IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Кражбата не е бизнес.Ма то целата ви демокрация по целият свет е такава крадлива.Не казвай на кражбата бизнес.Да не си отроче на някой седесарски бизнесмен крадец
    Ровърчето е варненски "бизнесмен" .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
      Вместо да вкарате престъпниците по затворите вие започнахте да крадете и рушитес такова настървение с което турци и еничари не са унищожавали.Съсипахте селското стопанство промишлеността изгонихте два милиона българи да се скитат немили недраги.Огън да ви гори мама ви крадлива а откраднатите пари за свещи на децата и внуците да харчите деба и соросоидната крадлива измет
      ================================================== ================================================== ========
      Аз си мислех, че в Инвестора пишат хора, които правят някакъв бизнес. От горенаписаното лъха мирис на пенсионерски клуб "Трета възраст", или "Златна есен". Все едно някоя селска бабичка кълне и проклетисва. Не е смешно, а жалко. Чул съм една приказка, не е от нашия край, при нас турци няма. Всяка клетва за сайбията си. Вероятно означава, че това което пожелаваш на другия, се връща към теб. Всъщност, хората с такова мислене са основните виновници за ситуацията в момента, но не могат да го осъзнаят. Те са нещастни по своему. Съжалявам ги.
      Кражбата не е бизнес.Ма то целата ви демокрация по целият свет е такава крадлива.Не казвай на кражбата бизнес.Да не си отроче на някой седесарски бизнесмен крадец

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
        Вместо да вкарате престъпниците по затворите вие започнахте да крадете и рушитес такова настървение с което турци и еничари не са унищожавали.Съсипахте селското стопанство промишлеността изгонихте два милиона българи да се скитат немили недраги.Огън да ви гори мама ви крадлива а откраднатите пари за свещи на децата и внуците да харчите деба и соросоидната крадлива измет
        ================================================== ================================================== ========
        Аз си мислех, че в Инвестора пишат хора, които правят някакъв бизнес. От горенаписаното лъха мирис на пенсионерски клуб "Трета възраст", или "Златна есен". Все едно някоя селска бабичка кълне и проклетисва. Не е смешно, а жалко. Чул съм една приказка, не е от нашия край, при нас турци няма. Всяка клетва за сайбията си. Вероятно означава, че това което пожелаваш на другия, се връща към теб. Всъщност, хората с такова мислене са основните виновници за ситуацията в момента, но не могат да го осъзнаят. Те са нещастни по своему. Съжалявам ги.
        И да не би да не е вярно написаното ?!

        Коментар


        • Вместо да вкарате престъпниците по затворите вие започнахте да крадете и рушитес такова настървение с което турци и еничари не са унищожавали.Съсипахте селското стопанство промишлеността изгонихте два милиона българи да се скитат немили недраги.Огън да ви гори мама ви крадлива а откраднатите пари за свещи на децата и внуците да харчите деба и соросоидната крадлива измет
          ================================================== ================================================== ========
          Аз си мислех, че в Инвестора пишат хора, които правят някакъв бизнес. От горенаписаното лъха мирис на пенсионерски клуб "Трета възраст", или "Златна есен". Все едно някоя селска бабичка кълне и проклетисва. Не е смешно, а жалко. Чул съм една приказка, не е от нашия край, при нас турци няма. Всяка клетва за сайбията си. Вероятно означава, че това което пожелаваш на другия, се връща към теб. Всъщност, хората с такова мислене са основните виновници за ситуацията в момента, но не могат да го осъзнаят. Те са нещастни по своему. Съжалявам ги.
          Партия была, есть и будет есть!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Бъркаш ли ме с някого?
            Властта в чисти български ръце не е била от повече от 70 години, КОЛКОТО И ДА ПСУВАШ СОРОС....
            Мдам. Основно в нечисти и небългарски ръце пребивава. Интересно, къде дремят по избори хората като теб, примерно. Щото аз се скъсвам 10 години да проповядвам и обяснявам, че за кандидатите за власт филтър е входен потребен, за морал и намерения, а едни такиа като теб, за тази ерес, ме изгониха от свой форум завинаги обяснявайки, прочее, че корупцията била...Необходимо Зло. Ей тъй, що иначе, никой нямало да иска държава да управлява. Е, същите дрОгаре скача'а пред парламента, гъчкан с тяхното "необходимо", за да им върнат обешаните завишени изкупни цени на перкопанелния ток но, " необходимото" си Го премести в другия крачол. И как иначе, ако предателството ти в кръвта, а да управляваш държава ти са ще до рев? Та, така. В нечисти или в небългарски ръце е властта у нас и с помощта на родни предатели. Вкл и основно, "десни". Що истински левите са по презумпция аутсайдери. Капиш? НИмой рИва.
            Last edited by Pyramid; 03.11.2017, 23:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Що не почнеш от 1923г. ами направо на новата власт ...
              събитията от 1923 до 1944 не е полит.коректно да се припомнят
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=7bxKJ5Y2ENo

