IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Днес продължаващите две седмици протести достигнаха своя пик. По данни на Франс прес около 81 000 протестиращи са били преброени по улиците на френската столица.
    По-рано днес се стигна до сблъсъци на булевард "Шанз-Елизе“ въпреки полицейския кордон. В опит да овладеят сблъсъците, органите на реда прибегнаха до водни оръдия и сълзотворен газ.
    Според Би Би Си арестуваните по време на сблъсъците са 18. Си Ен Ен съобщава за 35 задържани.
    "Целта бе да обединим всички хора в Париж. Разочарован съм, защото не трябваше да се стига до тук", коментира пред Си Ен Ен Тиери Пол Валет - един от организаторите на демонстрациите. Според него сблъсъците са възникнали заради малка група хора с крайно леви и крайно десни убеждения. "Беше като по време на гражданска война", описва той сцените, при които полицията се наложи да се намеси.
    Нещо се разминават данните, а Барби
    Знаейки добре как червената сган нагло лъже и изопачава винаги фактите,
    както винаги отидох да "пия" новините директно от извора -
    Както и очаквах, и там намерих данните, които вече ви съобщих:

    Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Гледам, в най-сериозния и реномиран вестник във Франция - "Le Monde"
    24/11/2018
    • в цяла Франция са манифестирали 106 000 души (0.15%)
    • в Париж - 8 000 (0.0666%)
    Агресивни, чупещи и палещи в Париж - стотина
    Общо
    арестувани във Франция: 130, в Париж: 69
    Брой на жителите на Франция: 67 000 000, на Париж с предградията: 12 000 000.

    "Samedi 24 novembre, plus de 106 000 personnes sont mobilisées partout en France, dont 8 000 à Paris"
    https://www.lemonde.fr/societe/artic...8126_3224.html
    "L'acte 2" du mouvement des "gilets jaunes", qui protestent contre la hausse des prix du carburant, et plus largement contre les taxes et la baisse du pouvoir d'achat, a réuni samedi plus de 100.000 personnes à travers la France, dont 8.000 à Paris.

    Comparant ce chiffre de 106.301 personnes exactement, à celui des 282.710 manifestants recensés lors de la première journée le 17 novembre, le ministre de l'Intérieur a évoqué un "fort affaiblissement de la mobilisation"

    https://www.afp.com/fr/infos/334/gil...-3-doc-1b34ux7

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Кажи сега кое е вярно- сегашният ти пост или вчерашният


      barbaron
      Junior Member Вчера, 14:44
      Вие си четете, гледайте и слушайте коментарита в прас-прес и прас-тв
      Тук ситуацията е друга
      24/11/2018 11:00: 23 000 манифестанти в цяла Франция, 8 000 в Париж
      Между тях има малки бандички от
      идиоти - "революционери", дошли да чупят и да отмъкнат каквото могат
      Население на Франция: 60 000 000 на Париж: 8 000 000

      Преди си триеше постовете и не можеше никой за нищо да те хване, напоследък си се отпуснал.
      Виж часа бе, първият цитат е от 11:00, вторият е късно вечерта
      И много ми е чудно защо за червената сган в България е толкова важно колко души са протестирали в Париж
      Доколкото ми е известно, България няма почти никаква икономическа или политическа зависимост от Франция
      А от Русия има ли? Разбира се, това е реторичен въпрос
      Last edited by barbaron; 25.11.2018, 20:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Кацали ли са или не са кацали Американците на Луната.
        Всички знаят че не са , затова и не я коментират темата ти ......
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • КАкво става пак в алепо, тези руснаци са много интересни хора- защо не избиват всичкото талибан и боец за демокрация ами кордони за напускане че жените, че децата. Бий за да те уважават

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Днес продължаващите две седмици протести достигнаха своя пик. По данни на Франс прес около 81 000 протестиращи са били преброени по улиците на френската столица.

            По-рано днес се стигна до сблъсъци на булевард "Шанз-Елизе“ въпреки полицейския кордон. В опит да овладеят сблъсъците, органите на реда прибегнаха до водни оръдия и сълзотворен газ.

            Според Би Би Си арестуваните по време на сблъсъците са 18. Си Ен Ен съобщава за 35 задържани.

            "Целта бе да обединим всички хора в Париж. Разочарован съм, защото не трябваше да се стига до тук", коментира пред Си Ен Ен Тиери Пол Валет - един от организаторите на демонстрациите. Според него сблъсъците са възникнали заради малка група хора с крайно леви и крайно десни убеждения. "Беше като по време на гражданска война", описва той сцените, при които полицията се наложи да се намеси.


            Нещо се разминават данните, а Барби
            Полицията с трактори а на това ли му викат по френски водно оръдие.
            Не мога да намеря оргинала ама и така е добре.

            https://www.youtube.com/watch?v=ar6yhEPiR0g
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Днес продължаващите две седмици протести достигнаха своя пик. По данни на Франс прес около 81 000 протестиращи са били преброени по улиците на френската столица.

