IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    И сега що виеш че другите са ти виновни бе ?

    Аз не съм гласувал нито за НДСВ нито за ГЕРБ през живота си...….макар че през призмата на времето отчитам че НДСВ бяха полезни за България....
    А нещо за Костов през призмата на времето?

    Коментар


    • Нещо гугълите май не признават пазарната икономика, ами се пробвали да минат непазарно и сега имат малка глоба

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Е ти поне имаш оправдание, другите са ти виновни.
        Ми не позна ….смятам че всички Българи като съвкупност са виновни за ситуацията - всеки един от нас с действията и бездействията си.

        Виждаме съвкупния резултат на един малък но за сметка на това доста прост и злобен народ
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • А, нешънъл пауа,

          Кажете моля какво ще се случва, много беше интересно предния път?

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Хайде де, няма ли някой да ми обясни колко е готин живота на кредит- импотент, ванка, барби- дайте мнение по въпроса. И ако може да ме светнете как би изглеждала българия да речем или сърбия или русия ако имаха такъв дълг, за щатите, канада и сингапур и разни други държави съм наясно. Виж люксембург не знам как е . Май е на 300-400км от мен, може да отида и до там

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
              Няма нито една просперираща православна държава! Сравнете Словения и Сърбия!

              Важна причинa за нашето плачевно състояние сега е този типично източно-европейски развой на събитията,предимно в православните общества-тук не е имало Реформация,тя е дала просперитет на Запада.
              Ванката пак доказва че е бягал от часовете по-история.

              Хубо сравняваме Словения и Сърбия …….

              а ти правиш ли сметка че Сърбите като нас стотици години са били част от една ретроградна империя - Османската ?

              Словенците пък са били 1200 години част от много по-цивилизовани империи - средновековната Немска държава и по късно Хабсбурката държава./ днешна Австрия /

              Ти разлика правиш ли в развитието на Германия / Австрия от една страна и Турция от друга ???
              Каквато е разликата между метрополиите , така ще е разликата и между покорените територии....

              Викаш че не е имало реформация в Османската империя , баш православието ша да е виновно …. нъл Ванка

              Last edited by markov; 19.07.2018, 16:56.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                И сега що виеш че другите са ти виновни бе ?

                Аз не съм гласувал нито за НДСВ нито за ГЕРБ през живота си...….макар че през призмата на времето отчитам че НДСВ бяха полезни за България....
                Аз също не съм гласувал за тия и за БСП не съм гласувал никога.От 1997 не ходя да гласувам единствено изключение гласувах срещу Бойко на президентските избори въпреки че знаех че е загубил но като гледам едва ли повече ще гласувам.И смятам че дедо симо ментраджията е комунист и крадец

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  И сега що виеш че другите са ти виновни бе ?

                  Аз не съм гласувал нито за НДСВ нито за ГЕРБ през живота си...….макар че през призмата на времето отчитам че НДСВ бяха полезни за България....
                  Е ти поне имаш оправдание, другите са ти виновни.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Ванка ... към мен
                    А ключа от дома ми да искаш? Обида. Заяждане.
                    Last edited by RUBLA; 19.07.2018, 16:41.
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Признавам си, и аз бях наивен глупак,
                      гласувах с надежда за царчето, без да разбера, че е слуга на КГБ / ДС,
                      и за "по-малкото зло" ГЕРБ наивно гласувах, докато разбера на КОЙ слугуват.
                      И сега що виеш че другите са ти виновни бе ?

                      Аз не съм гласувал нито за НДСВ нито за ГЕРБ през живота си...….макар че през призмата на времето отчитам че НДСВ бяха полезни за България....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • И ВЕИ не е панацея:

                        Великобритания изпитва "вятърна суша", която забави и дори спря перките на турбините в цялата страна, съобщава NewScientist, цитирани от offnews.bg Производството на вятърна енергия през юли досега е спаднало с 40% в сравнение със същия период на миналата година - въпреки по-големите вятърни турбини, инсталирани междувременно. "Ние обикновено правим между 2 и 3 гигавата енергия, генерирана от вятъра", коментира Роб Грос (Rob Gross) от Империал Колидж Лондон. "В по-ветровито време на годината може да правим 9 или 10." Изключително продължителният период на високо налягане е виновен за сушата, обяснява Греъм Мадж (Grahame Madge), говорител на метеорологичната служба ма Великобритания. Струйното течение остава по на север, което означава неподвижна огромна площ плътна въздушна маса високо налягане над Великобритания. "Това е като капак, който затиска всичко останало", обяснява Мадж. "Прогнозата за следващите няколко седмици не показва да има значителна промяна". Говорител на Националната електрическа мрежа заяви: "Между 4 юни и 15 юли производството на вятърна енергия е с около 30% по-ниско в сравнение със същия период на миналата година.


                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                          Моите хора не са на кредит,но и не ги газят на улицата,кучета не ги хапят/няма улични/, в собствени жилища са,двете коли ,абе буржуа....ядец,кой ли ви вярва вече....
                          Ванка нещо даваш фира- прочети още веднъж това което си написал- моите хора не са на кредит- кои са твоите хора и за какъв кредит става дума- , ако под кредит за хората имаш предвид че комшията ги е правил и не си платил това е друг въпрос. Аз питах за твоите кредити колко са и дали ще можеш да ги платиш в този живот- доколкото разбирам няма да сколасаш- ти се мъчиш нещо да обърнеш въпроса към мен- аз не съм казал нищо за себе си- кой ли ми вярва- ами ето това е твоето разбиране- не отговаряш на въпроса, а се мъчиш да насочиш въпроса към мен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                            Моите хора не са на кредит,но и не ги газят на улицата,кучета не ги хапят/няма улични/, в собствени жилища са,двете коли ,абе буржуа....ядец,кой ли ви вярва вече....
                            И кат се събудиш краката ти отвити и букет цветя на спалнята с картичка от Путин

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              ХАйде бе ванчо-
                              Моите хора не са на кредит,но и не ги газят на улицата,кучета не ги хапят/няма улични/, в собствени жилища са,двете коли ,абе буржуа....ядец,кой ли ви вярва вече....

                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • ХАйде бе ванчо- ти или другият корифей на икономическата мисъл импотент няма ли да ми обясните колко е добре да живееш на кредит? Общо взето живота на кредит е като в онази песен- искам го мамо, стискам го. Пробвай да си купиш ролс-ройс на кредит- е те тогава работата ще ти стане ясна- искам го мамо ролса, стискам го /ключа де, не друго/, ама пусти банкстери не го дават

                                Коментар

                                Working...
                                X