IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Като правят глупости е редно и да бъдат наказани ! Да не би ти да си по "майчинство" в къщи ?! За третия пол няма ли да се произнесеш ...или и това е гадна "рушлямска" пропаганда ? Я да видим , ако имаш деца и почне тоя цирк и у твойта къща , ше дращиш ли пак глупости тука ?!
    Ами той е от третия пол, ти искаш да прави панаири

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Видях, че си писал "мургав нерез". Това предполагам означава мъж, който е пожелал жена. Не знам къде там, както сте измислили термина"обрязват жените", но тук режете топките на момчетата много рано. Затова Европа не се размножава и в България има 300 000 двойки с репродуктивни проблеми. Това е заради точно такава политическа коректност, която сме принудени да понасяме.
      Първо - в България двойките с репродуктивни проблем са наполовина по-малко - около 150 000.
      Второ - понятието репродуктивен проблем се използва за случаите когато двойката полага усилие да се сдобие с потомство минимум една година, при нормална полова активност и на двамата участници в "процеса". Импотентността сама по себе си не води до репродуктивен проблем.
      Трето - за съжаление и дамите и господата решават да стават родители в по-късна възраст, а годните за оплождане яйцеклетки, както и оплождащите ги сперматозоиди след 40 година рязко намаляват. Яйцеклетките в по-голяма степен.
      Има и четвърто и пето, но аз съм мързелив човек и не ми се пише, а освен това мразя и да се задълбочавам.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

        Гигов, тези неща се случват и у нас. Помисли си за 10-12 годишните цигански булки. Това харесва ли ти? Харесва ли ти съдът да оправдае мургавия нерез, защото такива били културните особености на етноса? Именно затова твърдя, че дефиницията за пола (която категорично не приемам) е пробутана нарочно от толерастите с цел да саботират конвенцията.
        Колега, ти доста разширяваш темата. Аз говоря за варварските обичаи на исляма, които трябва да бъдат неутрализирани. Темата, кога един индивид е способен да се възпроизвежда и в нашия цивилизационен смисъл да създаде семейство, е много обширна. Аз разбира се съм против бракове на незрели индивиди, но кога узряват е труден въпрос. Той е не само биологически, ами и социален.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Що ли ми се струва, че всичките тези неща се случват в мюсулманските общества? Да не бъркам нещо?
          След няколко века може би и ислямът ще се модернизира и ще премахне тези варварщини, както християнството се е развило и е премахнало Инквизицията и лова на вещици. Може би.
          За съжаление ние живеем във време, когато примитивният ислям е заплаха за нашата цивилизация.
          Гигов, тези неща се случват и у нас. Помисли си за 10-12 годишните цигански булки. Това харесва ли ти? Харесва ли ти съдът да оправдае мургавия нерез, защото такива били културните особености на етноса? Именно затова твърдя, че дефиницията за пола (която категорично не приемам) е пробутана нарочно от толерастите с цел да саботират конвенцията.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Що ли ми се струва, че всичките тези неща се случват в мюсулманските общества? Да не бъркам нещо?
            След няколко века може би и ислямът ще се модернизира и ще премахне тези варварщини, както християнството се е развило и е премахнало Инквизицията и лова на вещици. Може би.
            За съжаление ние живеем във време, когато примитивният ислям е заплаха за нашата цивилизация.
            Ако паметта не ме лъже, "ислам" май означаваше "подчинение" / или от вида/, а "я"-то, както тук му казват, е от хармонията в турския език, не от родния за религията фарси/арабски. Да те подчиняват, преди още да си се осъзнал, е...шибана, древна тъпня. Като управляван ареал, и е достатъчен близкият и среден Изток.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

              Проблемът е сериозен и реален. Обрязването е факт при 74% от момичетата в Мали. Ето ти официални данни на UNICEF: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96...n_age_0-14.svg даже в голяма и относително развита страна като Египет е 14%. Конвенцията се занимава и с други ужасии като насилствена стерилизация, насилствени бракове (включително и на 8-10 годишни момиченца, продадени на възрастни мъже), т.нар. "убийства на честта" и други простотии. Затова казвам, че има смисъл от нея, но толерастите я извратиха, като пробутаха безумната дефиниция на понятието "пол".
              Що ли ми се струва, че всичките тези неща се случват в мюсулманските общества? Да не бъркам нещо?
              След няколко века може би и ислямът ще се модернизира и ще премахне тези варварщини, както християнството се е развило и е премахнало Инквизицията и лова на вещици. Може би.
              За съжаление ние живеем във време, когато примитивният ислям е заплаха за нашата цивилизация.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Видях, че си писал "мургав нерез". Това предполагам означава мъж, който е пожелал жена. Не знам къде там, както сте измислили термина"обрязват жените", но тук режете топките на момчетата много рано. Затова Европа не се размножава и в България има 300 000 двойки с репродуктивни проблеми. Това е заради точно такава политическа коректност, която сме принудени да понасяме.
                Момче, бръщолевиш глупости. Осъзнай се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                  Смешно е точно мен да наричаш "политически коректен". Та аз съм заклет враг на всякаква политическа коректност! Прочети какво съм на писал на Бате Пешо, пък дано разбереш позицията ми.
                  Видях, че си писал "мургав нерез". Това предполагам означава мъж, който е пожелал жена. Не знам къде там, както сте измислили термина"обрязват жените", но тук режете топките на момчетата много рано. Затова Европа не се размножава и в България има 300 000 двойки с репродуктивни проблеми. Това е заради точно такава политическа коректност, която сме принудени да понасяме.

