IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Македония (+18)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Много ми е трудно да говоря с новите коминтерновци....
    .
    Ти си такъв за съжаление....
    Никога няма да стане това с новия съветски съюз, Европа на нациите или разпад пълен на ЕС..
    Македония няма да влезе в ЕС , това че някой идиот е решил да дразни Путин като я вкара в НАТО нищо не значи.....
    Там важи албанския фактор ,той е фактора който ще я вкара в НАТО и ще се защищават албанските интереси в Косово ,Албания и Македония...
    Колкото ние искаме да воюваме с Русия ,толкова и българите в Македония..... а и Русия за 24-72 часа ще е в Берлин ако стане нещо....
    И ти си прав, но пък и упованието ти в мАсква е меко казано утопично - те българите и през 1916 не са искали да воюват с Матушката, аз дори и сега обичам руския народ, признателен съм за войната 1877-78, нищо че ни неглижират участието, но ако е въпрос за България, ми е през дедовия и раша, и хамерика, и който и да е друг по света.

    Иначе, че ЕС е през крив макарон и че се прави заради Путя това дразнение - така е, но Путя е бита карта и колкото по-далече от него политически сме, толкова по-добре. Виж, ако дава газ без пара като Брежнев, няма лошо Тиквата да го цалива като Юнкер
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Много ми е трудно да говоря с новите коминтерновци....
      .
      Ти си такъв за съжаление....
      Никога няма да стане това с новия съветски съюз, Европа на нациите или разпад пълен на ЕС..
      Македония няма да влезе в ЕС , това че някой идиот е решил да дразни Путин като я вкара в НАТО нищо не значи.....
      Там важи албанския фактор ,той е фактора който ще я вкара в НАТО и ще се защищават албанските интереси в Косово ,Албания и Македония...
      Колкото ние искаме да воюваме с Русия ,толкова и българите в Македония..... а и Русия за 24-72 часа ще е в Берлин ако стане нещо....
      Ами тя Европа си беше на нациите.....и на нацистите. Видяхте до къде я докараха. Очевидно на доста патреотари им се иска пак да повоюват. Няма лошо, стига да не го налагат и на останалите. Да ходят да се бият у гърдите някъде на къра. Еднище ще скубят косми и ще викат "булгаааар", "булгааар", другите ще пеят марсилезата под голата гръд на льопенката, трети ще си пуснат мустачки ала гитлер, четвърти ще се прекръстят на дучета и така....кой оцелее.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Какъв по-добър начин виждаш, това да се случи от влизането на страната в ЕС и НАТО?

        Тогава без да се пролива повече никаква кръв, всички българи ще бъдат обединени. Ако и при липсата на граници за хора, стоки и капитали, някои все още не се чувстват обединени, то това няма да се промени с никакви исторически клетви и напомняния. Щото аз и сега мога да се чувстам много по-близък с някой не етнически българин, който обаче споделя моите виждания по отношение на живот, работа, семейство и т.н., отколкото с боленсидеровци, каракачановци или други баш "български" патрЕотари.
        Глей ся как го изби на политика, което е в реда на нещата де - ами точно там е проблемът, че в българи патриоти няма - има бели златки, шкембе войводи и нихилисти, които толкова се срамуват от птоизхода си, че се крият за д лозунги тип "аз съм жител на света" и прочие либерастки простотии, с които почти по нищо не се отличават от комунистите с техния "интернационализъм", на които се присмиват.

        Директно на въпроса - не, няма по-добър начин. НАТО специално на тях не им е излишно, за разлика от на нас, но пък няма ЕС без НАТО, така че на приципа на моркова и тоягата, ще си рипкат - ние си затворихме реакторите, те ще си сменят името. Тъжното, трагичното е, че Тиквите не поставиха никакви условия и ние директно свалихме гащите и разтоврихме задните части, само чакаме заповед накъде точно да се надупим! Това е трагедията на съвременна България -

        няма македонска нация, няма македонски "идентитет", няма македонски език, няма такова формирование до 1944!

