IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    Чудя се има ли смисъл да ти се отговаря на глупостите, които пишеш ! Почивай в мир и в самозаблуда !
    Ние глупавите сме така ...

    То и милион и триста хиляди Българи са глупави, че избират ГЕРБ вече 3 мандата подред, и сега си точат зъбите за четвърти. Виж циркаджиите по площадите са умни, и пращят от мозък толкова много, че чак им прелива и пада на жълтите павета. Затова има толкова много боклук след всяка една тяхна изява.

    Та да живеят умните комунета, които нещо все я гледат власта през крив макарон, и затова мечтаят да я докопат с революция и с проливане на кръв. Пожелавам им успех, че нещо кокала все им се изплъзва и дълги години само им текат лигите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Съгласен съм с тебе. Краят на целия този цирк се вижда, и той е през Март следващата година. Тогава суверена (народът) ще си каже тежката дума, и каквото каже, това ще стане. Пожелавам ви успешни изборни резултати, и ако честно си спечелите власта, тя е ваша за следващите 4 години. Ако не - ами стягайте се в кръста да тролите още 4 години.

      Аз нямам проблеми кой ще управлява, важното е да си спечели власта по честен и почтен начин, а не с помощта на 100 човека от криминалния контингент. Предполагам го осъзнавате това.

      Най-големите грешки на тримата глупаци и сие бяха следните:

      1. Полакомиха се едновременно да свалят както Борисов, така и Гешев. Това автоматично означава, че дори и Борисов да си хвърли оставката, протестите няма да спрат. Следователно няма защо да си хвърля оставката. Чисто логическа грешка, която ще ви изяде хляба.

      2. Изнервиха се и започнаха да тероризират полицията и народа, мислейки си, че така ще накривят шапката на Борисов, а в действителност обърнаха срещу себе си дори и малкото хора, които им симпатизираха.

      3. Говорейки за корупция и мафиоти във власта тримата глупаци и сие имаха предвид Доган и Пеевски, а не Борисов, който всъщност няма за какво да бъде обвинен, защото за тези 10 години е направил много за България.

      4. Измислените и изфабрикувани компромати срещу Борисов всъщност не го уличаваха с нищо, дори и да приемем, че са истински. Всеки може да има пари, злато или пистолет в къщи, и какво от това? Щеше да е обидно точно обратното - Борисов да е беден като църковна мишка. Предвид скотския си начин на живот и огромната си заплата е нормално да е натрупал големи суми законни пари, които няма време да излезе по магазините и да си ги похарчи.

      Ако въобще има някой, който нарушава законите, че дори и конституцията - ами че това е радев. Свалете си розовите очила, за да видите истината такава, каквато е в действителност.
      Чудя се има ли смисъл да ти се отговаря на глупостите, които пишеш ! Почивай в мир и в самозаблуда !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Във връзка с ожесточените спорове в политическата тема отварям една анкета, с цел да си изясним кой за кого би гласувал на следващите избори.
        ГЕРБ 33.33% 29 votes
        БСП 3.45% 3 votes
        ДПС 1.15% 1 vote
        Обединени Патриоти 2.30% 2 votes
        Воля (Веселин Марешки) 2.30% 2 votes
        Има такъв народ (Слави Трифонов) 9.20% 8 votes
        Демократична България (Христо Иванов) 36.78% 32 votes
        Мая Манолова 0% 0 votes
        Отровното трио 1.15% 1 vote
        ...
        Да, (все още има надежда) България (да възкръсне)
        Приятелски поздрави на умните и разумните


        А тези тук имат още време за размисъл



        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Хм, интересни таблички е извадил барбаронеца. Аз бих казал накратко - само глупака се спъва в един и същ камък повече от един път, да го направиш 2-3 пъти е смешно и глупаво, но за 4 път вече не знам - бих казал че е идиотско.
        Прецаканите от Яне Лудото, Болен Сидеров, Николай Капута
        и вся остальная да се готвят за ново прецакване и спъване в Слави Чалгата
        Last edited by barbaron; 14.09.2020, 11:50.

        Коментар


        • Хм, интересни таблички е извадил барбаронеца. Не знам дали има право, ма това е друга тема...
          Ни най малко не съм учуден от тях. Доста хора виждам измежду първите с които мога да "меля".
          За съжаление и измежду вторите виждам няколко, които уважавам, но са малко, случайност...надали.

          Аз бих казал накратко - само глупака се спъва в един и същ камък повече от един път, да го направиш 2-3 пъти е смешно и глупаво, но за 4 път вече не знам - бих казал че е идиотско.

          ПС И аз съм се спъвал веднъж

          Коментар


          • [QUOTE=Mateev;n3649196

            Ако въобще има някой, който нарушава законите, че дори и конституцията - ами че това е радев. Свалете си розовите очила, за да видите истината такава, каквато е в действителност.[/QUOTE]

            По 6те точки нямам какво да кажа щото са тъпотия до тъпотия.
            По това дето е горе обаче вземи си отвори очите и виж хубаво кой, какво нарушава.
            Хубаво е да гледаш безпристрастно.

