IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Ми аз мисля че по митингите караха такива кат вас….аре давай кои не скача е червен ….
    Колко му е да платят на ултрасите да съборят парламента?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      ]ИДИОТ
      Барба, кво прави ливанския ти шеф на банката? Виждате ли се да бистрите политиката на Макрон. Гледам ,големи арктически обещания на Россия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Ми те марков като докараха такива като вас с рейсове в София ………..
        Ми аз мисля че по митингите караха такива кат вас….аре давай кои не скача е червен ….
        Last edited by markov; 26.05.2018, 16:31.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Ми те марков като докараха такива като вас с рейсове в София преди пет-шест години да подкрепят правителството на Пацката не знаеха даже кой е президент,
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Ей Барбито бил българския Бил Гейтс бе ...ама никои не е чувал за него
            Ми те по селата и бил Гейтс да ги питаш кой е, няма да знаят.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Аз също трудно му понасвм повечето писания. Щото ме дразнят. Дори и аз го дразня понякога, имам този навик, никой не е съвършен. Обаче.
              Обаче, ето този ти пост, не го разбрах. КАКВО искаш да кажеш? Че ние тук, останалите, които се имаме „за нещо по-”, го превъзхождаме? Успокой топката. Не е този начинът.. Хубав/лош, не е този начинът. С риск да не бъда разбран, ще изгубя себеуважението си, ако не обърна внимание.
              Поздрави.
              Ми общо взето казах че умря циганкато дет го хвалеше та почна сам:

              Всеки човек е склонен да преувеличава собствените си успехи и значимост …….
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Ей Барбито бил българския Бил Гейтс бе ...ама никои не е чувал за него
                Аз също трудно му понасвм повечето писания. Щото ме дразнят. Дори и аз го дразня понякога, имам този навик, никой не е съвършен. Обаче.
                Обаче, ето този ти пост, не го разбрах. КАКВО искаш да кажеш? Че ние тук, останалите, които се имаме „за нещо по-”, го превъзхождаме? Успокой топката. Не е този начинът.. Хубав/лош, не е този начинът. С риск да не бъда разбран, ще изгубя себеуважението си, ако не обърна внимание.
                Поздрави.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron

                  Eто защо https://fbk.info
                  Не разбирам линка ти барби- къде е тук българия или франция или германия. Мен не ме интересува че някакъв го хванали при педалите от булонския лес нито ме интересува двореца на който не трябва да гледам. Пак питам къде е българия или франция или германия в твоята картинка. Защо ми тикаш непрекъснато под носа русия.

                  Не знам дали си запознат, но има директна поща до президента на русия, аз съм писал и ми отговориха, ти може също да пишеш. Ако не можеш да намериш адреса кажи на импотент, той ще го изрови

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Не е тайна Достатъчно беше да си по-умен от КГБ / ДС

                    ……………………………..

                    Такива ми ти работи
                    Ей Барбито бил българския Бил Гейтс бе ...ама никои не е чувал за него
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Браво на испанската съдебна система
                      Сега сметни колко трябва да бъдат осъдени в България и Русия, ако имаше съдебна система
                      За българия съм съгласен, но защо намесваш русия- нито ти, нито аз съм там, нито някой от моите или твоите познати, защо намесваш русия тогава? Защо непрекъснато гледаш какво са направили или не са направили руснаците и ги критикуваш когато можеш или не можеш? Кажи за франция ако баба даскалица напъпли ученик какво би станало- дали биха казали ние вярваме в любовта или биха и показали отвътре женския затвор? За българия е ясно, в вчера някаква учителка се вихрила на купона на абитуриентите, днес е подала заявление за напускане. Таааааааа кажи нещо за франция, кой плати гробницата на наполеон и защо има толкова много круши в париж

                      Коментар


                      • Испания- 29 осъдени политици на 351 години затвор и 44 милиона глоба http://worldbg.eu/29-%D0%B2%D0%B8%D1...2%D0%BE%D1%80/

                        Коментар


                        • ...достойно за възхита.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Не е тайна Достатъчно беше да си по-умен от КГБ / ДС
                            Докладвах на научна конференция по Computing Science в Париж 1982. Там научих, че има няколко български информатици, продадени от България като бели роби на франсетата. Един от тях ми организира рандеву в неговата фирма. Одобриха ме, изискаха ме. Заплата 20 000 FRF. Върнах се, проучваха ме 6 месеца от ДС, и се полакомиха за парите (доста повече от 20 000 FRF)

