IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Стига бе човек, това са пълни глупости. Ако накарам някое от децата ще направи по хубави снимки. Бива малоумщина, ама толкова не бива
    Кое точно е глупост? Що не поясниш?
    Че Бойко дойде от ъндърграунда? Това ли е глупост? Че имаше обща фирма с Младен Михалев - Маджо, известен бандит?
    Че участвашв във фирма, която е контрбандирала цигари? Това го има в документите.
    Че Бойко ходеше с пистолет на кръста като кмет на столицата? И че сега пистолетът му стои на шкафчето до главата.
    Или не ти харесва качеството на снимките? Ами не са правени от професионален фотограф....
    или е трябвало на снимката Бойко да позира с пачките под мишница и кюлчетата злато в устата и ръцете.
    Снимката на спящия Бойко е просто доказателство, че тези шкафчета са от неговата спалня. Очевидно е че снимките са правени в различно време и то когато стопанинът не е в стаята.

    Малоумщина е да отричаш очевидни доказателства. Или си е чисто бойколизачество.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
      Пак попаднахме в световните новини! Президентът на БГ дебне премиера на БГ с дрон, подарен от Си Дзинпин!

      това като го слушах щях да падна .....чак пък толкоз
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • https://e-vestnik.bg/32512/analiz-na...ZNAS8Ur8zMFF00 Анализ на снимките компромат за Борисов + увеличения

        Коментар


        • Историята с бойко става все по миризлива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Ето ги снимките.

            g[/IMG]
            Стига бе човек, това са пълни глупости. Ако накарам някое от децата ще направи по хубави снимки. Бива малоумщина, ама толкова не бива

            Коментар


            • Пак попаднахме в световните новини! Президентът на БГ дебне премиера на БГ с дрон, подарен от Си Дзинпин!

              Коментар













              • "Ще ми бъде орбазувана проверка"




                eurocom.bg



                Борисов: Радев ме следи с дрон, подариха му го от Китай
                "Ще ми бъде орбазувана проверка"


                "Ще ми бъде орбазувана проверка"







                Коментар


                • А сайтът "Афера" е блокиран. И кво от това. Не можеш да блокираш всички сайтове.
                  Тиквата треска го тресе.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ето ги снимките.














                    И друга снимка, за сравнение.


                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Определено играта загрубя!
                      Имало и някакви снимки, не съм ги виждал, нещо не ми зарежда сайтът на афера, която уж ексклузивно разполагала.
                      Нито вярвам, нито не вярвам - пък и този източник по начало си е гнусноват.
                      Предпочитам да ида и да повърна някъде скришом.
                      По-късно или утре ще продължаваме да следим съсурването
                      Гледам го в момента.Оная простата кърджалийска п...а стои до него и гледа безумно.Шайката му се уплаши видно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Без да имам доказателства съм убеден че тоя е записал Боката или по негова заповед е записан и неслучайно почнаха да се пускат записите.Да видим Бобокови какво са му подготвили.Боката е пътник утече у канало.Падне ли от власт го чака или куршум или съдбата на Божков и братя Галеви.Ще си плати за всичко тоя шопар
                        Определено играта загрубя!
                        Имало и някакви снимки, не съм ги виждал, нещо не ми зарежда сайтът на афера, която уж ексклузивно разполагала.
                        Нито вярвам, нито не вярвам - пък и този източник по начало си е гнусноват.
                        Предпочитам да ида и да повърна някъде скришом.
                        По-късно или утре ще продължаваме да следим съсурването

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Акценти от изявлението на Цвъко по повод на подадено преди три часа заявление за напускане на герп.
                          ...
                          От известно време, обаче, членството в ГЕРБ не е повод за гордост - нито за мен, нито за немалко други членове на партията. Някои неблагоприятни тенденции в управлението на страната и на партията, доведоха до това, че в крайна сметка беше надскочен дори моят висок „праг на търпимост”.
                          ...
                          Не искам да виждам как граденото и с моите усилия отива по дяволите и как в партията постепенно намират място страх, подмазвачество, интригантство и посредственост.
                          ...
                          Все по-ясно става и това, че на хоризонта пред ГЕРБ няма дългосрочни цели, които да обединяват и мобилизират националния ресурс. Работи се на ремонтен график, на парче, на приливи и отливи, като често хората виждат зад всичко това и персонални мотиви.
                          ...
                          Оттук нататък предателство от моя страна би било само едно - ако остана член на ГЕРБ.
                          ...
                          Не искам да гледам как членовете на ГЕРБ се свиват под ударите на обществено недоволство,"

