IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    От коя мафия, щот той е от руската..
    От Боковата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Настава крайно време, да излезе ДЕ ФАКТО Върховен Главнокомандващ и да отвоюва държавата от мафията.
      Не го ли стори...ами, Е или не е за чудене, тогава, В ЧИЙ ОТБОР ИГРАЕ ?
      От коя мафия, щот той е от руската..
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • На вниманието на (п)РЕЗИДЕНТА Радев:
        Общо за ЕС показателят се е повишил от 77,7% до 79,5% на тримесечна база, показват данни на Евростат

        Коментар


        • ...Сетих се нещо: Протестът се нуждае от системна подкрепа от страна на президента. И от вицепрезидента. Тяхната поява сред протестиращите, следва да е периодична, а не епизодична, като периодът е възможно най-кратък.
          Т.е., поне през ден. Да говори, да мортивира, да поддържа Вярата.
          ЗАЩО?
          - Ами, нали уж има обща Кауза? ИМА НУЖДА ОТ ЛИДЕРСТВО.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Видяхме ти делата.Приказките ти не искам да слушам.Поредния червенопрашчик
            Той може да е всякакъв, докато Мнимото Е никакъв. Взаимно допълване.
            Last edited by Pyramid; 22.07.2020, 20:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
              Зададох аз един въпрос, за да има що-годе читава дискусия, но отговор не получавам?... Имат ли протестиращите на площада политическо представителство? Сега се налага да задам и подсказващ въпрос: Каква е разликата между политическо и парламентарно представителство? Очаквам отговори ако не разумни, то поне членоразделни. Ще се опитаме по този начин да се приближим към темата на нашия колега фараон. По този, а не чрез викове, подскоци, лаене и блъскане на калпаци у земята!...
              Ами нямат никакво,народът ,младите са недоволни и им писна,но кой му пука.Ако паднат хората на бай Тошо идват хората на Луканов е гати алтернати
              вата.

              Коментар


              • Зададох аз един въпрос, за да има що-годе читава дискусия, но отговор не получавам?... Имат ли протестиращите на площада политическо представителство? Сега се налага да задам и подсказващ въпрос: Каква е разликата между политическо и парламентарно представителство? Очаквам отговори ако не разумни, то поне членоразделни. Ще се опитаме по този начин да се приближим към темата на нашия колега фараон. По този, а не чрез викове, подскоци, лаене и блъскане на калпаци у земята!...

                Коментар


                • Сбърка гого- педе...рого- Аз съм агент БУДА - БКП..

                  ВИКАЙТЕ МИ АГЕНТ БУДА..

                  На 9 декември 1996 г. Бойко Борисов е регистриран в оперативния отчет на ЦСБОП, като информатор. Мотивът за вербовката е, че контактува с “оперативно интересни лица”. Според водещия офицер кандидатът Борисов има качества и перспективи за регистрация в по-горни категории секретен сътрудник. На жаргона на службите това означава, че Борисов е дал съгласие да бъде агент-информатор, заведено му е “картонче” и в архивите се пазят негови донесения, подписани от водещия оперативен работник.

                  Last edited by RUBLA; 22.07.2020, 19:49. Причина: Забранен линк!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                    Спящият, това с притискането от агент Факи ли го усвои..Е въвеждате се в занаята..
                    Признавам - аз съм агент БУДА..
                    я, елника дечев забравил, че убеждаваше целия форум как работил на ползу роду в явочната дупка

                    Коментар


                    • Кажи моля те..Как и къде притискаше БОСА ти..Кажи, искам да ти призная заслугата..

                      Коментар


                      • Спящият, това с притискането от агент Факи ли го усвои..Е въвеждате се в занаята..
                        Признавам - аз съм агент БУДА..



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          Когато аз тръгнах да притискам "боса" чрез темата "Обратно броене до ЕРМ-2 за правителството на Борисов", нямаше national power, наш Кiro го нямаше даже ... Шегувам се, появихте се веднага и докрай саботирахте неугодното Путину мероприятие. Е, не успяхте - вече сме в ЕРМ-2! Не ме правете зорлем гербаджия, никога не съм бил такъв. Което не пречи на Историята безпристрастно да отчете "България беше приета в ЕРМ-2 през лето господне 2020 и при управлението на Бойко Борисов"... Но, както и друг път сме имали възможност да се убедим - когато фактите говорят и боговете мълчат. Не и червените тролове обаче, те срам и достойнство нямат. Дерзайте!
                          Видяхме ти делата.Приказките ти не искам да слушам.Поредния червенопрашчик

