IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Не, българка е, инженер-математик, информатик в банката, в която бях Directeur études, recherche et développement
    Да бе ... ... директор бил ... ... а сега 24/7 във форума ...
    Last edited by majnata; 19.07.2018, 20:52.

    Коментар


    • Veselina Fitfova

      "Днес 18 юли, в 18:20, центърът на Карлово се огласяше от съветски военни песни Катюша, Альоша, ...
      Днес почитаме Левски и Карлово има празник, а на градската сцена се почитат съветски герои. ЗАЩО?
      КОГАТО НЕ МОЖЕШ ДА ВЪЗПЕЕШ ЛЕВСКИ ПО-ДОБРЕ Е ДА ЗАМЪЛЧИШ!
      Левски е български национален герой!
      Карлово е родния му град и е в пределите на Република България!"


      Коментар


      • Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron
        Причина: Не влизам в спор с простаци рублофили, само биха ми загубили времето
        Т.е., наличните тук, сме „помилвани”? Аминъ!

        Коментар


        • В град Североуралск (30 000 жители) в Свердловска област, поради недостиг питейна вода, вече я отпускат срещу паспорт. Става дума за обикновена чешмяна вода, да не си помислите нещо. В организираните от властите водоснабдителни пунктове раздават водата само по списък и по два литра на човек. Естествено, графикът за зареждане на пунктовете постоянно се нарушава, така че и двата литра не е лесно да си получиш. А в търговската мрежа бутилирана вода няма от 17 юли.
          Суперсила, та дрънка...
          https://www.svoboda.org/a/29374500.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Внимание,внимание - товарния влак за Канада заминава от Осми коловоз - Източен перон на Гарата!...



            https://ria.ru/economy/20180718/1524835950.html

            Ще видим кои сме по-обречени - аз мисля,тия с доларите и веднага след тях са ония със златото физическо....
            Е кво да гледаме, преди трийсетина години се видя.

            И сега, пооблизали рани, завъртате същата плоча.
            Ми дайте нещо ново де, че иначе като погледне назад човек в историята, ще види колко пъти сте имали обмяна на парите, т.е. - фалити...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              Само това ли можеш да напишеш на тема "defiscalisation immobiliere" ?
              Интересно ми е дали ще се изпълни пророчесвото на Ванга https://petel.bg/Potresavashho-proro...------__134250

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Предупредих те, че няма нищо да разбереш.
                Откъде да знаеш какво е "defiscalisation immobiliere" и че има безброй закони за това във Франция
                https://www.defiscalisation-impot.co...n-france-2404/
                Колко ти беше месечната заплата бруто, колко след данъците и колко след намаляването с 2000 евро, а да и колко ти беше часовата ставка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Ако женка му е франсе може да е получил наследство по женска линия.
                  Не, българка е, инженер-математик, информатик в банката, в която бях Directeur études, recherche et développement

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Намаляване на данъци с 2000 евро месечно- ти четеш ли преди да постнеш или копи-пасте и ебас мааму- квот стане. Наемателите изплащаха заемите ми- отново глупости- кога отиде във франция, кога си купи апартамент, кога втори, кога къщата на шан'з'елизе- направо разбиваш публиката. барби ти да не би да работиш в комиците.
                    Предупредих те, че няма нищо да разбереш.
                    Откъде да знаеш какво е "defiscalisation immobiliere" и че има безброй закони за това във Франция
                    https://www.defiscalisation-impot.co...n-france-2404/
                    1913 Monument historique
                    1962 Loi Malraux
                    1970 Société civile de placement immobilier (SCPI)
                    1979 Statut du Loueur en meublé
                    1986 Loi Méhaignerie
                    1986 Loi Pons
                    1989 Loi Coluche
                    1993 Déficit foncier
                    1994 Loi Madelin
                    1996 loi Périssol
                    1999 Loi Besson
                    1999 Loi Demessine
                    2001 loi Paul
                    2003 Loi Robien
                    2003 Loi Girardin immobilier
                    2003 Girardin industriel et social
                    2003 Fonds d'investissement de proximité (FIP)
                    2003 Fonds commun de placement dans l'innovation (FCPI)
                    2004 Plan d'épargne retraite populaire (PERP)
                    2006 Loi Borloo
                    2007 Loi TEPA
                    2009 Loi Scellier
                    2009 Amendement Bouvard
                    2014 Loi Duflot
                    2015 Loi Pinel
                    2017 Loi Cosse

                    Last edited by barbaron; 19.07.2018, 18:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Намаляване на данъци с 2000 евро месечно- ти четеш ли преди да постнеш или копи-пасте и ебас мааму- квот стане. Наемателите изплащаха заемите ми- отново глупости- кога отиде във франция, кога си купи апартамент, кога втори, кога къщата на шан'з'елизе- направо разбиваш публиката. барби ти да не би да работиш в комиците.

                      А да и аз съм в НРВ
                      Ако женка му е франсе може да е получил наследство по женска линия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
                        От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
                        Но запомни, тук казват:
                        on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
                        Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
                        Намаляване на данъци с 2000 евро месечно- ти четеш ли преди да постнеш или копи-пасте и ебас мааму- квот стане. Наемателите изплащаха заемите ми- отново глупости- кога отиде във франция, кога си купи апартамент, кога втори, кога къщата на шан'з'елизе- направо разбиваш публиката. барби ти да не би да работиш в комиците.

                        А да и аз съм в НРВ

                        Коментар


                        • ФакЮ я гледай какво става тук Тексас става третата най-голяма петролна сила в света

                          Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/ikonomika/teksa...ews614796.html

                          Дали въз основа на тези данни няма да спретнат един референдум пак за излизане, май и калифорния с педалите и тя иска да излиза

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                            Аз не съм икономист,но има значение,колко изкарваш и колко можеш да заемеш! На бедни държави не дават охотно заеми! Как Русия с 1-2 трилиона БВП,ще и позволят например дългът на САЩ 18 трилиона,кой ще и ги даде....? А за да се изхранва,раша продава суровини....
                            Като не си икономист х.......я ми ли търсиш тук?Не е необходимо да се вземат такива заеми и да се продават тези суровини. Ако погледнеш руснаците сега забраниха износа на титан. А относно финансирането погледни как е бил построен язовира хувър- има клипчета и обяснения- емитират пари които в последствие изтеглят. В днешния свят се нарича количествени улеснения- при жан се наричаше печатане на пари и инфлация. При костов имаше деноминация, в нашият свят след известно време ще има вдигане на лихви. Както и да наричаш нещата те са си все същите

                            И като не си икономист какво коментираш тук- или си само заради гранта. барби поне си призна че е към илиянчо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
                              От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
                              Но запомни, тук казват:
                              on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
                              Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
                              Църните арапи май са на път да ви развалят рахатлъка.
                              https://btvnovinite.bg/svetut/mjusju...izh-video.html
                              Last edited by Grosss; 19.07.2018, 17:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
                                От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
                                Но запомни, тук казват:
                                on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
                                Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
                                Поредната брадата измама

                                Коментар

                                Working...
                                X