              По-рано днес се стигна до сблъсъци на булевард "Шанз-Елизе“ въпреки полицейския кордон. В опит да овладеят сблъсъците, органите на реда прибегнаха до водни оръдия и сълзотворен газ.

              Според Би Би Си арестуваните по време на сблъсъците са 18. Си Ен Ен съобщава за 35 задържани.

              "Целта бе да обединим всички хора в Париж. Разочарован съм, защото не трябваше да се стига до тук", коментира пред Си Ен Ен Тиери Пол Валет - един от организаторите на демонстрациите. Според него сблъсъците са възникнали заради малка група хора с крайно леви и крайно десни убеждения. "Беше като по време на гражданска война", описва той сцените, при които полицията се наложи да се намеси.


              Нещо се разминават данните, а Барби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Гледам никой не пише за днешните маневри на укропите, що така??
                Ми пиши бе вате,

                Между другото, днес имате нова тема:

                Кацали ли са или не са кацали Американците на Луната.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Гледам никой не пише за днешните маневри на укропите, що така??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Ходи да протестираш какво чакаш
                    Абе мислех да ода, ама ме домързя.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар



                    • Съветската история - целия филм. БГ субтитри.

                      Last edited by barbaron; 25.11.2018, 20:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Бе то ние си седим кротко, обаче ни трият като да сме лумпени...
                        Ходи да протестираш какво чакаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Гледам, в най-сериозния и реномиран вестник във Франция - "Le Monde"
                          24/11/2018
                          • в цяла Франция са манифестирали 106 000 души (0.15%)
                          • в Париж - 8 000 (0.0666%)
                          Агресивни, чупещи и палещи в Париж - стотина
                          Общо
                          арестувани във Франция: 130, в Париж: 69
                          Брой на жителите на Франция: 67 000 000, на Париж с предградията: 12 000 000.

                          "Samedi 24 novembre, plus de 106 000 personnes sont mobilisées partout en France, dont 8 000 à Paris"
                          https://www.lemonde.fr/societe/artic...8126_3224.html
                          Кажи сега кое е вярно- сегашният ти пост или вчерашният


                          barbaron
                          Junior Member Вчера, 14:44
                          Вие си четете, гледайте и слушайте коментарита в прас-прес и прас-тв
                          Тук ситуацията е друга
                          24/11/2018 11:00: 23 000 манифестанти в цяла Франция, 8 000 в Париж
                          Между тях има малки бандички от
                          идиоти - "революционери", дошли да чупят и да отмъкнат каквото могат
                          Население на Франция: 60 000 000 на Париж: 8 000 000



                          Преди си триеше постовете и не можеше никой за нищо да те хване, напоследък си се отпуснал.
                          Last edited by X_Y; 25.11.2018, 19:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Тъй че, нека не бъдем критични към кръчмарското пространство!
                            Аз бих пребивавал с удоволствие по-често там (защото така или иначе с целенасочени усилия ефективно утрепаха фондовия пазар), но любимите ми дами там, които неизмерно обичам и уважавам, деликатно ми подсказаха, че когато не съм в добро настроение, аз съм една не особено приятна личност. Прави са!
                            Те там май не търпят критика и не си развалят рахатлъка. За което търпят критика; и относно теб не са прави. Ма жени, кво да ги правиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                              В Кръчмата ли е ангажиран?
                              Не бе, човек!
                              Траков е много сериозен човек! Но дори и сериозните и широкоформатни хора в нашата страна в един момент се налага да се захванат с ремонти, зазимяване на вилите, бъркане на джибрето, пекане ... и други прозаични занимания. Това е просто една от характеристиките на нашата икономико-социална среда.
                              Е, ако си новопокръстен (произведен) за новофеодал, то тогава сигурно притежаваш и някакви там крепостни, обслужващ персонал, но ... това е просто една друга орбита.

                              Виж, Аз не съм от горната категория, но много добре познавам средата и по тази причина се налага да се занимавам с прозайка дори още по-често.

                              Освен това, обитаването на пивческите пространства е често качество на много светли личности. В историята често се случва така, че за да чуеш неподправени истини, налага се да идеш в кръчмата, а понякога дори в ... психиатрията. Типичен пример в това отношение, че едновремешният соцреализъм, когато и доколкото по изключение се опитваше да каже някоя нелицеприятна истина за средата, обикновено слагаше думите в устата на някой луд. Такова беше времето.
                              Сега истините ги казват мъдреците, но социалният резултат не е чак толкоз различен.

                              Тъй че, нека не бъдем критични към кръчмарското пространство!
                              Аз бих пребивавал с удоволствие по-често там (защото така или иначе с целенасочени усилия ефективно утрепаха фондовия пазар), но любимите ми дами там, които неизмерно обичам и уважавам, деликатно ми подсказаха, че когато не съм в добро настроение, аз съм една не особено приятна личност. Прави са!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                                По-вероятно е да имал по-сериозен ангажимент снощи,та още да не може да "отлепи"...
                                Ъхъ , тапети лепял ...

                                Коментар

                                Working...
                                X