        И това са основни постулати, това е историческата истина. Точка. След 1944 да си бъдат каквито си искат - ескимоси, папуаси, македонци от семето на Буцефал - все ми е тая, но до 1944 са българи и историята им е българска. Точка! А не да ми пускат превод, представяш ли си превод по БТВ от "македонски език" - срам, срам и позор за 10 сребърника. Това е!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Какъв по-добър начин виждаш, това да се случи от влизането на страната в ЕС и НАТО?

          Тогава без да се пролива повече никаква кръв, всички българи ще бъдат обединени. Ако и при липсата на граници за хора, стоки и капитали, някои все още не се чувстват обединени, то това няма да се промени с никакви исторически клетви и напомняния. Щото аз и сега мога да се чувстам много по-близък с някой не етнически българин, който обаче споделя моите виждания по отношение на живот, работа, семейство и т.н., отколкото с боленсидеровци, каракачановци или други баш "български" патрЕотари.
          Много ми е трудно да говоря с новите коминтерновци....
          .
          Ти си такъв за съжаление....
          Никога няма да стане това с новия съветски съюз, Европа на нациите или разпад пълен на ЕС..
          Македония няма да влезе в ЕС , това че някой идиот е решил да дразни Путин като я вкара в НАТО нищо не значи.....
          Там важи албанския фактор ,той е фактора който ще я вкара в НАТО и ще се защищават албанските интереси в Косово ,Албания и Македония...
          Колкото ние искаме да воюваме с Русия ,толкова и българите в Македония..... а и Русия за 24-72 часа ще е в Берлин ако стане нещо....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


            ....... Мрели са, щото са били българи и са искали всички българи да се обединени. ....!
            Какъв по-добър начин виждаш, това да се случи от влизането на страната в ЕС и НАТО?

            Тогава без да се пролива повече никаква кръв, всички българи ще бъдат обединени. Ако и при липсата на граници за хора, стоки и капитали, някои все още не се чувстват обединени, то това няма да се промени с никакви исторически клетви и напомняния. Щото аз и сега мога да се чувстам много по-близък с някой не етнически българин, който обаче споделя моите виждания по отношение на живот, работа, семейство и т.н., отколкото с боленсидеровци, каракачановци или други баш "български" патрЕотари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Турих ти +, но нещата не са съвсем еднозначни:
              - значи ние я предаваме Македония-та от поне 1902-1903 (няма да задълбавам за 1878, щото тогава хептен не сме пеели в хора), като не подкрепяме Илинденско_преображенското въстание, щото Русия ни нарежда да не се месим и ние клякаме.
              д
              - Продаваме я и сега.....