            И си виж писанията и тогава наричай другите тролове...

            ​​​​​
            ​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Всички я видяха тази статистика на анкетата, но тя говори само за едно - комунетата (троловете) в този форум са многоникови, защото троленето им е основно средство за препитание. В същото време всички останали са свестни хора само с един акаунт.

              Доказателство за тези мои думи е огромното разминаване между статистиката от анкетата и социологическите проучвания. Такова огромно разминаване има само за преДАй България, и го няма за другите партии.

              ПП: И другата анкета говори за същото - многоникови комунета ...
              ПП: Политизирането на всички теми пак говори за същото - многоникови комунета, които са в този форум само с цел оплюване на власта, а не защото имат някакви инвестиционни или трейдерски интереси.
              Да всички видяхме манипулацията.Така краднете и печелите избори с измами

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Разходи се назад в темата и виж кой, кога пише. Обикновенно пиша само под твойте коментари, щото лично аз вече съм много против твоите господари. Писна ми от инфантилния ви вожд, дето давал и строял, а насреща няма нищо читаво. Както казах темата беше доста по добра през двете седмици в които те нямаше.
                Всъщност няма смисъл, краят Ви се вижда!
                Съгласен съм с тебе. Краят на целия този цирк се вижда, и той е през Март следващата година. Тогава суверена (народът) ще си каже тежката дума, и каквото каже, това ще стане. Пожелавам ви успешни изборни резултати, и ако честно си спечелите власта, тя е ваша за следващите 4 години. Ако не - ами стягайте се в кръста да тролите още 4 години.

                Аз нямам проблеми кой ще управлява, важното е да си спечели власта по честен и почтен начин, а не с помощта на 100 човека от криминалния контингент. Предполагам го осъзнавате това.

                Най-големите грешки на тримата глупаци и сие бяха следните:

                1. Полакомиха се едновременно да свалят както Борисов, така и Гешев. Това автоматично означава, че дори и Борисов да си хвърли оставката, протестите няма да спрат. Следователно няма защо да си хвърля оставката. Чисто логическа грешка, която ще ви изяде хляба.

                2. Изнервиха се и започнаха да тероризират полицията и народа, мислейки си, че така ще накривят шапката на Борисов, а в действителност обърнаха срещу себе си дори и малкото хора, които им симпатизираха.

                3. Говорейки за корупция и мафиоти във власта тримата глупаци и сие имаха предвид Доган и Пеевски, а не Борисов, който всъщност няма за какво да бъде обвинен, защото за тези 10 години е направил много за България.

                4. Измислените и изфабрикувани компромати срещу Борисов всъщност не го уличаваха с нищо, дори и да приемем, че са истински. Всеки може да има пари, злато или пистолет в къщи, и какво от това? Щеше да е обидно точно обратното - Борисов да е беден като църковна мишка. Предвид скотския си начин на живот и огромната си заплата е нормално да е натрупал големи суми законни пари, които няма време да излезе по магазините и да си ги похарчи.

                Ако въобще има някой, който нарушава законите, че дори и конституцията - ами че това е радев. Свалете си розовите очила, за да видите истината такава, каквато е в действителност.
                Last edited by Mateev; 12.09.2020, 17:27.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                  Всъщност няма смисъл, краят Ви се вижда!
                  Хахах
                  Маджо обади ли се все пак?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev

                    За какъв надник говориш не ми е ясно. Аз пиша в политическата тема само от последните 2-3 месеца, защото ми писна някои наши другари (комунета) да пишат измислици, лъжи и измами. Същите тези другари (комунета) политизират всяка една тема от поне 10 години, и непрекъснато плюят по власта с измислени и лъжливи доводи.

                    Ако има някои другари (комунета), на които им плащат, то това са те, а не аз. Червените тролове са те, а не аз. Това се вижда от 100 километра. Някои от тях не са тролове на КУРнелията, а директно са руски тролове. Личи си по това, че някои думи ги пишат на Руски език, защото са забравили българските. Има и един шуменец, който винаги подскача като ощипана мома, ако някой критикува Путин.

                    Та едно е да ме набеждаваш, защото така пише в тролските инструкции, и съвсем друго е ежедневно да изпълняваш същите тези тролски инструкции. Това хората го виждат - кой е истински трол и кой - набеден от троловете за трол.
                    Разходи се назад в темата и виж кой, кога пише. Обикновенно пиша само под твойте коментари, щото лично аз вече съм много против твоите господари. Писна ми от инфантилния ви вожд, дето давал и строял, а насреща няма нищо читаво. Както казах темата беше доста по добра през двете седмици в които те нямаше.
                    Всъщност няма смисъл, краят Ви се вижда!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Всички я видяха тази статистика на анкетата, но тя говори само за едно - комунетата (троловете) в този форум са многоникови, защото троленето им е основно средство за препитание. В същото време всички останали са свестни хора само с един акаунт.