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Поредният амбразурчик тръгнал да защитава боса....Осъзнай се докато е време
                            Когато аз тръгнах да притискам "боса" чрез темата "Обратно броене до ЕРМ-2 за правителството на Борисов", нямаше national power, наш Кiro го нямаше даже ... Шегувам се, появихте се веднага и докрай саботирахте неугодното Путину мероприятие. Е, не успяхте - вече сме в ЕРМ-2! Не ме правете зорлем гербаджия, никога не съм бил такъв. Което не пречи на Историята безпристрастно да отчете "България биде приета в ЕРМ-2 през лето господне 2020 и при управлението на Бойко Борисов"... Но, както и друг път сме имали възможност да се убедим - когато фактите говорят и боговете мълчат. Не и червените тролове обаче, те срам и достойнство нямат. Дерзайте!
                            Last edited by Спящият бик; 22.07.2020, 18:59.

                            Коментар


                            • Иво Беров пише за това:

                              Защото и Бойко Борисов е бивш комунист. И то бивш комунист, който се отказва от членството си в партията едва през 1995-та година.

                              Бойко Борисов е един от малкото бивши комунисти, може би единственият, който си позволи /понеже е готин, може би едва ли не/, откровено да хвали и превъзнася най-тъпия и най-гадния комунистически диктатор в цяла източна Европа – Тодор Живков. Негов работодател, между другото.

                              Все припомня, че дядо му е бил убит от комунистите( дори преди два дни на пресконференция в парламента отново напомни този факт, който обаче не го прави нито десен нито различен от комунистите-б. ред.).

                              И никой от онези, които приемат убийството на Борисовия дядо като убедително доказателство за десничарството на внука му, не се сети да го пита примерно следното:

                              - Абе, байно, като дядо ти е убит от комунистите ти защо стана член на партията им? И защо остана член чак до 1995-та година?

                              - Абе байно, като дядо ти е бил убит от комунистите, ти защо искаше да те приемат в най-гадното комунистическо учреждение – Държавна Сигурност?

                              - Абе байно / може и бате/, като дядо ти е бил убит от комунистите ти защо се нае да обслужващ най-тъпия и най-простия комунистически вожд – Тодор Живков?

                              Такива въпроси, обаче немА. Никой не се осмели да ги зададе.

                              От страх.

                              Защото същият човек, който уж бил свалил комунистите от власт започна полека-лека да пробутва на обществото най-отблъскващите комунистически табиети.

                              Страха. Цензурата. Презрението към демократичните институции. Връзкарството, ходатайствата, погазването на закона, натрупването и преразпределението на пари от държавата, тоест от ограничени приятелски кръгчета, потискане на предприемчивостта, поощрение на монополите за сметка на дребния и средния бизнес и разбира се неизбежната, неизтребимата, неизкоренимата, повсеместната и вездесъща корупция /подкупничество/ .“


                              http://burgas-podlupa.com/%D0%B1%D0%...B1%D0%BA%D0%BF

                              Страх тресе розовите тролове..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                                За да е достоверна тази информация, линкът трябва да води към Агенцията по досиетата, Кире, а не към интерпретация на нещо от някого. Другото е все едно аз да публикувам следната информация и да се позова на Имхотеп:

                                "Наш киро в реалния живот:

                                ___________


                                Съдържател на явочна квартира "Елника" Огнян Гатев Дечев

                                Дата на раждане: 07.09.1957

                                Място на раждане: гр. Пловдив

                                Огнян Гатев Дечев Дата на раждане 07.09.1957 г. Място на раждане гр. Пловдив Вербувал го служител о. р. Владимир Мандов на 28.03.1988 г., регистриран на 28.04.1988 г. Ръководил го служител о. р. Владимир Мандов Структури, в които е осъществявано сътрудничеството ОУ на МВР-Пловдив-ДС Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството-секретен сътрудник съдържател на явочна квартира Псевдоними Елника Документи, въз основа на които е установена принадлежността към органите по чл. 1 Рег. дневник; картони – обр. 4 – 2 бр. Снемане от действащия оперативен отчет Кандидат за общ. съветник в общ. Пловдив, издигнат от ПП "БСП "

                                __________________

                                Разкажи кире пак за комунистите и рублите,"
                                Поредният амбразурчик тръгнал да защитава боса....Осъзнай се докато е време

                                Коментар

                                Working...
                                X