                          Абе, факю, този къде ги е научил тия работи??!
                          На някоя молитвена закуска ли?!
                          Май вади нож на БХ!
                          Стана тя, каквато стана!
                          Без да имам доказателства съм убеден че тоя е записал Боката или по негова заповед е записан и неслучайно почнаха да се пускат записите.Да видим Бобокови какво са му подготвили.Боката е пътник утече у канало.Падне ли от власт го чака или куршум или съдбата на Божков и братя Галеви.Ще си плати за всичко тоя шопар

                          Коментар


                          • Акценти от изявлението на Цвъко по повод на подадено преди три часа заявление за напускане на герп.
                            ...
                            От известно време, обаче, членството в ГЕРБ не е повод за гордост - нито за мен, нито за немалко други членове на партията. Някои неблагоприятни тенденции в управлението на страната и на партията, доведоха до това, че в крайна сметка беше надскочен дори моят висок „праг на търпимост”.
                            ...
                            Не искам да виждам как граденото и с моите усилия отива по дяволите и как в партията постепенно намират място страх, подмазвачество, интригантство и посредственост.
                            ...
                            Все по-ясно става и това, че на хоризонта пред ГЕРБ няма дългосрочни цели, които да обединяват и мобилизират националния ресурс. Работи се на ремонтен график, на парче, на приливи и отливи, като често хората виждат зад всичко това и персонални мотиви.
                            ...
                            Оттук нататък предателство от моя страна би било само едно - ако остана член на ГЕРБ.
                            ...
                            Не искам да гледам как членовете на ГЕРБ се свиват под ударите на обществено недоволство,"

                            Абе, факю, този къде ги е научил тия работи??!
                            На някоя молитвена закуска ли?!
                            Май вади нож на БХ!
                            Стана тя, каквато стана!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Защо мисля аз, че е фейк (по изключение използвам чуждицата):
                              (Не съм привърженик на конспиративни теории, просто съждения)
                              В онова училище се учат доста неща за прийомите и различните технически средства за наблюдение/слушане. Дори и тогава. Като се има предвид бекграунда!!! на Човека, съвременните възможности и институциите, които го държат на власт, едва ли би подходил толкова елементарно.
                              Единствено остава вариант, ако, явно разбирайки, че ще го изпратят "на заслужен отдих", чак толкова да не му пука. Но за последното съм 49 %.
                              Една от трагедиите на модерния живот е, че за много житейски и човешки важни неща често ни вкарват в дилеми от типа:
                              51:49.
                              Модерният човек не се чувства комфортно при основаване само н а Вяра.
                              Рационалният човек не може дасе отърве от съмнението, че някой му подава удобни "информации, факти и находки", че да предопредели изводите му
                              Не е лесно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Дъртеете начев, очевидно е. Щом с ватето ме обърка, не е на добре работата.
                                Абе все се каня да те питам, какво стана с твоят приятел мажната, изчезна веднага след последните избори?

                                Браво, като свеж младенец!
                                Издържа проверката, Факе!
                                Като те гледам, какъв си задълбочен, не бях готов да се обзаложа.

                                Колкото аз ти липсвам та теб, толкова му липсвам и на Майната!
                                И той мрази постинги, които са повече от 2 реда и ми се дразнеше открито.
                                Ти сега да н е вземеш да се издадеш, че при моята липса си усещал човешка празнота

                                Ама аз не съм тук за да ме обичате, бе човеко!

                                Спокойно, като ми писне и се махна, той ще се върне, само гледай и внимавай, да не си сменил дотогава Ам. с Бг. АйПи, че ще те спука от майтап!

                                Коментар

                                Working...
                                X