                Винаги ми е било драго когато големи звезди от световна империя говорят и пеят с любов за България.
                Last edited by markov; 03.11.2017, 18:49.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Не ме интересува кой им е крив на престъпниците, нека се помнят безчинствата на новата власт след девети.
                  Покрай удобните ви за дъвкане ценности и демокрации, се забравя основното - ненаказаните престъпления на комунистите.
                  Това иска всеки нормален човек - справедливост! Троловете искат стинки за мляко, нали така хамстере? Хората искат законност!
                  Що не почнеш от 1923г. ами направо на новата власт ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от хамстер Разгледай мнение

                    ако се бориш за мляко, нямаш проблеми хващай се за висулката и дерзай.
                    не ти се разбира добре, имаш "мляко" по устните.......

                    Мразим ви от малки, безплатно. Тогава нямаше Сорос. Сега наясно ли си?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Бъркаш ли ме с някого?
                      Властта в чисти български ръце не е била от повече от 70 години, КОЛКОТО И ДА ПСУВАШ СОРОС....
                      ако се бориш за мляко, нямаш проблеми хващай се за висулката и дерзай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Да, интересно четиво.
                        Днес бях решил да капълдисвам, но ето че се наложи да се върна и да си доработя. Излизам навън, бъркам в портофеля и гледам, че няма да мога да заведа жена ми никъде по уикенда. Ами, очевидно ще ме изядат жив с парцалите, че и по-тежно наказание може да последва, както жените го могат.
                        Викам, я бързо се връщай да заработиш още някоя рупла. Малко дават, но плащат поне бързо и коректно.
                        Щот иначе аз и за зелено пиша, ама като са се запънали с тези стари самальоти!
                        Искам солидарни нови хвърчила за нашите пилоти, но на цените на грипените.
                        )

                        Ще ти издам и още нещо. Все се надявам r2d2 да викне за още някоя затворена банка. Скучен станА животът без тези сводки, сив такъв един!


                        Та, да си дойдем на въпроса.
                        Как в петък подир пладне могат да се заработят рупли.
                        Трудна работа!

                        И изведнъж ми дойде спасителна идея.
                        Дугин, нали го знаете! Той минава за съветник на президент Путин.
                        С други думи - сволоч от къде и да го погледнеш.
                        Моля да не се бърка с Ролдугин - той завежда казначейството
                        Та същият този Дугин има една студия, която чисто методологически може да послужи за сериозна основа за по-задълбочено разбиране на трудовете на Минков. Ето как неусетно преляхме към старата политическа тема, която осветява доста смазващи действителността ни въпроси!

                        С четенето работата е дебела, обаче!
                        С разбирането, съвсем!

                        Ккаво да се прави, ще се борим!
                        Щом трябва!
                        Пост-антропологията и социологията на дълбините

                        Само Тракащия се е занимавал сериозно с тематика, която включва и колективното несъзнавано.
                        Иначе сме си предимно момчета търговчета, тук-таме по някой специалист за банкови фалити

                          Обществото се състои от две части – надземна и подземна. Надземната част е социумът,...
                        Last edited by nachev; 03.11.2017, 17:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Искаме и цялата власт ви дадохме.Назначихте главен прокурор президента ваш мнозинство в Народното събрание Правителството ваше.Вместо да вкарате престъпниците по затворите вие започнахте да крадете и рушитес такова настървение с което турци и еничари не са унищожавали.Съсипахте селското стопанство промишлеността изгонихте два милиона българи да се скитат немили недраги.Огън да ви гори мама ви крадлива а откраднатите пари за свещи на децата и внуците да харчите деба и соросоидната крадлива измет
                          Бъркаш ли ме с някого?
                          Властта в чисти български ръце не е била от повече от 70 години, КОЛКОТО И ДА ПСУВАШ СОРОС....
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Не ме интересува кой им е крив на престъпниците, нека се помнят безчинствата на новата власт след девети.
                            Покрай удобните ви за дъвкане ценности и демокрации, се забравя основното - ненаказаните престъпления на комунистите.
                            Това иска всеки нормален човек - справедливост! Троловете искат стинки за мляко, нали така хамстере? Хората искат законност!
                            Искаме и цялата власт ви дадохме.Назначихте главен прокурор президента ваш мнозинство в Народното събрание Правителството ваше.Вместо да вкарате престъпниците по затворите вие започнахте да крадете и рушитес такова настървение с което турци и еничари не са унищожавали.Съсипахте селското стопанство промишлеността изгонихте два милиона българи да се скитат немили недраги.Огън да ви гори мама ви крадлива а откраднатите пари за свещи на децата и внуците да харчите деба и соросоидната крадлива измет