                  Коментар


                  • В момента, в който полът от биологична, става "социална" категория, лъсва както никога досега, на каквикретени опитват да ни направят. Който я подпише, подписва за себе си, че сам е такъв. Аз нещо, което сам не съм подписал, нямам ангажимент да спазвам. А предателите, които го подпишат "от името на България", да Го духат. Следващият път, и толкова гласове няма да настържат. Отникъде. Ай сиктир.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Не ме карай да се чувствам виновен за някакви традицииите или че е умряла полярна мечка. Политически коректните ставате все по гнусни. Тази декларация е насочена да промени нашите собствени ценности.
                      Смешно е точно мен да наричаш "политически коректен". Та аз съм заклет враг на всякаква политическа коректност! Прочети какво съм на писал на Бате Пешо, пък дано разбереш позицията ми.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Мрежата няма как да приемем половин Африка.Такива са им традициите да си живеят както смятат за добре.Не се поддавай използват състраданието и после ще е късно.Бог да пази България
                        Толкова ли не можеш да разбереш, че проблемът не е в конвенцията, а в дефиницията за "пол". Ако я нямаше тази дефиниция бих подкрепил с две ръце ратификацията. Освен това разпоредбите на конвенцията са достатъчно категорични и спомагат да се справим с толерастките решения на съдилищата в ЕС от сорта "Ама те такива са им културните особености на хората". Разбираш ли - текстовете на конвенцията по същество са анти- толерастки, защото изрично казват, че подобни ужасии не могат да се толерират по причини от сорта "такива са им обичаите" и "такива са им културните особености". На практика текстът на конвенцията би спомогнал и да се справим с проблема с 10-12 годишните цигански булки. Ако конвенцията влезе в сила вече никой съд няма да може да оправдае някой мургав нерез с мотива "това е културна особеност". И аз почвам да подозирам, че именно затова толерастите са пробутали дебилната дефиниция за "пол", с цел да саботират нейната ратификация. Абсурдно звучи, но май е така.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                          Проблемът е сериозен и реален. Обрязването е факт при 74% от момичетата в Мали. Ето ти официални данни на UNICEF: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96...n_age_0-14.svg даже в голяма и относително развита страна като Египет е 14%. Конвенцията се занимава и с други ужасии като насилствена стерилизация, насилствени бракове (включително и на 8-10 годишни момиченца, продадени на възрастни мъже), т.нар. "убийства на честта" и други простотии. Затова казвам, че има смисъл от нея, но толерастите я извратиха, като пробутаха безумната дефиниция на понятието "пол".
                          Проблема е сериозен, но тая конвенция определено няма да го реши.
                          Сещам се как тюлените се изнесоха от Сомалия на бегом и забравиха за бедстващите и гладуващите ... Да не говорим, че си трайкаха когато се изклаха няколко млн. в Чад ... ама там петрол няма за разлика от Ирак ...
                          Сега ще кажете, че не е по темата. Да, ама не - ако искат Големите момчета да направят нещо за човечеството могат да решат проблема с глада в световен мащаб . Могат и то много бързо - докато вечерят на поредната среща Г-20 ...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                            Проблемът е сериозен и реален. Обрязването е факт при 74% от момичетата в Мали. Ето ти официални данни на UNICEF: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96...n_age_0-14.svg даже в голяма и относително развита страна като Египет е 14%. Конвенцията се занимава и с други ужасии като насилствена стерилизация, насилствени бракове (включително и на 8-10 годишни момиченца, продадени на възрастни мъже), т.нар. "убийства на честта" и други простотии. Затова казвам, че има смисъл от нея, но толерастите я извратиха, като пробутаха безумната дефиниция на понятието "пол".
                            Не ме карай да се чувствам виновен за някакви традиции или че е умряла полярна мечка. Политически коректните ставате все по гнусни. Тази декларация е насочена да промени нашите собствени ценности.
                            Last edited by vikhunter; 03.01.2018, 22:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                              Проблемът е сериозен и реален. Обрязването е факт при 74% от момичетата в Мали. Ето ти официални данни на UNICEF: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96...n_age_0-14.svg даже в голяма и относително развита страна като Египет е 14%. Конвенцията се занимава и с други ужасии като насилствена стерилизация, насилствени бракове (включително и на 8-10 годишни момиченца, продадени на възрастни мъже), т.нар. "убийства на честта" и други простотии. Затова казвам, че има смисъл от нея, но толерастите я извратиха, като пробутаха безумната дефиниция на понятието "пол".
                              Мрежата няма как да приемем половин Африка.Такива са им традициите да си живеят както смятат за добре.Не се поддавай използват състраданието и после ще е късно.Бог да пази България

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                                Ами да я подпишат в Мали конвенцията. Макар, че дълбоко се съмнявам да осакатяват жените си. Тия работи ги разправят на семинари в Норвегия. Сещаш се за Брайвик.
                                Проблемът е сериозен и реален. Обрязването е факт при 74% от момичетата в Мали. Ето ти официални данни на UNICEF: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96...n_age_0-14.svg даже в голяма и относително развита страна като Египет е 14%. Конвенцията се занимава и с други ужасии като насилствена стерилизация, насилствени бракове (включително и на 8-10 годишни момиченца, продадени на възрастни мъже), т.нар. "убийства на честта" и други простотии. Затова казвам, че има смисъл от нея, но толерастите я извратиха, като пробутаха безумната дефиниция на понятието "пол".
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X