IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Да НЕ питам, НА КАКВО това, „връзването”. Щото, хеле там, такова омотаване се очертава - ум да ти зАйде, друг да ти не дойде...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Според мен трябва да пишеш до Кралското научно дружество .
      Няма начин да не се вържат .
      Тъййй...и какво се очаква, Фанкеле, според задаващия тона писмен документ, изпратен до президентството, ако тук „се вържат”? Я речи, да видим, колко си ...„в нещата” (посветен, компетентен и т.н.)?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        И до Ердоган поне още веднъж,

        - Мислиш ли? Като те избие на хумор...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение


          Според мен трябва да пишеш до Кралското научно дружество .

          Няма начин да не се вържат .
          И до Ердоган поне още веднъж,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Точно такова нещо, никъде не съм писал. Спиш, Фанкел. Спиш.

            Според мен трябва да пишеш до Кралското научно дружество .

            Няма начин да не се вържат .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Понеже и аз не вдевам това ,,П,, Путин, Пиночет или Перон означава.
              Ти винаги си бил вдянато момче, адаш. Пак ще вденеш...по някое време. Вярвам в теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                Много прост тоя президент щом не е вдянал нищо
                Точно такова нещо, никъде не съм писал. Спиш, Фанкел. Спиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Понеже и аз не вдевам това ,,П,, Путин, Пиночет или Перон означава.
                  Първоначално изпратено от pyramid
                  Що? Не четеш внимателно. Неразбриращият си ти но, ми е през к*ра оттатък, какво си мислиш, че си „разбрал”.

                  Еми това е положението.


                  ​​​​​​
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Понеже и аз не вдевам това ,,П,, Путин, Пиночет или Перон означава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Що? Не четеш внимателно. Неразбриращият си ти но, ми е през к*ра оттатък, какво си мислиш, че си „разбрал”.
                      ​​​​​​
                      Много прост тоя президент щом не е вдянал нищо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                        Уффф и тук ли остана неразбран !?
                        Що? Не четеш внимателно. Неразбриращият си ти но, ми е през к*ра оттатък, какво си мислиш, че си „разбрал”.
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Администрацията, явно, че е негодна. Agree.
                          Само дето, не „долна тухла на дувара съм захапал”, а търся ...нещо повече. Лаенето ще оставя на псетата, достатъчно се навъдиха.

                          tnm, комшу, не съм. Никакъв отговор, Г*з да беше, знак щеше да даде. Ама не. Сякаш, е под тотален стъклен похлупак, нищо не стига до него, нито излиза...или излизат откровени безсмислици (вярно, подписвани от някаква си „дама”, Мая Славчева), които, го дискредитират.
                          Да, обаче, не личи да му пука. От друга страна, един посредствен некадърник ходи по света, резили страната ни, сключва съмнителни сделки, т.к. има реалната власт, а г-н Р., пък и не само той, сякаш, няма отношение...Идва ми в повече. Много в повече.
                          ​​​​​​Ей този казус ме предизвиква, искам да го разбера.
                          Уффф и тук ли остана неразбран !?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Предполагам, изговорът на това ти изречение се крие в Конституцията на Република България. Защото единият представител на изпълнителната власт, а другият има точно определени правомощия, разписани в тоя документ.
                            Има пълномощия но, не виждам да ги използва.
                            Бездействие с власт?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Администрацията, явно, че е негодна. Agree.
                              Само дето, не „долна тухла на дувара съм захапал”, а търся ...нещо повече. Лаенето ще оставя на псетата, достатъчно се навъдиха.

                              tnm, комшу, не съм. Никакъв отговор, Г*з да беше, знак щеше да даде. Ама не. Сякаш, е под тотален стъклен похлупак, нищо не стига до него, нито излиза...или излизат откровени безсмислици (вярно, подписвани от някаква си „дама”, Мая Славчева), които, го дискредитират.
                              Да, обаче, не личи да му пука. От друга страна, един посредствен некадърник ходи по света, резили страната ни, сключва съмнителни сделки, т.к. има реалната власт, а г-н Р., пък и не само той, сякаш, няма отношение...Идва ми в повече. Много в повече.
                              ​​​​​​Ей този казус ме предизвиква, искам да го разбера.
                              Предполагам, отговорът на това ти изречение се крие в Конституцията на Република България. Защото единият представител на изпълнителната власт, а другият има точно определени правомощия, разписани в тоя документ.
                              Last edited by tnm; 03.07.2018, 20:43.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Задавам този въпрос неслучайно. Отнасям се с ува ение и към и ституцията, и към ли.ността на държавния глава. Само че, все по-често, губя доверие. Имам своите съмне ия и ще ги споделя малко по-късно, след като регенерирам от жегата. Любопитно, вие какво мислите.
                                Ха-ха-ха-хаааа!

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X