IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

    Като цяло администрацията в България е като китайската стена: Много, тъпо, ръбесто, незаобиколимо и както изглежда - вечно...
    И ти си захапал една от най-долните тухли на дувара и викаш да лаем заедно!!!

    Успех!!!
    Администрацията, явно, че е негодна. Agree.
    Само дето, не „долна тухла на дувара съм захапал”, а търся ...нещо повече. Лаенето ще оставя на псетата, достатъчно се навъдиха.

    tnm, комшу, не съм. Никакъв отговор, Г*з да беше, знак щеше да даде. Ама не. Сякаш, е под тотален стъклен похлупак, нищо не стига до него, нито излиза...или излизат откровени безсмислици (вярно, подписвани от някаква си „дама”, Мая Славчева), които, го дискредитират.
    Да, обаче, не личи да му пука. От друга страна, един посредствен некадърник ходи по света, резили страната ни, сключва съмнителни сделки, т.к. има реалната власт, а г-н Р., пък и не само той, сякаш, няма отношение...Идва ми в повече. Много в повече.
    ​​​​​​Ей този казус ме предизвиква, искам да го разбера.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Задавам този въпрос неслучайно. Отнасям се с ува ение и към и ституцията, и към ли.ността на държавния глава. Само че, все по-често, губя доверие. Имам своите съмне ия и ще ги споделя малко по-късно, след като регенерирам от жегата. Любопитно, вие какво мислите.
      Още ли нямаш отговор на писмото или отговорът, който си получил не ти допадна, комшу по хабитат?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Искаш да кажеш че, самста мисъл, че може и да си мислил, е...в повече? Много откровен ще дойдеш.
        Прочее, на плаж поне 12 години не съм ходил, откъде тези твърдения?
        Като цяло администрацията в България е като китайската стена: Много, тъпо, ръбесто, незаобиколимо и както изглежда - вечно...
        И ти си захапал една от най-долните тухли на дувара и викаш да лаем заедно!!!

        Успех!!!
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Хубав плаж си изкарал, сигурно биричка с мезенца, чак ти завиждам. Ама си слънчасал.
          Искаш да кажеш че, самата мисъл, че ти може и да си мислил, е...в повече? Много откровен ще дойдеш.
          Прочее, на плаж поне 12 години не съм ходил, откъде тези твърдения?
          Last edited by Pyramid; 03.07.2018, 18:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Хубав плаж си изкарал, сигурно биричка с мезенца, чак ти завиждам. Ама си слънчасал.
            Мда
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              . Любопитно, вие какво мислите.
              Хубав плаж си изкарал, сигурно биричка с мезенца, чак ти завиждам. Ама си слънчасал.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

                Задавам този въпрос неслучайно. Отнасям се с ува ение и към и ституцията, и към ли.ността на държавния глава. Само че, все по-често, губя доверие. Имам своите съмне ия и ще ги споделя малко по-късно, след като регенерирам от жегата. Любопитно, вие какво мислите.
              Working...
              X