиш смъртниците.Ха ха ха 40 депутата ви стигат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                    При успешна коалиция на БСП, да няма изритване от топлата служба и бегом към селото, че видиш ли новите господари имат техни гладни хора, а и на тях стаж няма да им плащат, с тебе се набутват само.
                    И визити на панеляка край кино Арена - само за празници ?
                    Виж, ние се научихме да просперираме и без подпиране, ЕС проекти, търгове и без държавна хранилка, ама тебе не те виждам да се справяш, не че на село е толкоз зле.
                    +5

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Хаа ха ха май взе да ви идва акъла....Ще управлява Има такава коалиция.Хи хи хи.Са си пуснах комунистическата телевизия увиснали са им мандибулите направо се молят на народа да гласува ха ха ха боклуци.А чалгарската телевизия са радостни и се перчат,Сеира започва.освен здравна идат икономическа и политическа криза.Бог да пази България
                      При успешна коалиция на БСП, да няма изритване от топлата служба и бегом към селото, че видиш ли новите господари имат техни гладни хора, а и на тях стаж няма да им плащат, с тебе се набутват само.
                      И визити на панеляка край кино Арена - само за празници ?
                      Виж, ние се научихме да просперираме и без подпиране, ЕС проекти, търгове и без държавна хранилка, ама тебе не те виждам да се справяш, не че на село е толкоз зле.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Кире, "Около 4%" не са 14 депутатски места. Много зависи колко около...
                        Немой са гъбарка. (+/-)

                        Коментар


                        • national power то и аз съм сигурен , че си стар комунист и креатура на БКП И и за това те тегли към мутрикомунистите..ПРИЗНАЙ, ЧЕ ГЛАСУВА ЗА ГЕРБ..МНОГО ТИ ЛИЧИ..

                          Коментар


                          • Кире, "Около 4%" не са 14 депутатски места. Много зависи колко около...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не може нищо да отговориш и замажеш резила си..Язък, че те смятахме за сериозен човек..Купуваш си фабрика на 9 септември..Ти си знаеш.. Не е хубаво , че не си гласувал щом защитаваш мутрите- поне го направи до края..Аз гласувам Да България..Крадците в затвора..
                              Ха ха ха тия за които гласуваш са още по големи крадци и много скоро ще го разбереш.Аз имам подозрения че си дърт комунист и имаш келепир от тая работа ама котка ти мина път...Дори те е срам да кажеш за кого гласува.Айде като си ербап кажи за кого гласува

                              Коментар





                              • Елекронен вестник


                                Според обобщени данни от прогнозните резултати на различни агенции към 17 часа:
                                ГЕРБ ще има около 25%
                                БСП около 19%
                                Има такъв народ около 15%
                                ДПС около 11%
                                Демократична България около 8%
                                Изправи се мутри вън около 4%
                                ВМРО около 4%
                                Така в бъдещия парламент:
                                ГЕРБ – около 65 депутати
                                БСП – около 50 депутати
                                Има такъв народ - около 40 депутати
                                ДПС – около 30 депутати
                                Демократична България – около 28 депутати
                                Изправи се мутри вън – 14 депутати
                                ВМРО – около 14 депутати
                                По-точни прогнози - след края на изборния ден.



                                Last edited by Kiro; 04.04.2021, 19:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X