                      Доказателство за тези мои думи е огромното разминаване между статистиката от анкетата и социологическите проучвания. Такова огромно разминаване има само за преДАй България, и го няма за другите партии.

                      ПП: И другата анкета говори за същото - многоникови комунета ...
                      ПП: Политизирането на всички теми пак говори за същото - многоникови комунета, които са в този форум само с цел оплюване на власта, а не защото имат някакви инвестиционни или трейдерски интереси.
                      А колко хубаво беше, когато тролската ти простотия я нямаше.
                      Никовете не гласували за гърбавите списват основни в теми на дружества търгувани на БФБ за разлика от няколко ника гласували за гърбавите, който основно тролят, заяжда се и обиждат. Ама ти това няма как да го признаеш, че ще резнат надника за деня.

                      Коментар


                      • Всички я видяха тази статистика на анкетата, но тя говори само за едно - комунетата (троловете) в този форум са многоникови, защото троленето им е основно средство за препитание. В същото време всички останали са свестни хора само с един акаунт.

                        Доказателство за тези мои думи е огромното разминаване между статистиката от анкетата и социологическите проучвания. Такова огромно разминаване има само за преДАй България, и го няма за другите партии.

                        ПП: И другата анкета говори за същото - многоникови комунета ...
                        ПП: Политизирането на всички теми пак говори за същото - многоникови комунета, които са в този форум само с цел оплюване на власта, а не защото имат някакви инвестиционни или трейдерски интереси.
                        Last edited by Mateev; 12.09.2020, 14:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Във връзка с ожесточените спорове в политическата тема отварям една анкета, с цел да си изясним кой за кого би гласувал на следващите избори.
                          ГЕРБ 33.33% 29 votes
                          БСП 3.45% 3 votes
                          ДПС 1.15% 1 vote
                          Обединени Патриоти 2.30% 2 votes
                          Воля (Веселин Марешки) 2.30% 2 votes
                          Има такъв народ (Слави Трифонов) 9.20% 8 votes
                          Демократична България (Христо Иванов) 36.78% 32 votes
                          Мая Манолова 0% 0 votes
                          Отровното трио 1.15% 1 vote
                          ...
                          Да, (все още има надежда) България (да възкръсне)
                          Приятелски поздрави на умните и разумните


                          А тези тук имат още време за размисъл
                          Last edited by barbaron; 12.09.2020, 10:27.

                          Коментар


                          • Пак да кажа:
                            Гласуването при мен, минава през преценка качествата, намеренията и мотивацията на кандидатите и, забележа ли, че моите интереси, като негов работодател, той поставя под партийни и нечии други, НЕ гласувам за такъв. Начин има, действен е - именно с ТОВА, той стряска политиканите - ѝ, откак започнах да го прилагам, повече, МОЙ представител, не ме е лъгал.
                            Благодаря за вниманието.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              В следващия парламент подобно на сегашния практически ще се доминира от популистки и лидерски партии. И резултата в средносрочен до дългосрочен план ще е същия като сега. Но все пак разбиване сегашното самозабравило се статукво е глътка въздух относно демокрацията и върховенството на закона.

                              Наличието на такъв тип партиии както и президентството показва, Желанието на Българския народ за силна ръка - бащица който да накаже лошите и да се погрижи за нас - тип цар или генерал и какъвто и да е спасител по възможност силовак.

                              Поради невъзможност за сформиране на стабилно парламентарно мнозинство подобно на Борисовата партия последните 11 години ще възникне постоянната политическа криза.

                              Това вероятно ще доведе до промяна на конституцията и установяване на президентска република , която ще си е пряка диктатура , подобна на путиновата . Но това не означава ще България ще попадне в сферата на влияние на Русия. По скоро Запада ще си затвори очите както при Борисов.

                              Прогноза, това вероятно ще се случи 2023 година след срива на глобалните пазари и настъпилия тежка икономическа и политическа криза. Събитията ще наподобяват 1934 година, просто в момента загряваме.

                              Влиянието на бившата ДС и нейните наследници, както и икономически така и политически ще остане и при този модел.

                              Вероятен кандидат който би бил издигнат при така създалата се ситуация срещу Радев е Томислав Дончев
                              Малко късно се вгледах, адаш, какво си писал но, се стреснах.

                              Коментар


                              • Чакай да река и аз:
                                На следващите избори, пак ще гладувам ЗА СЕБЕ СИ.Т.е., за това, МОИТЕ интереси да бъдат отстоявани от читав представител. Следвайки тази си логика, аз последните три парламентарни избори, НЕ БЯХ ИЗЛЪГАН НИТО ВЕДНЪЖ. Депутати успяваха да ме излъжат ДО 2004-2007-ма. След като започнах да прилагам входящия филтърмпо морал и намерения, който прокламирам (това НЕ се нрави на политиците инбях тежко изолиран в медиите но, все пак) вече нито един не съм избрал по сладки думи и обещания та, поради липса на етапа доверяване, оттогава, никой не е успял да ме измами. Можете да ме поздравите за което.

                                Коментар

                                Working...
                                X