              Обаче, точно ние дадохме десетки хиляди жертви и 2 национални катастрифи все заради тая македония. Ние, българите, заради брата роб край Вардаро, Струма и Места, за наислените моми от маляките, турци и шумадийци край Дойран, Щип, Кукуш, Грамос... Та не е еднозначно, не трябва само да сипем хули върху себе си и да нихилираме всичко - дедите ми са мрели за тая Македония - и тези от Северозапада, и онези от Пиринско и Дебърско. Мрели са, щото са били българи и са искали всички българи да се обединени. аз не мога да плюя върху тях и да ги нарека тъпаци, защото са висели 3 години на 2000 метра надморска височина, недохранени, в студ и пек, само за да я има България. Защото зад тях беше точно България и те не позволиха никой да влезе в нея - знам, звучи гротескно и смещно за #kletamajkabalgaria, но аз така го чувствам. Дори и да съм сам, пак така ще го чувствам и ще обичам Родината си. До края!
              Доколкото знам от разкази на роднини , всички ръководни постове през това въстание са от офицери и сержанти от България и оръжието на 90% са снабдявани от софийските складове....нещо като зелените човечета в Крим....
              Вуйчо ми е от солунските македонци ,не можеше да понесе надписите в Кавала и Серес за българите окупатори......
              Иначе сме предали и македонските евреи и т.н.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Грую, дай да се включа и аз....
                По бащина линия съм българо -македонец от Скопие...богат род правил ж.п линии още по турско време ....
                Родата е участвала в Илинденско- Преображенското въстание и една част е емигрирала след него в Северна България ,друга част е останала там и е станала македонци през 70 години-явно,но не и в душата.........
                Не приемам политиката на Желю Желев за Република Македони като отделна държава ,не приемам и сегашното име Северна Македония...и предателката Захариева...
                Ония играчи от ВМРО предците ще им се обърнат в гроба....
                Приемам го като предателство към загиналите мой деди в различните въстания...
                Ние предадохме Македония на Албания и Гърция...
                Ние....
                Сърбия ще си вземат техното в по късен план......ние да му мислим.
                Турих ти +, но нещата не са съвсем еднозначни:
                - значи ние я предаваме Македония-та от поне 1902-1903 (няма да задълбавам за 1878, щото тогава хептен не сме пеели в хора), като не подкрепяме Илинденско_преображенското въстание, щото Русия ни нарежда да не се месим и ние клякаме.
                - Продадохме я и през 1911 с договора с Шумадия, пак под прякото настояване и господство от страна на Москва.
                - Продадохме я и през 1912, когато се съгласихме с шумадийците да пратим в Македония само Седма рилска дивизия и да понесем основния удар в Тракия, а Македония кучета я яли
                - Продадохме я и през 1912 с липсата на договор с Маляките, които ни отнеха 50% от Македония, щото ние гледаме все Охрид, Скопие и Битоля, но все забравяме за Сяр, Кавала, Кукуш, Воден, Лерин, Костур, та сега им викаме Серес, Килкис, Едеса и т.н. Очаквам скоро и на Солун да почнем да викаме Тесалоники
                - Продадохме я и през 1913, когато се огънахме пред сърбите и пратихме Македоно-одринското опълчение да се бие при Булаир и Шаркьой, любезно извозено с параходи от маляките, при това с огромен кеф
                - Продадохме я и през онзи съдбовен 16 юни, когато решихме да се правим на мъже, уповавайки се на договора с Русия, която ни каза да го духаме, щото Шумадия ѝ е по-важна
                - Продахме я и през 1918, когато онова леке Благоев твърдеше от трибуната на НС, че в село Загоричене (известно с кървавата сватба, в която маляките избиват над 100 българи, само защото са българи), родното му село, нямало българи, а славяни!
                - Продадохме я и през 1923, когато онова лайно Стамболийски разби ВМРО, за да си начеше селската краста
                - Продадохме я и през 1934, когато ВМРО беше тотално унищожена след атенатата в Марсилия, и то унищожена от нас, "со малце кютек"
                - Продадохме я и през 1949, когато комунистите насила прекръстиха населението в Пиринско на "македонци" и им докара учители от Сърбославия, да ги учат на "майчин македонски язик"
                - Продадохме и костите на Гоце на скопската сбирщина
                - Продахме я и с малоумието на Зелю Зелев - него поне Бог му го върна да види детето си мъртво!
                - Продаваме я и сега.....