                            Коментар




                            • https://www.youtube.com/watch?v=ZKGXvRaAmVE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                                Уважаеми колеги!
                                Направих традиционното си на всеки няколко дни връщане към темата и с травмираща неуюта прочетох една (поредната) ужасяваща история от отминали, диви времена, която заменя предишната ужасяваща история и която според някого иде да закове като истина от върховна инстанция нечии социални прозрения и тези.

                                Кому е необходимо всичко това, Боже!

                                Какво може да роди сблъсъкът между диващини и простотия?! Или постоянното натякване и даване на примери, които идат от всякакви исторически времена, системи и обществени устройства. Та чак до ден днешен. Нищо дясно няма в тази работа. Нула! Дясното е творчество, критично и самостоятелно мислене, поглед насочен напред и в бъдещето, отговорност! Е, и егоизъм! В някакъв там поносим и приемлив размер, като този размер е дефиниран вероятно от самия Творец по някакви негови мотиви. Прости ми, Боже, че отново споменавам името ти заради наши дребни и глупави човешки неща!
                                На един икономически и финансов форум повече му приляга просветено консервативно и дясно мислене, а защо не и обогатено и с представители на модерно ляво мислене.
                                Излагането на тези и аргументи не следва да става при игнориране на някои културни особености на народа и страната ни, на историята ни и други обективни фактори.
                                Народ като народ, страна като страна.
                                По-добри няма да си намерим! От мига на поемане на първата глътка въздух ние се превръщаме в културни производи на тази действителност.

                                Някои подлудяващи неща много добре си ги знаем.
                                И Левски ги е знаел, за което дава ясен сигнал, пишейки Народе???? Тук има сигурно и отчаяние, но и ма и любов!
                                И Хаджийски (старият комунист) ги е знаел, пишейки критично, но и с любов, "Бит и душевност на нашия народ".
                                Друга Родина няма да намерим! Изключено е!

                                Сутринта изчетох една знаменателна статия за труда на М. Минков. Не харесвам даването на съвети и препоръки, но в случая отстъпвам от принципите си.
                                През последните дни настроението ми е леко мизерно. Шантавии всякакви се случват около мен, бяха ме налегнали и тежки размисили за съдбата на страната ни, на което дадох израз с някаква реторика преди няколко дни тук. Разговорите по проекта за бюджет дадоха допълнителни поводи за поставяне на въпроси. След 10-тия лутане мъчително се стигна до някакъв условен обществен консунсус обществото ни да инвестира в армия и авиация. Лобистите го смачкаха дръзко и без колебание. То и без туй темата се превърна от българска в "международно чувствителна". В мига на излизане на проекта за бюджет стана ясно, че самолети няма да има и защо никой в тази страна не поиска да каже направо, че политиците с действията си пряко провокираха бунта на пилотите. И какво предложиха насреща. На (почти) всички ще дадем по нещо, но за нас (като за вече почти сраснали се с държавата) ще има от всякъде по много. Ерго, ляв бюджет за страна доминирана от номенклатура. Та започвам да се чудя, защо ни е беше тогава да махаме чл. 1. В днешните условия той просто щеше да закрепва законово това, което и без това всички виждат, че се случва. Да се чудим ли тогава, как така по един почти магически начин първият ни ръководител започва все повече да прилича като маниер, поведение, че и по приказки на незабравимия др. Т.Ж.
                                Може да се възрази срещу приказките ми. Основателно вероятно. Всъщност дори не изпитвам необходимост да се аргументирам, но ми иде наум, че борсата (заради която вероятно сме се събрали тук) е едно много силно интуитивно и лесно плашещо се същество, което не може да бъде подведено, усеща нещата и им дава безпогрешна характеристика. Самата характеристика ще бъде прескочена.

                                Е, тук дойдоха размислите и прозренията на Минков (когото за съжаление не съм чел в оригинал) и нещата някак започнаха да се подреждат и обясняват.

                                Желая лек уикенд на всички!
                                Да, интересно четиво. Току що и аз прочетох статията и мислех да я постна, ама виждам, че си ме изпреварил.
                                Ние обаче сме такива, каквито историята, климатът и географията са ни създали през последните 1000 години.
                                Абсолютно вярно!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X