                            Изпратиха ме, като оставих като заложници родители, брат, съпруга и бебе. България прибираше заплатите ми, оставяйки ми колкото получават тук безработните, и плащаха квартирата. D
                            Президента на банката ме хареса, защото вършех работа колкото 5 франсета. Той стана президент на новосъздадена международна банка в пъпа на Париж (Golden Triangle in Paris) и ми предложи да създам от 0 системата за банката. Сам 2 години. Работех (забавлявах се) по 14 часа на ден, и натравих чудеса Първата банка с Unix + Oracle + Decnet + ... Назначих още един българин за експлоатацията, след като пуснаха и съпругата ми - и нея Съпругата пуснаха, след като ми дадоха френско гражданство и отидохме с президента при българския консул.
                            Сега системата е инсталирана в повече от 100 банки на 4 континента и по нея работят стотици информатици

                            Такива ми ти работи
                            Благодаря ,Барби!Респект!
                            Доста често си краен в преценката си по дадени събития,та затова попитах....Разбирам,че може би се дължи на огорчението ти от това ,че е трябвало да бъдеш разделен от най-близките ти хора....Имам също роднини,които се водеха невъзвращенци,та макар и по млад от теб, схващам за кавкво иде реч....
                            Но света, за последните 30 години доста се промени и мисля,че трябва да си малко по-критичен към каквито и да е медийни побликации,...
                            Бъди здрав!

                            П.С.Рандеву...Имам приятелче,което е дълги години във Франция...Все ми дрънкаше за разни рандевута...Та от него знам какво е рандеву...
                            Last edited by retro_69; 26.05.2018, 13:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Барби,ако не е тайна,кога и как се "озова" във Франция...?Или си роден във Франция?Интересно ми е ...Щото 1987г.,на мен, за да отида на ученическа екскурзия до Чехия ми искаха разрешение от тогавашната милиция и от военните,щото бях преднаборник.... Па ти май си от доста по-рано във Франция....Странно....
                              Не е тайна Достатъчно беше да си по-умен от КГБ / ДС
                              Докладвах на научна конференция по Computing Science в Париж 1982. Там научих, че има няколко български информатици, продадени от България като бели роби на франсетата. Един от тях ми организира рандеву в неговата фирма. Одобриха ме, изискаха ме. Заплата 20 000 FRF. Върнах се, проучваха ме 6 месеца от ДС, и се полакомиха за парите (доста повече от 20 000 FRF)

                              Изпратиха ме, като оставих като заложници родители, брат, съпруга и бебе. България прибираше заплатите ми, оставяйки ми колкото получават тук безработните, и плащаха квартирата. D
                              Президента на банката ме хареса, защото вършех работа колкото 5 франсета. Той стана президент на новосъздадена международна банка в пъпа на Париж (Golden Triangle in Paris) и ми предложи да създам от 0 системата за банката. Сам 2 години. Работех (забавлявах се) по 14 часа на ден, и натравих чудеса Първата банка с Unix + Oracle + Decnet + ... Назначих още един българин за експлоатацията, след като пуснаха и съпругата ми - и нея Съпругата пуснаха, след като ми дадоха френско гражданство и отидохме с президента при българския консул.
                              Сега системата е инсталирана в повече от 100 банки на 4 континента и по нея работят стотици информатици

                              Такива ми ти работи
                              Last edited by barbaron; 26.05.2018, 13:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Госдеп потребовал от России вывести войска из Грузии

                                США считают присутствие российских войск в Абхазии и Южной Осетии нарушением международного права и призывают Россию вывести свои силы с территории Грузии.

                                Об этом заявил во вторник госсекретарь США Майк Помпео.

                                "Соединенные Штаты безоговорочно осуждают оккупацию Россией грузинских территорий, - сказал Помпео в понедельник в Вашингтоне во время выступления на открытии ежегодной конференции, посвященной вопросам стратегического партнерства Грузии и США.

                                "Насильственное вторжение России в Грузию является явным нарушением международного мира и безопасности", - цитирует Reuters главу Госдепа.

                                По словам Помпео, США намерены расширить помощь Грузии в сфере безопасности и экономики, а также поддерживают ее стремление вступить в НАТО.
                                Mьй тоже потребовали сащ вьйвести своите сили от българия, ама ани не хатят. Ани хатят трахат българские циганки патаму що ани ани ощен красивие , а не как нигер у сащ

                                Барби целият госдеп трябва първо да се изреди да направи по една бибитка на путин и на личния състав на руската армия и тогава те може да си помислят. Най вероятно руснаците и те искат да изведат краварите своите войски от европа и от азия, ама краварите не искат

                                Коментар

                                Working...
                                X