                Обаче, точно ние дадохме десетки хиляди жертви и 2 национални катастрифи все заради тая македония. Ние, българите, заради брата роб край Вардаро, Струма и Места, за наислените моми от маляките, турци и шумадийци край Дойран, Щип, Кукуш, Грамос... Та не е еднозначно, не трябва само да сипем хули върху себе си и да нихилираме всичко - дедите ми са мрели за тая Македония - и тези от Северозапада, и онези от Пиринско и Дебърско. Мрели са, щото са били българи и са искали всички българи да се обединени. аз не мога да плюя върху тях и да ги нарека тъпаци, защото са висели 3 години на 2000 метра надморска височина, недохранени, в студ и пек, само за да я има България. Защото зад тях беше точно България и те не позволиха никой да влезе в нея - знам, звучи гротескно и смещно за #kletamajkabalgaria, но аз така го чувствам. Дори и да съм сам, пак така ще го чувствам и ще обичам Родината си. До края!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ето го и типичният булгаринстанец-нихилист - ще ти го кажа директно, защото те уважавам по принцип - ти си срам за дедите си от 9-та Плевенска дивизия.
                  Грую, дай да се включа и аз....
                  По бащина линия съм българо -македонец от Скопие...богат род правил ж.п линии още по турско време ....
                  Родата е участвала в Илинденско- Преображенското въстание и една част е емигрирала след него в Северна България ,друга част е останала там и е станала македонци през 70 години-явно,но не и в душата.........
                  Не приемам политиката на Желю Желев за Република Македони като отделна държава ,не приемам и сегашното име Северна Македония...и предателката Захариева...
                  Ония играчи от ВМРО предците ще им се обърнат в гроба....
                  Приемам го като предателство към загиналите мой деди в различните въстания...
                  Ние предадохме Македония на Албания и Гърция...
                  Ние....
                  Сърбия ще си вземат техното в по късен план......ние да му мислим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    За тебе може ма за нас не е.Казах вече боли ма фара за тия.
                    Ето го и типичният булгаринстанец-нихилист - ще ти го кажа директно, защото те уважавам по принцип - ти си срам за дедите си от 9-та Плевенска дивизия.
                    Last edited by X_Y; 21.10.2018, 19:33.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Надцакването продължава, но вече се вижда кой е развързал кесията. За нас най-добрия вариант е БЮРМ да се намъкне в ЕС И ТАТО, но да не успее да смени името си. Само че тази вероятност е крайно минимална. Все пак сега топката е в ръцете на гърците.
                      A aз мисля, че това е вариантът с най-голяма вероятност (за НАТО, за ЕС - през крив макарон) - ще гледаме и ще видим
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Надцакването продължава, но вече се вижда кой е развързал кесията. За нас най-добрия вариант е БЮРМ да се намъкне в ЕС И ТАТО, но да не успее да смени името си. Само че тази вероятност е крайно минимална. Все пак сега топката е в ръцете на гърците.
                        За тебе може ма за нас не е.Казах вече боли ма фара за тия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          както вече казах, нямам проблем за бас с всеки, който иска, че Преспанското споразумение няма да бъде ратифицирано и от двете страни. На бутилка хубаво уиски или друго - по избор а дали БЮРМ ще влезе в НАТО и ЕС - това не е предмет на баса и е актуален.
                          Апропо, почти всички са ненаясно, че всъщност фиромците не са си сменили името - има още 2 гласувания - едното е за 50%+, но другото пак ще е с необходимост от 80 гласа, а сега има точно 80 - не се знае, знае ли се, все пак кланетата на българи в област Македония в последните 100 години, както и масовите изселвания на всичко качествено към България, са я оставили почти без интелектуален капацитет, та нищо чудно да има изненанди за Заю. А и Путя не спи
                          Надцакването продължава, но вече се вижда кой е развързал кесията. За нас най-добрия вариант е БЮРМ да се намъкне в ЕС И ТАТО, но да не успее да смени името си. Само че тази вероятност е крайно минимална. Все пак сега топката е в ръцете на гърците.

                          Коментар


                          • както вече казах, нямам проблем за бас с всеки, който иска, че Преспанското споразумение няма да бъде ратифицирано и от двете страни. На бутилка хубаво уиски или друго - по избор а дали БЮРМ ще влезе в НАТО и ЕС - това не е предмет на баса и е актуален.
                            Апропо, почти всички са ненаясно, че всъщност фиромците не са си сменили името - има още 2 гласувания - едното е за 50%+, но другото пак ще е с необходимост от 80 гласа, а сега има точно 80 - не се знае, знае ли се, все пак кланетата на българи в област Македония в последните 100 години, както и масовите изселвания на всичко качествено към България, са я оставили почти без интелектуален капацитет, та нищо чудно да има изненанди за Заю. А и Путя не спи
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Спокойно, няма да мине през ратификация в Малякия - този филм сме го гледали - маляките натискат, онбези тъпи българистанци от керамисийското поле свалят гащите, одупват се, оноиждат ги, а накрая маляките викат Охи, ама Ох-а е останал в задните части на бюромците. Мога да вържа бас за това с който си пожелае!
                              Малакия вече се е продала за пари и никакво охи няма да има.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Спокойно, няма да мине през ратификация в Малякия - този филм сме го гледали - маляките натискат, онбези тъпи българистанци от керамисийското поле свалят гащите, одупват се, оноиждат ги, а накрая маляките викат Охи, ама Ох-а е останал в задните части на бюромците. Мога да вържа бас за това с който си пожелае!
                                Според мен бъркаш. Северна Македония ще влезе в НАТО дори гърците да се извъртят по византийски. Най-много да се надхитрят сами себе си както стана с Охи референдума.

                                Коментар

                                Working...
                                X